Arama sonuçlarınız

1. abdullah2323

Yeni Nesil Bir Faction Sunucu Nasıl Olmalı?

Önsöz Tam 5 koca yıl oldu.Türkiye üzerinde binlerce faction sunucu açıldı.En çok tutulan server türü oldu çünkü daha kolay ve Türk çocuklarının ego tarzına hitap eden bir tür oldu.Ne kadar banelde olsa bu türün halen en popüler olduğu aşikar.Tabi buna kuvvetli hub sunucular dahil değil ama Bi...
  2. abdullah2323

Ormanda Tek Başına - Hikaye -

Sabah yüzüne vurdu aralanmış pencereden rüzgar ... Doğruldu yerinden @BurnerTroll gözlerini ovaladı yüzününü @Gökçemis in yatağına doğru baktı ama göremedi patatesleri toplamaya gittigini anladı Warp ormanda tek ev onlarındı cama yòneldi gürültüler arttı Orman bir günde v3letlerce işgal...
  3. abdullah2323

Favori Diziniz

Bu gece yerli - yabancı dizileri bir CAHİL modunda inceleyip bi yandanda hangisi forumda çok izleniyor onu goreceğiz 1 - Braking Bad ; iki kel abi var...bide labaratuvar deneyler ile ilginc bombalar yapiyorlar ve cok sinirliler 2 - Super Natural ; iki tane doğuştan Gusul abdestli kardesin...
  4. abdullah2323

Forum Analizi

İki gündür yaptığım anketler ve gelen yorumlar ile bi forum analizi yapacağım ... ---------------- 1. Anket ; Gece ne yaparsınız ? Sonuçlar : Forumda anime izlemeyi sevenler cogunlukta gibi Konuya mesaj atan iki üye Tekno51 : Ankette olmayan seçeneklerden kitap okumayı soyleyerek forumda en...
  5. abdullah2323

En Sevimli Site Yöneticisi

Önce sizin için kolay olsun diye yöneticileri bi tanıtalım ---------------------------------------------- 1 - Ercan ... Bu şahıs denizci olan ev babası gibidir yılda çok az sayıda eve uğrar...forumda sinirlenince bizi kastederek Ergenler ! Diye bağırır çok sinirlidir Sağdaki Ercan ^-^...
  6. abdullah2323

Unutamadığınız Server ve Türü

Arkadaşlar hepimizin unutamadıgı bi server vardır ... İçinde nice evler nice klanlar nice dostlar yitirdiginiz belki bi daha açılır diye gün saydığınız. Bu lapisli factionda olabilir ... Hard Survivalda Bi hub serverin köşesinde kalmış minigamede 1- Lapisli Faction bu şıkkı secenler minecrafta...
  7. abdullah2323

Gece Ne Yaparsınız ?

Önce bu tipleri bi gruplandıralım 1- Gece anime izleyen insan: Çok ürkütücü bi coolluğu vardır ve babası bunun gibilerin odasına mağara gözüyle bakar. annesi babası çocuğun yüzünü görmez. kesin death note'daki L'e özeniyodur bu tipler. 2- Gece lapisli fekşında klan kalesi basan amansız tipler...
  8. abdullah2323

Minecraft Kaybolan Dostlar

Konu Hikaye İcermektedir sizde anılarınızı yazınız ama konu dışı saçma gifler ile 2-3 sayfa doldurmayın...lutfen Hepimiz minecraftdaki ilk dostlarını hic unutmayız... Ama ya cocukluktan ya serverin kapanacağını düşünememekten yitirmişizdir dostları.Benim böyle 3 anım var unutamadığım... 5 yıl...
  9. abdullah2323

Mereana Mordegard Glesgorv

nedir bunun hikayesi? korkunç bi video mu?kırmızı renkli bir videoda adam size bakıp duruyor.bi yutup çalışanı 45 saniye sonra çığlık atmaya başlamış 153 kişi gözünü çıkarıp yutuba yollamış vs.izleyen var mı? 20sn lik orjinal video (risk tamamen size aittir) buda 2dk lik zararsız hali. Sizden...
  10. abdullah2323

Acayip Videonun Analizi

Arkadaşlar bu videoya 1 forumda rastladım... Korkunç değildir... Ama hafızamdan çıkmıyor ve çok saçma geliyor Bu kadın ne anlatmaya çalışıyor amacı ne ? Lütfen analiz yapın :( analizi siz iyi yaparsınız bi bakın @Polkakorowakurwa @faketaxidriver @sergun26
  11. abdullah2323

E-Okul Kapandı Arkadaşlar

Okulun kapanmasına çok az bi zaman kala E-Okul kapandı beyler :( :( Allah'u Ekber @umut_ @TanerTekn @bydemir06 @faketaxidriver @sergun26 @Pyme @kendim
  12. abdullah2323

Forum'a Bakış Açım Değişti :(

Foruma bakış açım böyle idi arkadaşlar : Şimdi ise foruma bakış açım böyle : :( :( :( :( @TanerTekin @B35T14 @Iskefiyeli18 @ExtendedFox @MantisWrath @faketaxidriver @Miyooo @Gökçemis :( :( :( ve diğerleri foruma bakış açım değişti helğlpppp ve doctor @BurnerTroll bide...
  13. abdullah2323

Saçma bi şekilde ban atma stili olan forum

Hadi biz arada tartışıyoruz diye uyarı alıyoruz...Anneler gününde sürekli profillerde anneye küfür eden hesapların İp'sini banlamazsanız.Yakında forumda her yerde siz yöneticilere küfür edilirse yeni hesaplarla şaşırmayın bundan sonra... El tevhid el İslam İNTİKAM YAKIN ... Yöneticilerin...
  14. abdullah2323

Forumu Bıraktım !

Önce forumu bi elime aldım SONRA BIRAKTIM :( bye @TanerTekin @DeathLight
  15. abdullah2323

Java dili öğrenmek istiyenler

En yakın java kursuna gitsinler :( böyle zekiliklerimde vardır insanları beklemedikleri anda doğru yola sevk ederim...
  16. abdullah2323

Apb Reloded Rehber

Arkadaşlar bu oyundan henüz haberi olmayan varmı bilmiyorum ama anlatmaya başlıyorum. Özet geç diyenlere: Gta Online Şehir İçi : Şehirde silah sesleri neredeyse hiç susmuyor ama isterseniz bu çatışmalara girmiyorsunuz veya istediğiniz zaman devam eden bir göreve giriyorsunuz. Şehirde terör...
  17. abdullah2323

Böyle olacağı belliydi... :(

Fazla minecraft oynayınca ben :( Sonuç...biliydim böyle olacağını
  18. abdullah2323

bydemir06 EFKARDA ... :(

:D @bydemir06 @ByMN1 @TheDrayS YOĞUN İSTEK ÜZERİNE KALDIRILDI (isteyene özelden verilir) :D
  19. abdullah2323

AntiBot Skript

Arkadaslar ilk defa bu forumda bi sey istiyorum Bi ip'den 5 kisi girince otomatik ip ban atacak Simdiden tesekkurler...
  20. abdullah2323

Ustdeki uyeyi gorunce aklina ne geliyor ?

Forum icinde herhangi bi yerde ustdeki uyeyi gorunce aklina ne geliyor ?
  21. abdullah2323

Olay'ı tatlıya bağladık

Olay'ı tatlıya bağladık beyler hayırlı uğurlu olsun... vol 3
  22. abdullah2323

Shaders Mod Kurulum

Merhaba bu gün kendi kullandığım shaders'in kurulumunu anlatacağım Önce indirmeniz gereken şeylerin linkleri 1.7.2 Forge Kurulum Linki : http://s4.dosya.tc/server/jjk0XJ/rge-1.7.2-10.12.2.1121-installer-win_1_.exe.html Shaders Kullanmak için mod ve 6 farklı çeşit Shaders ...
  23. abdullah2323

Dişlerime Kanal Tedavisi Yaptırdım Nasıl Olmuş ?

Arkadaşlar Dişlerime Kanal Tedavisi Yaptırdım Nasıl Olmuş ? vol2
  24. abdullah2323

Kimsenin Bitiremediği Oyun

panik atağı olan arkadaşları düşünmeden paylaştığım bu korkunçlu oyun için tüm arkadaşlardan özür dilerim.Kusura bakmayın.Düşüncesizce yaptım @TanerTekin @B35T14 VE @Miyooo siz bitirirseniz resim çekip atarmısınız ben hiç bitiremedim bu hiç bitiremez @onikiasd
  25. abdullah2323

Mario Kart - Türkiye'nin Tek Minecraft Araba Yarışı Sunucusu - ip : ffa.atillahosting.net

ip : ffa.atillahosting.net Vip gibi şeyler yoktur En iyisi olmanız için tek gereken şey sürüş yeteneğenizi kullanmak Ayrıca yolda önünüze çıkan soru işaretli kutulardan özel efektli savunma veya saldırı itemleri alabilirsiniz. Tek amacı gırtlağına kadar faction'a gömülmüş çaresiz mc oyuncularına...