Arama sonuçlarınız

1. ElectroTR

Çekiliş Minecraft Sunucu Çekilişi & Karne Çekilişi

Sunucu çekilişine katılmak istiyorum. Ben de dahil okuyan, takdir teşekkür alan, bütün kardeşlerimi tebrik ediyorum. Alamayan kardeşlerim de üzülmesinler, eminimki çok çalışırlarsa yapamayacakları şey yok.
  2. ElectroTR

Sequoia Network | 11 GB | Profesyonel Mimar Alımı

Herkese merhaba. Dün itibariyle artık sunucumuzda 2 adet oyun modu bulunuyor. OPSkyblock ve Faction. Normal olarak, işimiz biraz zorlaştı. Dün açmamız gereken sunucu hala açılmayı bekliyor. Bize bu yolda yardım edebilecek profesyonel ekip arkadaşları arıyoruz. Aradığımız özellikler VoxelSniper...
  3. ElectroTR

SansorCraft - Minecraft Sunucu Konu Tasarımı

Hep aynı yazı tipi, aynı background. Kendinize özgü, farklı bir şey göremedim. Sunucunun logosunu beğendim. Onun dışında, çoğu tasarımdan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Ama öyle abartılacak bir yanı da yok. Kolay gelsin.
  4. ElectroTR

Ufuk SAKAOĞLU | Twitch Pack + Mascot Logo Tasarım

Font seçimi olmamış sanki. Bir de yoğun kırmızı göz yoruyor. Onun dışında güzel.
  5. ElectroTR

CraftLight | 1 Tane ile sınırlı

Güzel duruyor ellerine sağlık.
  6. ElectroTR

JellyMC Spawn

Ücretsiz olduğu için fena değil. Kullanılabilir.
  7. ElectroTR

Mount & Blade II: Bannerlord Ticaret Sistemi

Haksızlık etme adamların şimdiye kadar yayınladıkları gameplay videolarında görüldüğü üzere warbanda bırak benzemeyi bir tane aynı mekanik gösteremezsin. Kaç senedir bu oyun üzerinde çalışıyorlar eminimki güzel bir oyun olacak.
  8. ElectroTR

Skriptteki hatayı bir türlü çözemedim.

İkinize de çok teşekkür ediyorum :)
  9. ElectroTR

Kalbimde yaşıyor bro

Kalbimde yaşıyor bro
  10. ElectroTR

Skriptteki hatayı bir türlü çözemedim.

# ================================================================ # Zombi Eventi ------ # ================================================================ options: zombizaman: 2 variables: {zombican} = 500 {zombizaman} = 2 {zombisayi} = 10 command /zombi [<text>] [<int>]...
  11. ElectroTR

SequoiaMC Factions | Ekip Arkadaşları Aranıyor

Resmin fake olduğunu biliyorum bana gerçekten yaptığın buildleri atman lazım.
  12. ElectroTR

Var eklemeyi unutmuşum hemen ekliyorum.
  13. ElectroTR

Sunucumuzun yeniliklere açık ve uzun ömürlü bir sunucu olmasını istiyoruz. Aklımızda çok güzel fikirler var fakat bunları hayata geçirecek kadroya sahip değiliz. Fakat sizin de yardımınızla sunucumuzu tamamen geliştirebilir ve fark yaratabiliriz. _Furquan Discord: Furquan#7673 quuex...
  14. ElectroTR

Zombi Eventi

Bu skriptte belirlediğimiz event alanında belirlediğimiz saatte 20 adet Zombi doğsun bu zombileri kesenlere 1 adet Zombi tozu adında item versin içlerinden birisinin adı Ölüçağıran olsun en güçlüsü olsun bunu kesen kişiye 1 adet ölüçağıranın gözü adında bir item versin. Şimdiden teşekkürler :)
  15. ElectroTR

SequoiaMC Faction Sunucusu | Skripter Aranır

En fazla 1 hafta sonra açacağım sunucuma skripter aranıyor. Aklımda çok güzel fikirler var fakat hayata geçirecek kadar iyi skript bilgim yok. Bu yolda bana destek olması için bir arkadaş arıyorum. Discord : Furquan#7673
  16. ElectroTR

CraftKabin | 1.8+ | Hayatta Kalma Sunucusu - Süt inekleri ve Minez sorunu düzeltildi. Claim hariç her yerde PVP aktif! [ +50 ]

Sunucuya güzel başladık kurucu çok ilgili her şey güzel umarım böyle devam eder.