Arama sonuçlarınız

1. J3YDeLi

Survival GAMES Paket yapabilecek ücretli pluginer aranıyor

Arkadaşlar başlıkdada belirttim survival games paket yapcak pluginer aranıyor ücretini vereceğiz böyle yaparım felan kandırmaya çalışmalar olmasın lütfen adam gibi yapan olacaksa eklesin skype konuşalım anlaşalım... Skype: saban199604
  2. J3YDeLi

Survival Games Plugini İngilizce Sorunu

Arkadaşlar ingilzice ama bazı serverlerde türkçe yenileniyor bekleniyor gibi benimkinde waiting felan nasil türkçe olucak
  3. J3YDeLi

Hunger GAMES Plugin Paketi Yapımı

Merhaba arkadaşlar; şimdi bazı kendi bilmiyenler diyecekki hani sen para verip açtırıyordun felan gibi laflar halendaha açtıra bilirim para sıkıntısı yok ancak şu an sadece hunger games / survival games açmak istiyorum... kendim yapıcam Arkadaşlar sizden isteğim bir hunger games / survival...
  4. J3YDeLi

Pluginer araniyor Hub paket yapana 60 tl

KONU İPTAL
  5. J3YDeLi

Battle MC | Survival Games Builder aranıyor...

Arkadaşlar battle mc açıcam survival games olucak spawn market vb. şeyler yapacak builder aranıyor Skype: saban199604 Lütfen skypeden 1-2 çalışmanızın fotoğrafını atın yoksa kabul etmiyorum...
  6. J3YDeLi

J3YDeLi | Rehber,Admin,Webmaster arayan girsin |

Adım: Şaban Yaş: 17 Bulunduğum şehir: Rize Rehber,her türlü bilgim var her sunucuda hub,faction,survival vb. hiç farketmez ilgilenirim baya online takılırım Admin,komutlari bilirim ne yapılmasını gerektiğini vb. fazla açıklayamiyorum Webmaster,site yönetebilirim MyBB ve vB Birçok site açtım...
  7. J3YDeLi

Hunger games lobi ile tabelarla giriş

Arkadaşlar benim full hunger games olan serveirm var EMRAH plugin paketi hunger ben lobby yapıp ordan tabelalarla oyuna girsinler istiyorum nasıl olabilir misal lobide arena 1 felan ? arena 2
  8. J3YDeLi

Ücretli pluginer aranıyor Battle MC

Arkadaşlar bize hub paket yapsın bize ait alıntı olmıycak ücret ne kadar isterse veririz en tabi ücret fazla abartılı olmayacak ilgilenen pluginer arkadşlar skype eklesin saban199604
  9. J3YDeLi

Kitpvp plugin paketi

Arkadaşlar sağlam kitpvp plugin paketi önerirmisiniz yada söylermisiniz lütfen ve map atabilen arkadaşlar varsa map atsınlar lütfen şimdiden teşekkür ederim.
  10. J3YDeLi

Faction paket yapmak

:odun: Arkadaşlar ben faction server kurucamda hangi pluginler lazım faction server için sıfırdan ve sizce neler ekleyeyim sunucuya bilgi verirseniz sevinirim.
  11. J3YDeLi

- BATTLE MC - Pluginer aranıyor | Battlemc.batihost.com |

İşi çok basit zor iş yaptırmıycaz CHESTCommand yapar,minigames ayarlar [maplar hazir sadece plugin ayarlıycak bir arkdaş arıyoruz uzun soluklu bir server] İletişim: saban199604 SKYPE
  12. J3YDeLi

Battle MC - Builder aranıyor YAKINDA ONLİNE

1-2 Güne açılacak Battle MC Faction sunucusuna builder aranıyor iyi tasarımlar yapabilecek worldedit bilecek sağlam güvenilir builder aranıyor Skype: saban199604 Serverip: battlemc.batihost.com ( YAKINDA ONLİNE )
  13. J3YDeLi

Hunger Games Server Reset Atmak

Arkadaşlar hunger games server kurdum her şey tamam birtek restart atınca kapanıyor server remote kit buldumda kurulumunu anlamadım videoda gösteriyodu birisi bir yardımcı olabilirmi
  14. J3YDeLi

hunger games map yüklemek

arkadaşlar nasıl yükliycem 20 tane map'im var ve nasil değiştircez yada otomatik reset gibi acil anlatırmısınz.
  15. J3YDeLi

Battle MC - Battlemc.batihost.com FACTİON 1.7.2

konu kapandı
  16. J3YDeLi

BattleMC | Battlemc.batihost.com | Reklamcı,Rehber,Admin Aranıyor

Sunucumuz yeni açılmıştır sıfır harika bir sunucu faction sunucudur. Reklamcı REHBER ADMİN İLETİŞİM Skype: saban199604 - exkillers_1 Facebook: saban.drc - ExKiLLerss
  17. J3YDeLi

- BATTLE MC - Battlemc.batihost.com | Faction 1.7.2 Alım Devam Ediyor !

KONU KAPANDI
  18. J3YDeLi

RegenBlock [ Kendini yenileyen lapis vb. ] ANLATIM

Forumda belki vardır ama ben güncel olsun diye anlatıyorum. 1) http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/regenblock/ Buraya girip RegenBlock İndiriyoruz. 2) Sunucuya girince /rb select Yaziyoruz. 3) Alanin ilk köşesine boş el ile sol tıklayalım . 4) Üsttekini yapınca alanin diğer köşesine boş el...
  19. J3YDeLi

GroupMANAGER İstek Hazır halde

Arkadaşlar ben faction sunucu açiyorum groupmanager bozuk manuadd verince yada oyuncu gelince [Oyuncu][Oyuncu] SABAN53: böyle oluyor + istediğim bazı gruplar yok onda verirmisiniz bana düzenli ve isteklerimi eklermisiniz ? KURUCU ADMİN MODERATOR REHBER D.REHBER REKLAMCI D.BUİLDER BUİLDER...
  20. J3YDeLi

Geçersiz oturum HATASI

Triangle'Den sunucu açtım 1.7.2 craft bukkit felan FTP Hepsi tamm sunucuda açık gözüküyor girdiğimde geçersiz oturum felan diyor herkezde ne yapmam lazım ?
  21. J3YDeLi

internal exception io.netty.handler.timeout.readtimeoutexception hatası HATASI

Triangleden sunucu açtım giriyorum bu hatayı veriyor kimse giremiyor : internal exception io.netty.handler.timeout.readtimeoutexception hatası
  22. J3YDeLi

[İstek Plugin] Oyunda en çok duran /topsure

Arkadaşlar ben serverimdeki alımları sunucuda en çok duranlara vermek istiyorum; yani /topsure yada sağda bir tabloda diyelim en çok sunucuda durma süresi fazla olan 1. 2. 3. diyelim Mehmet toplam 5 saat 1. felan varmı böyle plugin acil ama yaw :(
  23. J3YDeLi

HungerGames Kurulum

Arkadaşlar ben hungergames yani açlık oyunları açıcam ama bukkit bi açamadım değişik değişik şeyler var bi güzel anlatırmısınız bukkit ama FTP Felan yok yani lütfen
  24. J3YDeLi

Sadece spawn yakını kırılıyor

Arkadaşlar benim ortağım wg'ldi spawn ama sadece spawnın yakını kırılıyor başka uzak yerler kırılmıyor wg nasil kaldirabilirim adını bilmiyorum wg o arkadaş yaptı hala girmedi acil lütfen + benim sunucuda lav + tnt + su koyulmuyor sadece suyu nasıl aktif edebilirim ?:
  25. J3YDeLi

.JAR AÇIYORUM HEMEN KAPANIYOR ACİL DESTEK !!

ARKADAŞL BUKKİT SERVER KURCAM .JAR FORMAT ATMADAN ÖNCE AÇILIYORDU PROBLEM YOKTU ŞİMDİ FORMAT ATTIM JAVA YÜKLEDİM .JAR AÇİYORUM AÇILDIĞI GİBİ KAPANIYOR ACİL DESTEK LÜTFEN SKYPE: saban199604 yada yorum aıtn acil