Arama sonuçlarınız

1. ThtrkmN

Şurada da küçük bir Lord Of The Rings dizisi olsun!

Biliyorsunuz Lord Of The Rings'in dizi yapımı Amazon Prime Video tarafından üstlenildi. Dizi için duyum alındığından beri çeşitli tahminler yürütülüyor. Şu sıralar konu müzikleri ile de ün yakalayan bu serinin müziklerini kimin yapacağına geldi. Yine Howard Shore yapsın diyenler de, Hobbit...
  2. ThtrkmN

Kural İhlali Bulunan Bir Gönderi Nasıl Rapor Edilir?

Merhabalar Gamer sakinleri! Kural ihlalleri her toplulukta olduğu gibi forumlarda da sıkça karşılaştığımız şeylerden biri. Bu konuda sorumluluk olarak ise üyelere kural ihlali bulunan gönderi rapor etmek yoluyla yöneticilere ulaştırmak düşüyor. Sizlere Gamer Forumları'nda bir...
  3. ThtrkmN

Nasıl E-Spor Oyuncusu Olunur?

Nasıl E-Spor Oyuncusu Olunur? Dünyada son yıllarda internet tabanlı oluşumlar büyük yer edinmeyi başardı. Ülkemizde ve dünyada bunun başını çeken en önemli sektörlerden biri de e-spor sektörü oldu. Online oyunların ciddi bir kitleye hitap etmeye başlamasının ardından oyun firmaları tarafından...
  4. ThtrkmN

Gwent- Beta İncelemesi

The Witcher evreninden ve CD Projekt RED stüdyolarından hepinize merhabalar Gamer ailesi! Gwent?! Anımsadınız değil mi? The Witcher 3: Wild Hunt oyununda bizlere harika bir oyun deneyimi yaşatan kart oyunu Gwent şimdi ayrı bir oyun olarak karşımızda. The Witcher 3: Wild Hunt...
  5. ThtrkmN

The Witcher 3: Wild Hunt

Son yıllara damgasını vurmuş Polonyalı CD Projekt firmasının RED stüdyolarında geliştirilen ve temelini serinin diğer oyunları gibi Andrzej Sapkowski tarafından yazılan The Witcher fantastik roman serisinden alan 3. şahıs RPG oyunu The Witcher 3: Wild Hunt mercek altında! The Witcher 3: Wild...
  6. ThtrkmN

Çekiliş Yeni yazarlar için kolları sıvayın, Rainbow Six® Siege kazanma şansını yakalayın!

Herkese tekrardan merhabalar! Haberdar olduğunuz üzere bir süredir yazar alımlarımız aktif durumda. Birçok başvuru aldık, almaya devam ediyoruz ve aramıza yeni katılan yazarlarımıza da tekrardan saygı ve sevgilerimizle hoş geldiniz diyoruz. Gamer bir parçası...
  7. ThtrkmN

Craftoliada yeni dönemin başlangıç haftasından sıcak kareler!

#Merhaba dostlar, Bugün sizlerle Craftolia Network sunucusunun yeni döneminden çekilen kareler paylaşıyorum. Keyifli seyirler :D #/Cem sürüyor ya... @CmJustice /# #/Manzara güzelmiş poz ver krdş./# #/Ah Cem ahh... Gece gece nelerin peşindesin?!/# #/Akademide puslu havalar./# #/Vay vay...
  8. ThtrkmN

Haber Minecraft.net Yepyeni Yüzüne Kavuştu!

#Minecraft'ın resmi sitesi... Yıllardan beri o klasik,kahverengi temaya gömülü kaldıktan sonra yepyeni yüzüyle karşımızda! #Bizler çok sabırlıyız! Minecraft.net... 8 yıldır neredeyse hiçbir önemli değişikliğe gitmeden milyonlarca Minecraft hayranının kullandığı resmi bir oyun sitesi...
  9. ThtrkmN

Artık Hayran Olduğumuz Eski İşletim Sistemlerini Bir Kenara Bırakma Vakti Geldi!

Eskiden olsa Windows XP ve Windows 7 sürümlerini bırakamazdım. Windows 8 serisi ise tam bir istikrarsızlık abidesiydi. Windows 10 Insider Preview ve Pro sürümlerini 1,5 yıldır kullanmaktayım. Artık hayran olduğumuz eski işletim sistemlerini bir kenara bırakma vakti. Windows 10 Pro sürümü diğer...
  10. ThtrkmN

50 milyon vatandaşımızın kimlik bilgileri internet üzerinde.

Türkiye Cumhuriyeti kimliğine sahip 49,611,709 vatandaşımızın bilgileri torrent ortamlarına sızdırılmış. Ek olarak bu olayın elektronik kimliğe geçiş dönemine denk gelmesi aşikar. Gelişmeler: *Bilgileri çalan gurubun kimliği belli değil. *Devletimizden resmi bir açıklama yok.[Anonymous olduğu...
  11. ThtrkmN

Steam İndirim Kuponları

Merhaba, Malum ki steam de rozet işleyince elimize bir indirim kuponu geliyor. Ben 2 gün önce birkaç rozet işledim. Ve indirim kuponları kazandım. Fakat 4 tanesi elimde kaldı. Bunlardan herhangi birini veya birçoğunu isteyen varsa sol tarafta steam bağlantım var. Oradan iletişime geçebilir. Hani...
  12. ThtrkmN

The Liontine Hub Spawn-Sade Tasarım

Süper düz dünyada yerleri kazarken bir şey deneyeyim dedim. Her türlü eleştiriye açığım. İyi forumlar. Acemilik eleştirilmek için vardır. Güzel eleştiriler: *Zeminin rengi hoş değil ve çok boş kalmış :) Dağlar da kötü olmuş daha gerçekçi yapılabilirdi ve blok uyumunda ciddi sıkıntılar var...
  13. ThtrkmN

Craftoloji V1.0 Dan hatıralar...

Craftolojinin son döneminden birkaç hatıra özlemle anıyoruz :( Penteract: @Fujia @SearchTR @CmJustice İlk fotoğraf değerli Aeria savaşçısı Liasa ya ait. Gazetecimiz @AAlp_ Diğerlerinde hebele hubelerimiz ve 2 forumda bulunmayan arkadaşımız var. RIP Craftoloji Tekrar böyle sunucularda...
  14. ThtrkmN

Steam-Yeni oyuncu kısıtlamaları.

Bazı arkadaşlar steamda arkadaş ekleyememe vs. sorunlarla karşılaşıyorlar. Onlar için biraz bilgi toplayıp buraya getiridim. Umarım faydamız dokunur. Son zamanlarda hem steam üzerindeki dolandırıcılıklar hem de bu bağlamda gelen şikayetlerin seviyesi hayli yükseldi. Valve sonunda işe el atıyor...
  15. ThtrkmN

Happy Birthday Notch!

Bugün Minecraftı yapan Notch takma adlı Markus Persson'un doğum günüymüş. Kendisine bu oyunu bizlere sunduğu için teşekkür ederiz. Nice yıllara Notch! Ama çok tontiş tatlı bir adam ^_^ http://en.wikipedia.org/wiki/Markus_Persson https://twitter.com/notch
  16. ThtrkmN

Steam ödeme sorunu.

Merhaba steama ininal kartımı ekledim sorunsuz şekilde fakat ödeme yaparken kart bilgilerini kabul etmedi ve üç kere denedim. Hesap özetine bir baktım ne göreyim! Oyun satın alınmadığı halde 3 işlemde de 2 şer tl kesmiş. Yardımcı olursanız sevinirim.
  17. ThtrkmN

Birçok Deneme Yaptım Ve Yeni Medieval Yapım ile Karşınızdayım!

Merhabalar geçen yaptığım medieval yapıda tarzın çok yanlış olduğu şeklinde yorumlar aldım ve birçok eğitim videosu izleyerek yeni medieval yapımı yaptım. Umarım beğenirsiniz ben gayet iyi olduğunu düşündüm. İndirme linki isteğe göre eklenebilir. Buyurun :
  18. ThtrkmN

Ev Çalışmam

Merhaba forumun rengarenk insanları. Bu benim yeni ev projem . İleride büyük bir şehir olacak ilk evi göstermek istedim. Buyrun resimler : Dışarıdan-1 Dışarıdan-2 Dışarıdan-3 Dışarıdan-4 İçeri-1 İçeri-2 Uzaklardan... İçlerini daha yapmıyorum. Tüm yorumlarınızı bekliyorum. İyi forumlar :)
  19. ThtrkmN

Akvaryumdaki Esrarengiz Olaylar

Merhaba forumun sıcak insanları, 80 lt boyutunda bir akvaryumum bulunuyor. İçinde 1 pembe ışık , 1 ince filtreli dış motor, ve 1 ısıtıcımız var. Balıklar: Bir çift ay moli, 1 erkek 2 dişi lapistes 1 cüce vatoz, 1 benekli çöpçü Olay bu öğlen oldu, sabah...
  20. ThtrkmN

Hunter House

Merhaba, forumda paylaştığım ilk evimle karşınızdayım. Evin tarzını yorumlarla belirleyebilirsiniz:p Biraz acemi, birazda ahenkli gibi her neyse:lol: Fotoğraflar: Yorumlarınızı bekliyorum.^_^Burası çok dutluk :S
  21. ThtrkmN

Rehber-OYUNA BAŞLANGIÇ

Evet Saygıdeğer arkadaşlarım; Bu benim ilk rehber konum. Çesitli sitelerden bilgiler toplayarak hazırladığım bu konuyu inşallah beğenirsiniz... Rehber OYUNA BAŞLANGIÇ Evet arkadaşlar oyunu açtıktan sonra yeni oyun(New Game) sekmesinden oyunumuzun kayıt olacağı yeri seçiyoruz(World).Ardından...