Arama sonuçlarınız

1. BraveHero

Tek Başına Oyun Geliştirmek?

Tek başına oyun nasıl geliştirilir arkadaşlar temel ilkeleriyle birlikte fln
  2. BraveHero

Pixel Yürüme Animasyonu / Yardım

Merhabalar, Gördüğünüz üzere Abbas Yanbasan gibi bir karakterimiz var aşağıdaki ekte. Düzeltmemde yardımcı olabilirseniz çok iyi olur. -Kolların hamur gibi olduğunu biliyorum, bacaktaki dizler gibi kola da dirsek lazım. Onun haricinde tüm önerilerinizi bekliyorum :hmm1:
  3. BraveHero

GTA 5'e Yeni Rakip? - BOFU Günlükleri #2

GTA 5'e yeni rakip mi geldi?!?! Videonun animasyonları için gerçekten uğraşıyorum. Bazı .png'ler hariç videodaki tüm görseller bana ait.
  4. BraveHero

72 Saatte nasıl oyun yapılmaz?

72 saatte nasıl mı oyun yapılmaz? İşte böyle yapılmaz:
  5. BraveHero

Army Of Genius - Oyun Grubu

Baba Mrb Grubumuzda, hem oyun etkinlikleri düzenliyor, hem de ücretsiz oyun kodları dağıtıyoruz. Eğer bayağıdır bu forumdaysanız, eskiden ücretsiz oyunlar için konu açtığımı bilirsiniz. Artık böyle konular açmamamın sebebi bu grupta paylaşıyor olmam. Durduk yere havalı sözlere konuyu uzatmanın...
  6. BraveHero

BreyvHiro İle CSGO [Twitch]

_______________________________ Mrb arkadaaaaaaşlarr... CSGO'da şu an yayındayım. Hepinizi beqliyorum breymıns.. ______________________________________________ https://www.twitch.tv/geniustivi _______________________________
  7. BraveHero

[0.2] TapTap! - Klavye Simulatör?

Klavyeden çıkan sesi seviyor musunuz? veya clicker/yükseltme tarzı oyunları? Öyleyse bu oyun tam size göre. Ama clicker oyunlardan farklı olarak, bu oyunda tıklamak yerine klavye tuşlarını kullanıyorsunuz. Klavyeden herhangi bir tuşa tıkladıkça coin kazanıyorsunuz. Bu coinlerle odanıza mobilya...
  8. BraveHero

Tanny - Skype Yardım/Sohbet Grubu - +20 Üye

Şu ana kadar forumda açılan tüm Skype grupları kapatıldı diye biliyorum. O yüzden yeni bir Skype grubu kurmaya karar verdim. Amacımız samimi, aktif bir sohbet ortamı yaratmak, birbirimizle yardımlaşmak. Yazı yazma sebebiniz ister Minecraft'ta sunucunuzla alakalı bir sorun olsun, ister okeye...
  9. BraveHero

[0.7]Minefose Network - Günlük Ödüller, Görevler?

Sunucumun yapımına 19 Haziran 2017'de başladım. Şu an sunucunun ana sistemleri ve haritası bitmiş durumda. Tabii ki sunucuyu istesem hemen açarım, ancak sunucuyu diğerlerinden ayıracak özellikler eklemeye çalışıyorum. Bu konuyu sürekli güncelleyerek sunucuya eklediğim yenilikleri yazacağım...
  10. BraveHero

[Çözüldü] Skriptim İçin Mantık Yardımı

Başlığa nasıl bir şey koyayım bulamadım. Çünkü size benden Skript yazmanızı falan istemiyorum. Sadece mantığını çözemediğim bir sorunu sizlere sormak istiyorum. Şimdi, Biri, sanal sandık açtıktan sonra eşyalar koyuyor. Kapattıktan sonra kaydoluyor. Ama iki kişi aynı anda açarsa, en son kapatan...
  11. BraveHero

TannyFactions - Builder Alımı

TannyFactions - Builder Alımı Sunucumuz için builder arıyoruz. Önceliğimiz ücretsiz olarak yapacak ve sunucuda eşya/özellikler vermek. Ama ücretli builderlere de hayır demiyoruz .-. Şahsen builder olsaydım ücretsiz çalışmazdım. İster sonsuza kadar sunucuda çalışın, ister sadece birkaç yapıyı...
  12. BraveHero

Steam Yaz Koleksiyon Kartları!

Yaz indirimi henüz başlamasa bile, yaz koleksiyon kartları şimdiden satışa çıktı! Koleksiyon kartlarını yaz indirimi başlamadan önce rozete dönüştüremiyorsunuz. Ancak yine de satın alıp satabiliyorsunuz. Bir rozet için toplam 10 kart gerekiyor. Fiyatları şimdilik 25-24kr arasında değişiyor...
  13. BraveHero

Craftweb Authme Bağlama

Selamun aleyküm craftweb kullanıyorum ama authmeyi bağlayamadım yardımcı olacak arkadaş varsa posta bekliyorum
  14. BraveHero

Skyblock Sunucusu Öneriler

Kolay gelsin minecraft skyblock sunucusu için şu eklenti de olursa iyi olur diyeceğiniz eklentiler var mıdır?
  15. BraveHero

GTA 5: Online - Para Rehberi

GTA 5'te Para Kazanma Rehberi GTA 5 Online'da para kazanmak gerçekten zor. Evinizi bile 10-15 seviyeye kadar alamıyorsunuz. Bugün sizler için GTA 5'te para kazanma yollarını derledim. Bazı taktikler sermaye istiyor, bazıları istemiyor. 1) Görev Yapmak Arkadaşlarınızla veya tek başınıza...
  16. BraveHero

PS:VR için Çıkmış 10 Oyun

PS:VR için Çıkış Yapmış Oyunlar Sanal gerçekliğe olan ilgi son dönemlerde gerçekten arttı. İşte bu konumda Playstation'a sanal gerçeklik için çıkmış oyunları derledim. Mümkün olduğunca hoşunuza gidebilecek oyunlar seçmeye çalıştım. 1) Job Simulator Sanal gerçeklik için ilk duyduğum oyun bu...
  17. BraveHero

(1981-2017)Grafikte Devrim Yapan 10 Oyun

Devrim Yapan Oyunlar? Bu konumda sizler için grafikte devrim yapan oyunları derledim. Sadece sıralamakla kalmayıp, mümkün olduğunca bilinmeyen bilgi paylaşmaya çalıştım. Olduğumuz seneye göre düşünmeyin. Oyunun çıktığı tarihe göre düşünün. 1) Donkey.Bas (1981) Çoğumuzun, hatta hiçbirimizin...
  18. BraveHero

10 Tarayıcı Oyunu - İndirmeden Oynanan Oyunlar

10 Farklı Tarayıcı Oyunu Tarayıcı oyunları çoğunlukla P2W* olsa da aralarında güzel olanlar da oluyor elbet. Bu konumda sizler için 10 tarayıcı oyunu araştırdım. 1) Agar.io Bunu bilmiyeniniz yoktur sanırım. Bir daire olarak başlıyorsunuz ve sizden küçük parçaları yiyerek büyüyorsunuz. Ama...
  19. BraveHero

CS:GO - Konsol ve Ayar Kodları

CS:GO - Konsol ve Ayar Kodları CS:GO'da konsolu hem eğlence, hem hile, hem de ayarlamalar için kullanabilirsiniz. Bu konumda sizlere konsolu kullanarak yapabileceklerinizi anlatacağım. 1) Konsol Aktif Etme ve Açma Tabii konsolu kullanmak için ilk önce aktif etmeliyiz.. Seçenekler'den...
  20. BraveHero

Kinguin - Alışveriş Rehberi

Kinguin - Alışveriş Yapma Rehberi Başka bir alışveriş rehberi ile sizinleyim. Kinguin, oyunları ucuz ve güvenli bir şekilde satıyor ancak, kur yüzünden fazla ucuz değil. Ben size G2A'yı öneririm. Yine de Kinguin kullanmak istiyorsanız, konuyu okumaya devam edebilirsiniz. Kinguin'de, oyunun...
  21. BraveHero

Rainbow Six Siege - Yeni Operatörler

Rainbow Six Siege - Yeni Operatörler R6: Siege geliştiricileri her sezon yeni, güzel, birbirlerinden güçlü operatörler çıkarıyor. Bu konumda, en son güncelleme(sezon)la gelen operatörlerin özelliklerini anlatacağım. Bu 2 operatör, oyuna Operation Red Crow sezonu ile geldi. Japonyalı özel...
  22. BraveHero

Paladins - Steam Yüklemesi Bulunamadı Sorunu

Paladins - steam Yüklemesi Bulunamadı Sorunu Paladins steam Yüklemesi Bulunamıyor Hatası Paladins bildiğiniz üzere daha yeni çıktı. Ve henüz gelişim sürecinde(Open Beta). Oyunu bilmeyenler için özet geçeyim, Oyun hemen hemen Overwatch gibi bir şey. Oyunda 3 mod bulunuyor; Siege, Payload ve...
  23. BraveHero

G2A - Alışveriş Rehberi

G2A - Alışveriş Yapma Rehberi G2A gerçekten güvenilir ve ucuz bir site. Sitedeki ucuzluk, oyunun tutma oranına göre değişiyor. Örneğin çok beğenilmiş bir oyun, normal fiyatından bile yüksek satılabiliyor. Ancak oyunun çıktığı tarihten uzun bir süre geçtikten sonra %60-%70 indirimler bile...
  24. BraveHero

Battlefield 1 - Sistem Gereksinimleri

Battlefield 1 - Sistem Gereksinimleri Battlefield 1, herkese kendini sevdiren bir çıkış yaptı bildiğiniz üzere. Özellikle Osmanlı'yı oyuna ekledikleri için Türkler tarafından bir ayrı sevildi. Tabii oyunun grafiklerinden tutun oynanışına kadar mükemmel olduğu için her bilgisayarla...
  25. BraveHero

Battlefield 4 - Minick İnceleme [PC/PS4/PS3/XBOX]

Battlefield 4 - Minick İnceleme (Sadece Multiplayer Hakkında) Oyunun senaryosunu, kapsamlı bir inceleme yapacak kadar oynayamadım maalesef. O yüzden genel olarak anlatacağım oyunu. Bu arada Battlefield 1'i incelemek yerine niye bu kadar eski bir oyunu inceledin derseniz, Konuyu ben seçsem...