Arama sonuçlarınız

1. Treil

Reality - Bizimle birlikte çalışacak skript kodlayıcısı arıyoruz!

İyi akşamlar merhaba, Henüz gelişim aşamasında olan ve yeni nesil kısa ömürlü sunucuların aksine profesyonelce ilerleyecek olan projemizde bizimle birlikte iş birliği yapacak, ister gönüllülük esasına dayalı isterse de ücreti mukabilinde çalışacak skript kodlayıcısı arıyoruz. Detaylar için...
  2. Treil

play.rynncraft.com | 1.18 | Emek SkyBlock | 31.03. Yeni Sunucu!

GÖRSELLER
  3. Treil

Yardım WG'li alanda tek çeşit yaratığı engelleme.

Merhaba, wg atmış olduğum alanda tek çeşit canavarı engellemek istiyorum. Örneğin wg attığım yer de zombie doğsun istemiyorum. Bunu nasıl sağlayabilirim?
  4. Treil

Yardım Stone_Pressure_Plate ile etkilişime geçmek için izniniz yok hatası.

Merhaba. sunucuda böyle bir hatayla karşılaşıyorum. Nasıl düzeltebilirim?
  5. Treil

Yardım Zıplayınca düşünce hasar almama

Merhaba arkadaşlar. Yapmış olduğum sopa oyuncuları yukarıya zıplatıyor. Fakat oyuncular yere düştüklerinde hasar alıyor bunu kapatabilirseniz sevinirim. on rightclick with golden pickaxe: tool's name is "&fKyanit Sopası": set {_bekleme} to difference between {kılıc::%player%} and...
  6. Treil

Lokasyon göstergesi

Alttaki resimde gözüktüğü gibi can sağlığı ve açlık barının üzerinde oyuncunun bulunduğu yerin kordinatlarının gözükmesini istiyorum. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim
  7. Treil

mc.aventisnetwork.com | Kaliteli Factions | Boss | Rütbe | Sanal Market VE DAHA FAZLASI

Sunucumuzun Kopyalanabilir IP Adresleri: 37.123.100.177 mc.AventisNetwork.com faction.AventisNetwork.com Sunucumuzun Kopyalanabilir IP Adresleri: 37.123.100.177 mc.AventisNetwork.com faction.AventisNetwork.com
  8. Treil

play.aventisnetwork.com - Emek Survival /Ada Sistemi/Özel Canlılar/Seviye/Ejderha Bölgesi

"where we left the game" Sunucu Adresi: play.aventisnetwork.com İnternet Sitesi: www.aventisnetwork.com Kişi sayısı: +99 RAM: 5 GB Merhaba tüm forum sakinleri, Aventis Oyun Sunucuları olarak verdiğimiz karar doğrultusunda Minecraft sektörünüde geçiş sağlamış bulunuyoruz. Uzun zamanlar...
  9. Treil

Enfeksiyon in Aventis - Türkiye'de tek enfeksiyon serveri! 1.8.8 [+30]

SUNUCU ADRESİ: 37.123.98.66 SUNUCU ADRESİ 2: enfeksiyon.aventisnetwork.com ÖNSÖZ Farklı ekipler tarafından 2014, 2013 yıllarında açılan enfeksiyon sunucusu şimdi Aventis Oyun Sunucuları adı altında tekrar aktif edildi! Türkiye'de tek survival oyun türünde olan bu sunucuda keyifli vakitler...
  10. Treil

Rütbeye göre itemleri kullanıma açma

arkadaşlar selam rütbe atladıkça itemlerin kullanımının açılmasını sağlayan bir plugin vardı bugün ne kadar dolaşsamda bulamadım bana yardımcı olabilir misiniz?
  11. Treil

Aventis Network Survival - 1.8 - Sunucu baştan sona yenilendi, güncellemelere muhakkak göz gezdir!

play.aventisnetwork.com Sunucu adresi(2): play.aventisnetwork.com Kapasite: 100 Sunucu Türü: Survival RAM: 4GB Merhaba tüm forum sakinleri, Aventis Oyun Sunucuları olarak verdiğimiz karar doğrultusunda Minecraft sektörünüde geçiş sağlamış bulunuyoruz. Uzun zamanlar öncesine kadar Minecraft...
  12. Treil

[İstek] Zombie öldürünce para gelmesi , repair

Selam, birinci isteğimde zombie öldürünce ayarlanan miktarda para gelmesini istiyorum economy ve vault bulunmakta. İkinci isteğimde ise demirciye sağ tık yapıldığında belirli bir ücret karşılığında elindekine repair attırmak istiyorum.. Şimdiden teşekkürler.
  13. Treil

EXP düşme engelleme.

Herkese selam, zombielerden xp düşmesini engelleyip, %25 şans ile xp bottle düşmesini ayarlayabilirmisiniz? şimdiden teşekkürler...
  14. Treil

[Skript] Yenileme - Hammaddeyi skript ile yenilemek isteyenlere...

Selamlar, Skript çok iddialı değil ama bazı arkadaşların işini göreceğini düşündüğümden paylaşma gereği duydum, yenilemeyi sadece lapis için yaptım bunları kendiniz değiştirebilirsiniz.. Birçok sunucuda gördüğüm bir sıkıntı olarak nitelendirdiğim yerin altına kadar kazma olayı bu tarz yineleyici...
  15. Treil

Kodda böyle bir şey olabilir mi?

Herkese selam, böyle bir şey yapsam olabilir mi? Sadece belirlediğim World'e işlemesini istiyorum on rightclick with chest: if player is in world "world":
  16. Treil

VitaZ - Yaşamak için öldür, öldürmek için yaşa! / where we left off the game

Sunucu adresi: 46.20.1.139:1243 Herkese tekrardan selaaam! Bu sefer değişik bir konseptle karşınızdayız. Sunucu rpg temalı bir oyun türüdür. DayZ - RigorZ karışımı, hikayeye bağlı işleyiş süren bir konsept ile karşınızdayız.. Sunucuda şuanda silahlar aktif değil,eğer enfeksiyon tadındaki bu...
  17. Treil

Komuta bir dahaki sefere kullanma süresi ekleme

Herkeze selam, elimde bir skript var ve ben buna kullanım süresi eklemek istiyorum yani vatandaş kodu yazdıktan sonra bir daha yazması için belirlenen süre kadar beklemesi gerekecek.. Şimdiden teşekkürler. Skriptte yanlışta var, biliyorum. Örnek amaçlı on rightclick on sign: if player has...
  18. Treil

VitaZ yetkili alımları

VitaZ - Yeni Nesil Zombi İstilası Sunucu forum konusu Herkese merhabalar, Şuanda Türkiye'de bulunmayan bir konsept ile platforma giriş yapmayı planlıyoruz.Bu planlama aşamasında beklenmedik kadrodan ayrılmalar, emekli duruma geçmeler olmasından dolayı çeşitli alanlarda yetkili alımlarını...
  19. Treil

Vita Minecraft - Tamamen "EMEK" sunucu! - Görev gibi birçok eklentiyle daha güzel!

Sunucu adresi: 46.20.1.139:1243 Hakkımızda 2013 yılından itibaren farklı oyunlarda , değişik isimlerde sunduğumuz hizmeti kalıcı olarak bir çatı altında toplamaya çalışıyoruz.Yegane amacımız Türkiye'deki lapisli sunucu kavramını elimizden geldiğince aza indirgemelerini sağlamak.Yenilikçi bir...
  20. Treil

Tabelaya kullanma permi ekleme

Herkeze selam. Herhangi bir tabelanın 2. satırına CAN yazılı bir skript yaptım ve sağ tıklayanın canı doluyor. Fakat sıkıntı şu ki bunu oyuncularda kendilerine yazsalar onlarda kullanabiliyor. Tabelaya perm ekleyebilmemiz mümkün mü?
  21. Treil

Sunucularınızda kullanabileceğiniz spawn

Konu silinebilir, ileriki zamanlarda belki
  22. Treil

silinsin

konu silinsin
  23. Treil

Global Gamer Minecraft - Survival - SkyWars - MCSG/KOHİ FFA - Minigame - Creative-Silahlı PVP

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Hakkımızda 2014'den bu yana sektörde başta Role Play tabanlı oyunlar olmak üzere, çeşitli oyun sunucuları hizmeti...