Arama sonuçlarınız

1. ErenBeyazkurt

Skyblock Sunucu Haritası Çalışmam

Öncelikle merhaba arkadaşlar forumda uzun süredir ciddi anlamda aktif olmuyordum. Arada eski mesajlara bakıp eski arkadaşlarla konuşuyordum. Her neyse yazın başından beri foruma dönme düşüncem vardı.Bunun için de bir haritayla dönmeyi planladım. Ne kadar sınava çalışsam da aktif olmaya...
  2. ErenBeyazkurt

BraveHero'ya Yaptığım Fekşın Haritası

Bugün açtığım ikinci konu olacak. Ama telefondan bağlanınca internete paket çabuk bitiyor aybaşında konu açıyorum anca :/ Bravehero aslında sunucusunun konusunu açmış ama detaylı resim paylaşmak istedim :) Resimler : Köy pazar falan gibi bişi Brave arkadaşımızın özel isteği sandık açma...
  3. ErenBeyazkurt

Skyblock Sunucu Haritası

Merhaba Arkadaşlar Belki biliyorsunuzdur kendi çapımda haritalar yapıyorum ve burada paylaşıyorum. Bu sefer de bir skyblock haritası yapmak istedim. Haritayı herhangi bir sunucuya yapmadım yani boşta. Haritada MobArena,Çiftlik(koyun,vs kesmek için),Market,Arena ve Başlangıç yeri var. Çok...
  4. ErenBeyazkurt

Küçük Bir Lobi Denemesi

Merhaba arkadaşlar, Hazır foruma tam anlamıyla dönmüşken bir harita tasarlamak istedim. Aklıma da mimarlığını yaptığım sunucu için bir lobi yapmak geldi Fazla uzatmadan fotoğraflar Madenlere inen bölüm Giriş @ElfonseReyiz @Chickenborg @JusticeWhip @Acarz @Ardart
  5. ErenBeyazkurt

Eskilerden Kimler Kaldı?

Klişe bir başlık oldu ama neyse. Sahur vakti neden aklıma böyle bir şey geldi bilmiyorum. Forumu hala yer imlerinden silemedim arada bir tanıdıklardan mesaj geliyor diye. Bazılarınızı unutsam da çok fazla arkadaş edindim forumdan. Neyse uzun tutmayacağım eğer beni hatırlayıp da muhabbet edecek...
  6. ErenBeyazkurt

Bilgisayarım GTA4'ü Kaldırır Mı?

Merhaba arkadaşlar, Sizce bilgisayarım GTA4'ü kaldırır mı kaldırırsa low-med ne aralıkta oynatır? Özellikleri şunlar: Bilgisayar kötü farkındayım ama iş görüyor o yeter :) @KadirBerk @Acarz @Ardart @BurnerTroll
  7. ErenBeyazkurt

Faction Spawn Çalışması (Yine daha bitmemiştir.)

Merhaba arkadaşlar, Biliyorum şu daha bitmemiş lafıyla sizi sıkmaya başladım ama hazır forum en aktif saatlerindeyken paylaşıyım dedim. Tek eksik yanı daha warplarını ekleyemedim.Çok ağaç olduğunu düşünmüşsünüzdür eminim.Ama olsun :D Bir de şu kemer olayını çok sevdim bir kaç çalışmada daha...
  8. ErenBeyazkurt

Küçük Bir Lobi Çalışması (Bitmemiştir)

Merhaba Arkadaşlar, Dün bir lobi yapıyım dedim.Şu moblardan sunucuların seçildiği tarzda. Sonrasında bunu yaptım çok uğraşmadım zaten minik bir şey oldu.Belki parkurdur vs eklerim. Neyse fotoğraflara geçelim. İşte böyle umarım beğenmişsinizdir :) @Ardart @Acarz @BurnerTroll @Berk...
  9. ErenBeyazkurt

Mini Spawn Çalışması-ForeverBT

Merhaba Arkadaşlar, Bugün size yaptığımız mini spawn çalışmasını göstereceğiz.Kullanım bakımından faction veya survival sunucuları için yapmıştık.Büyük bir spawndan ziyade küçük bir spawn yapmayı uygun gördük. Fazla uzatmadan buyrun... Ench'i orman içine yapsak nasıl olur dedik...
  10. ErenBeyazkurt

Fake Lobi Çalışması (Geliştirmede)

Merhaba Arkadaşlar, Size yaptığım bir FakeLobi çalışmasını göstereceğim. Normalde brushı bu şekilde kullanmaz daha çok dağ vs. yapardım ama biraz farklılık olsun dedim. Ve internetten biraz incelemelerle böyle bir şey yaptım.Ama bu yapı hala geliştirilmeye açık. Çünkü bazı boş yerler var bu...
  11. ErenBeyazkurt

ForeverBT'nin Yapmış Olduğu Çalışmalar

Merhaba Arkadaşlar, Bugün size içinde bulunduğum takım olanYok (Kalıcı Yasaklanma)BT'nin çalışmalarını sergileyeceğim. Elbette eksiklerimiz olucak,sonuçta köklü bir takım değiliz.Ama ellerimizin bu işlere yatkın olduğunu düşünüyoruz.Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ve her yeni çalışmamızda kendimizi daha...
  12. ErenBeyazkurt

Sanal Gerçeklik Hakkında Tartışalım

Merhaba Arkadaşlar, Bu konuda hayatımızda yavaş yavaş yer bulan sanal gerçeklik ve 360-VR platformları hakkında konuşacağız. Bildiğiniz gibi sanal gerçeklik teknolojisi hayatımızda aslında uzun süredir bulunan bir şey. Ancak 2015 sonlarına doğru içerik patlaması ve platformların artması gibi...
  13. ErenBeyazkurt

360VR Gözlük Kullananlar İçeriye...

Merhaba Arkadaşlar, Bugün size bir kaç soru soracağım. Konusu da başlıktan da anlayabileceğiniz gibi Sanal Gerçeklik gözlükleri. Sorularıma başlayayım. 1-Sanal gerçeklik gözlüklerinizden memnun musunuz? istediğiniz verimi aldınız mı? 2-Gerçeklik hissiyatı ne seviyede? 3-Yeterli seviyede içerik...
  14. ErenBeyazkurt

Animasyonumun Senaryosu Hakkında...

Merhaba Arkadaşlar, Uzun süredir forumda yoktum.Daha doğrusu bilgisayarda bile doğru dürüst bulunmuyordum. Yaklaşık bir yıldır aktif bir üye değildim.Yaz tatili sayesinde az da olsa foruma girmeye başladım. Şimdi diyeceksiniz bu adam da kim? Ne de olsa 1 senedir yoktum ve birçok yeni arkadaş...
  15. ErenBeyazkurt

Hangi Crafting Daha İyi? | Animasyon

İyi sabahlar arkadaşlar, Yüksek ihtimal bu animasyonların devamı gelmeyecek ama belki haftasonları bir şeyler yaparım Bu yüzden 2 çeşit crafting tasarladım hangisini tercih edersiniz? Eğer sizin fikriniz bunlar gibi değilse söyleyin denerim @UcanKofte @BraveHero @Myper @Ardart @Acarz @KakashiCZ...
  16. ErenBeyazkurt

2 Test Animasyonu Biri Eski Biri Yeni

Merhaba Arkadaşlarım Şimdi size animeyşın gösteriğcem :S Neyse Biri önceden yaptığım ama yayınlamadığım biri de dün yaptığım Neyse İzle ve üldür Yeni Olan Yımrık Eski Olan Ekşınlı Turnado Dünüşü Neyse Etikelemeyeceğim boşverin üşeniyom
  17. ErenBeyazkurt

Bana Modellemem İçin Araç Öner...

Merhaba Arkadaşlar Şimdi siz bana minecrafta uygun modellemem için araç felan söyleyeceksiniz Tabi mümkünse resmiyle birlikte ben de modellemeyi denicem ._.
  18. ErenBeyazkurt

SteveCopter | Model Testi

Merhaba Arkadaşlar, Geçenlerde modellediğim aracımı size tanıtmak istedim. Biliyorsunuz önceden araba vs modelledim felan. Şimdiyse helikopter tarzı bir şey yaptım isim değiştirilebilir renk,texture önerilerinizi de alırım
  19. ErenBeyazkurt

Hunger-Mini Animasyon

Merhaba Arkadaşlarım, Şimdi ben size yeni yaptığım bir animasyonu göstericem siz izleyeceksiniz sonra ben izlenmeleri görünce sevinicem bazınız sevicek bazısı sevmeyecek benim için farketmeyecek ama ders çıkarıcam. neyse ben şimdi videoyu atıyım @InnocentBunny @Ardart @Acarz @KakashiCZ @OrocTR...
  20. ErenBeyazkurt

Crafting-Mini Animasyon

Merhaba Arkadaşlar, Dün Akşam bi animasyon yaptım ve ne yalan söyleyeyim gözlerim yanmaya başlamıştı. 2-3 saat arası sürdü ilginçtir ki renderı 10-15dk sürd :? Neyse normalde 30fps'di ama bazı sahneler fazla hızlı olduğundan 20fps'e düşürdüm o yüzden takılma varmış gibi hissettirebilir...
  21. ErenBeyazkurt

At Koşuşu Test Animasyonu

Uzatmayacağım sadece test İlk at koşuşu :/
  22. ErenBeyazkurt

2000+Görüntülenme Ve Bir Kaç Açıklama

Merhaba Arkadaşlar, Ben Eren ve Bugün mutluyum :) Neden mi kanalım 2000 üzeri izlenmeye ulaştı. Ben de sabah bunu görünce bir 2000+ animasyonu yapıyım dedim. Şimdi Açıklamaya geçiyim... Adım Eren Soyadım Beyazkurt (Bazılarınız burada yok artık dedi) 14 yaşındayım ve liseye başlayacağım evet...
  23. ErenBeyazkurt

Kanalımın Yeni Banner'ı Ve Profil Fotoğrafı

Merhaba Arkadaşlar, Tekrardan Ben,Son günlerde bu tarz tasarımsal konularım eminim ki sıktı :S Ama paylaşmak ve yorumlarınızı almak istedim Umarım Beğenirsiniz :D Profil Fotoğrafı Banner-Kapak Fotoğrafı @InnocentBunny @Ardart @Acarz @KakashiCZ @OrocTR @bydemir06 @Adragos @Berk @CemoTR @Yaman...
  24. ErenBeyazkurt

Player Joined the Game - Kısa Test Animasyonu

Merhaba Arkadaşlar(tekrardan) Bugün bir arkadaş konu altında istemişti @_Spiderus_ Ben de yapıyım dedim @InnocentBunny @Ardart @Acarz @KakashiCZ @OrocTR @bydemir06 @Adragos @Berk @CemoTR @Yaman @Chickenborg @Uchiha_Madara @SüperAhmet @Anjo_TR @EminGny
  25. ErenBeyazkurt

Bot-2 Kısa Minecraft Animasyonu

Merhaba Arkadaşlar 2.Bot animasyonunu da yaptım sesi 20 de felan alın da kum sesi kulağınıza rahatsız edici gelmesin korkmayın troll vs koymadım ._. @InnocentBunny @Ardart @Acarz @KakashiCZ @OrocTR @bydemir06 @Adragos @Berk @CemoTR @Yaman @Chickenborg @Uchiha_Madara @SüperAhmet @Anjo_TR @EminGny