Arama sonuçlarınız

1. ElectroTR

Sequoia Network | 11 GB | Profesyonel Mimar Alımı

Herkese merhaba. Dün itibariyle artık sunucumuzda 2 adet oyun modu bulunuyor. OPSkyblock ve Faction. Normal olarak, işimiz biraz zorlaştı. Dün açmamız gereken sunucu hala açılmayı bekliyor. Bize bu yolda yardım edebilecek profesyonel ekip arkadaşları arıyoruz. Aradığımız özellikler VoxelSniper...
  2. ElectroTR

Skriptteki hatayı bir türlü çözemedim.

# ================================================================ # Zombi Eventi ------ # ================================================================ options: zombizaman: 2 variables: {zombican} = 500 {zombizaman} = 2 {zombisayi} = 10 command /zombi [<text>] [<int>]...
  3. ElectroTR

SequoiaMC Factions | Ekip Arkadaşları Aranıyor

Sunucumuzun yeniliklere açık ve uzun ömürlü bir sunucu olmasını istiyoruz. Aklımızda çok güzel fikirler var fakat bunları hayata geçirecek kadroya sahip değiliz. Fakat sizin de yardımınızla sunucumuzu tamamen geliştirebilir ve fark yaratabiliriz. _Furquan Discord: Furquan#7673 quuex...
  4. ElectroTR

Zombi Eventi

Bu skriptte belirlediğimiz event alanında belirlediğimiz saatte 20 adet Zombi doğsun bu zombileri kesenlere 1 adet Zombi tozu adında item versin içlerinden birisinin adı Ölüçağıran olsun en güçlüsü olsun bunu kesen kişiye 1 adet ölüçağıranın gözü adında bir item versin. Şimdiden teşekkürler :)
  5. ElectroTR

SequoiaMC Faction Sunucusu | Skripter Aranır

En fazla 1 hafta sonra açacağım sunucuma skripter aranıyor. Aklımda çok güzel fikirler var fakat hayata geçirecek kadar iyi skript bilgim yok. Bu yolda bana destek olması için bir arkadaş arıyorum. Discord : Furquan#7673
  6. ElectroTR

BarryMC.Batihost.Com | Faction | Pvp Maden | Kasa | Kredi | Edit | Rütbe | Pvp Levels | Boss

Sunucu Özellikleri Sitemiz > http://barry.mc.tc IP > BarryMC.Batihost.Com Ram > 3 GB Slots > 80 Yönetici Kadromuz Kurucu: FurkanI Kurucu: Erhan12 Kurucu: Yigitalp4123 Sunucumuzda Nasıl Para Kasılır? Merhaba arkadaşlar. Serverimizde para kasmak orta seviyededir. ne çok zordur ne de çok...
  7. ElectroTR

ElectroTR Faction Paketi 1.7.x - Yeni Pluginler - Yeni Özellikler

Hepinize Merhaba Forum,Bu benim ilk paketim olduğu için eğer hatalarım varsa affola. umarım beğenirsiniz. Düzenleme Ve Bilgiler Şimdi arkadaşlar,plugin paketini indirdikten sonra aslında duzenleyecek pek bir şey yoktur,oyunda görülebilecek fazla reklam koymadım,bazı pluginlerde TheLegendTrnin...
  8. ElectroTR

Sunucuda 3 bloktan düşünce 4 kalp can gidiyor yardım edin

Sunucuda 3 bloktan düşünce 4 kalp can gidiyor yardım edin hiçbir hile eklentisi bulunmamakta ayrıca lapiste durduk yere can gidiyor sorun ne olabilir ?
  9. ElectroTR

İSTEK SKRİPT Oruç Tutma

Hepinize merhaba arkadaşlar sizden bir ricam olucaktı,şimdi skript yapmanızı istiyorum warp ormanda oyun zamanına göre akşama kadar yemek yemeyen biri oruç puanı kazanıcak,bu puanlarla edit item alınabilecek ? böyle bir skript istiyorum yaparmısınız.
  10. ElectroTR

Faction Server Spawn Yapabilecek Mimar aranıyor.eğer yapabilirse op var.

Arkadaşlar serverimizin spawnı cok kotu oldugundan dolayı spawn yapabilecek birine ihtiyacımız var. sizi almam için form doldurmanız gerek http://goo.gl/forms/YMO3XJXukm1cGH9J3
  11. ElectroTR

ChestCommands Yardım Vipbilgi

Arkadaşlar yaptım menüyü fakat hata veriyor #------------------- Chest Commands Errors -------------------# 1) Invalid YAML configuration for the menu "vip.yml". Please look at the error above, or use an online YAML parser (google is your friend)...
  12. ElectroTR

| Istek | Skript Bakınız.

Arkadaşlar şimdi sunucumda warp bilgi diye bir yer yapmak istiyorum bunun içinde factions hakkında veya sunucu komutları hakkında en cok sorulan sorular falan cevapları olacaktır,oyuncular ilk girdiklerinde sadece oraya ısınlancaklar yan ilk girdiğinde spawn orası olacak diğer girşlerde spawnı...
  13. ElectroTR

Lütfen bi bakın sunucu ile ilgili.

Arkadaşlar şimdi sunucumda warp bilgi diye bir yer yapmak istiyorum bunun içinde factions hakkında veya sunucu komutları hakkında en cok sorulan sorular falan cevapları olacaktır,oyuncular ilk girdiklerinde sadece oraya ısınlancaklar yan ilk girdiğinde spawn orası olacak diğer girşlerde spawnı...
  14. ElectroTR

Minecraft serverimde enchant veya repair tabelalarını oyuncular kullanamıyor.

Minecraft serverimde enchant veya repair tabelalarını oyuncular kullanamıyor. arkadaşlar buna özel bi permmi var acaba
  15. ElectroTR

1.7.x | HolyCraft | Megavip Çekilişi | Oto Lapis Sat | Edit | Rütbe | RütbeHammadde Yapılıyor|

Yirmi kişide megavip çekilişi olucaktır. IP:HolyCrafTR.Minecraft.To 5.62.126.36:10200 Hosting : NITRADO LOKASYON: Türkiye(İstanbul) RAM:6GB Kişi Sayısı: 50 İLETİŞİM: Skype : enderfurkan Skype : live:asoylu2005 Bız HolyCraft Ekibi olarak sizlere keyifli ve güzel bir oyun yaşatmayı...
  16. ElectroTR

Nedenini bilmiyorum fakat tabda kimse gözükmüyor.?

Merhaba arkadaşlar benim bi sunucum var bu sunucumun bi sıkıntısı var taba basınca 3 oyuncu aktif olsada kimse gözükmüyor nasıl bi sıkıntı bu hicbir tab eklentisi kullanmıyorum..
  17. ElectroTR

Minecraft idisguise vip permleri ??

arkadaşlar idisguise plugininde örn normalviplerin sadece domuza dönüşmesini istiyorum hangi permleri vericem?
  18. ElectroTR

Serverin mapi için arkadaş arıyorum - Admin Alıcam.

Hepinize merhaba arkadaşlar,ben nitradodan server aldim spawnını yaptım lapis hammadde falan tamam,ama geri kalan warpları yapmak için buildi güzel arkadaş arıyorum.Serverin map yapımında emek vermesi yeterlidir,başka hiçbir şey olmadan eğer yardım edecek birisi varsa onu serverda admin yapacağım..
  19. ElectroTR

Serverin mapi için arkadaş arıyorum..

Hepinize merhaba arkadaşlar,ben nitradodan server aldim spawnını yaptım lapis hammadde falan tamam,ama geri kalan warpları yapmak için buildi güzel arkadaş arıyorum eğer yerdım edecek birisi varsa onu serverda admin yapacağım..
  20. ElectroTR

Skriptçiler yardım edin çok önemli.

Sunucuma günlük bonus skripti istiyorum mesela adam sunucuya girdiğinde günlük olarak hediye versin. yardım edin lütfen
  21. ElectroTR

FanteziYaşayanlar (Gaming)

Hepinize merhaba arkadaşlar ben furkan yeni bir kanal açalım dedik açtık,ne için? eğlenmek ve eğlendirmek için, bu kanalda oyun videoları,lets playler tutorial ve bircok şeyi bulacaksınız daha ne bekliyorsun? abone olsana! LİNK TIKLA
  22. ElectroTR

Dota2 PixelArt!

Merhaba Millet! Ben Furkan yani Bildiğiniz adımla "ElectroTR" Minecraft buildim hep kötüdür desem yeridir desem yeridir. Ama bunu beğeneceğinizi umuyorum. Dota2 "Hayranlarına"Bir pixelart hazırladım! (Hayranı Olmanıza Gerek Yok :d) Yapımı 1 saat sürmüştür! (Ciddiyim) Sesinizi duyar...
  23. ElectroTR

İçeri girin bir sorum var.

Minecraft için pixel art editör gibi bir program varmı dostlarım ? yani demek istediğim bir resim seçiyorum png jpg farketmez bunu minecrafta tek boyutlu olarak nasıl yapabilirim tek tuşla ? plugin olurmu.
  24. ElectroTR

Çöp Teori,Gerçekmi Değilmi İspatlandı!

VE Yine John Titor,Bu adam tamamen bir yalandan ibaret,bu bizim zamanımızda yaşayan zengin ünlü bir işadamı. Nerdenmi bildim ? 2015'te 3.dünya savaşının olacağını söyledi ve ne oldu ? HİÇBİRŞEY. Anlayacağınız bilim tamamen yalandan ibaret şeylerle dolu,tamam doğrularda var ama önüne gelen...
  25. ElectroTR

ManyakGamer Açıldı! - Yeni Nesil Youtuber!

Merhaba arkadaşlar benim adım furkan,yeni kanalımı açmış bulunmaktayım 13 yaşındayım ve renkli bir çocuğum,küfürü sevmem etmemde, youtuber olma fikrini bana arkadaşlarım verdi,ve bende kanal açtım umarım iyi gider. Benim adım furkan ve arkadaşımın adı erhan,onunda kanalı var linki kanalımda...