Arama sonuçlarınız

1. Emirinnr

EnderFire Network | Factions, Emek SkyBlock, Survival ve MiniGames | GELİŞMİŞ ANTİ-HİLE, DÜŞÜK PİNG VE DAHA FAZLASI!

Sunucu Bağlantı Adresimiz: mc.EnderFire.com İnternet Sitemiz: EnderFire Network - Türkiye'nin gelişen sunucusu! Sunucu Sürümümüz: 1.8.X - 1.18.X
  2. Emirinnr

EnderFire Network - Yetkili Alımları - enderfire.net

EnderFire Minecraft Sunucusu - Yetkili Alımları Hepinize merhaba arkadaşlar, gelişmekte olan EnderFire Minecraft sunucusunun yeni ekip arkadaşlarına ihtiyacı var. Eğer siz de kendinize güveniyorsanız ve yeterli şartları karşılıyorsanız başvurup şansınızı deneyebilirsiniz! Herkese bol şans...
  3. Emirinnr

play.EnderFire.net | 1.8-1.16 | 23 Rütbeli Factions, SkyBlock, OP-SkyBlock, TekBlock, Survival, ThePit - enderfire.net

EnderFire projesi sona erdi, Yeni sunucumuz olan EretnaTürk'ün konusunu incelemek için lütfen tıklayın! Eretna Türk - Oyun Keyfinin Tadına Varın! | 1.8.X/1.16.X - www.EretnaTurk.com[/CENTER]
  4. Emirinnr

Bir Factions sunucusundan beklentileriniz

Herkese selamlar, çok yakın zamanda bir sunucu açıyorum. Bu noktadaki en önemli şey sizlerin istekleri. Başlıkta da yazdığı gibi bir factions sunucusundan siz değerli forum üyeleri ne ister? Sunucu hakkındaki güncellemeleri takip etmek için tıklayın.(web sitemize gider)
  5. Emirinnr

[Satılık] Kaliteli Minecraft scripti!

.Konu Kapatılsın.
  6. Emirinnr

Yeni bir proje için ekip kuruyoruz!

YETKİLİLERE UYARI: Konunun bulunduğu kategoriden tam emin değilim eğer yanlış kategorideyse taşırsanız sevinirim. KONU BAŞLIKLARI: Ekip Hakkında Gereksinimler Başvuru Formu Hakkımızda Selamlar, ben Emir. Yeni bir sunucu projem var. Sizleride bu projede görmeyi isterim. Aşşağıdaki...
  7. Emirinnr

İSTEK: Factions sunucu hakkında önerilerinizi alabilirmiyim?

Merhaba, sunucumuza yeni sistemler eklemek istiyoruz, bu konuda sizlere danışmak istedik önerileriniz neler yorum kısmından veya özel mesaj yolu ile bana iletebilirsiniz.
  8. Emirinnr

Brave Network

Konu de-aktif
  9. Emirinnr

[BUNGEECORD] İstek

Websend'in bungeecord için olan sürümü gibi bir şey varmı gençler? Yani komutu normal konsola değil bungeecord konsoluna göndericek.
  10. Emirinnr

# AgesCraft # > HUB 1.7 - 1.8 < | Dönüşümüz Acı Olucak! | IP > play.AgesCraft.com

AgesCraft kapandı, yeni sunucumuz BRAVE NETWORK YENİ KONU: https://forum.gamer.com.tr/konu/brave-network-1-8-1-9-factions-skyblock-kitpvp-survival-minigames-ve-daha-fazlasi.324805/ YENİ SİTE: http://brave.network/ YENİ IP: MC.BRAVE.NETWORK KONU KAPATILABİLİR...
  11. Emirinnr

1.8.4 Sürümü Sunucusu Olanlar Konuyu İncelesin

Merhaba! Ben Emir bugün sizlere burada 1.8.4 tabela açığını düzeltmeyi anlatıcağım. Evet arkadaşlar bu açık şu şekilde işliyor: 1.8.4 Sürümünde tabelaya komut girme özelliği gelmişti, 1.8.4 sürümü sunucusu olan arkadaşların sunucusuna girip tabelaya /op Emrinnr yazınca ve o tabelaya tıklayınca...
  12. Emirinnr

NBT Bugu (Namıdeğer Balon) Çözüm!

Merhaba! Ben Emir bugün sizlere burada balon açığını önlemeyi öğreticeğim! Aslında engellemesi basit olan bug, yapmanız gereken tek şey spigot veya craftbukkit sürümünüzü değiştirmeniz. Aşşağıdaki butona tıklayarak indirdikten sonra normal bir şekilde devam edebilirsiniz, Eğer oyuncu listesinde...
  13. Emirinnr

Minecraft sunucuları açmadan önce dikkat ediceğiniz şeyler burada!

Merhaba! Ben Emir bugün sizlere burda bir Minecraft sunucusunu nereden alıcağınızı, nasıl eklenti kuracağınızı ve benzeri küçük şeyleri anlatıcağım. Bölüm 1: Sunucu Kiralama Öncelikle Minecraft sunucularınız için en orantılı ram/slot oranını nitrado.net'in sunucu alma bölümünden...
  14. Emirinnr

Javacı - Skriptci Arkadaş Arıyorum - (Bana Yardımcı Olabilicek Biri)

Eminnr ile izdivaç'a hoşgeldiniz! Merhaba gençler bir sunucum var orayı tek başıma kaldıramıyorum ora için bana yardım edebilicek sadık bir dost lazım sadece sunucu anlamındada değil. Yaş 14-15 olsun :/
  15. Emirinnr

Acil yardım gençler

Gençler bana bi skor tahtası yaparmısınız: Kodlamasını ben yapıcağım ama daha önce skript ile skor tahtası yapmadığım için kb başlığı s olsun 2 tane satır ekleyin altına 1 - s 2 - s Şimdiden teşekkürler...
  16. Emirinnr

Sadece Belirli Komutların Girilmesi Acil Yardım Plz!!!!!!!

on command: command is not "p auto" or "p claim" or "p add" or "p deny" or "p comment" or "p home" or "spawn" or "lobi": cancel event send "&6&l* &eBurada sadece izin verilen komutlar çalışır: &c(&7/p auto, /p claim, /p add, /p deny, /p comment, /p home, /spawn, /lobi, /factions...
  17. Emirinnr

Minecraftcınız | Factions | Silahlar

Sunucu IP Adresi : play.minecraftciniz.com - mc.Minecraftciniz.com TeamSpeak3: ts3.minecraftciniz.com PREMIUM - CRACK Sürüm: 1.7.X - 1.8.X KURALLAR > Sunucumuzda sohbet içerisinde spam yapmak yasaktır. > Argo içerikler ban sebebidir. > Hile, 3.parti program ve oyuncular karşısında haksız bir...
  18. Emirinnr

ACİL YARDIM

Sunucum bungeecord ana makine ipsinden sunucuya giriş yapılıyor ama diğer sunucuların özel ip adreslerindende giriş yapılıyor bunu engelliyen plugin neydi sadece 1 tane sunucuya bağlıyorduk??
  19. Emirinnr

VDS Makinaya 4 Sunucu Kurma ?? ACİL YARDIM !!! (Windows Server 2012)

Merhaba Arkadaşlar Windows Server 2012'ye nasıl 4 tane sunucu kurabilirim arkadaş 1 tane kurmuş şimdi ona ulaşamıyorum ve acil kurmam gerekiyor nasıl yapabilirim bunu (Minecraft Sv) Alan Adı Var.
  20. Emirinnr

[SKRİPTİNİ YAZMAYI BAŞARDIM] (ÇÖZÜLDÜ) Acil Yardım Gerek

SA Beyler Bana 10 Dakidaka Bir Şu Komutları Giren Bir Skript Lazım /authme reload (web sitesi için neden diye sormayın :D) /bc &e10 Dakika İçinde Sitemizden Değiştirilen Tüm Şifreler Aktif Edildi. Lütfen Yardımcı Olun :( Bi Çözemedim Anlamadı Bi Salak Skript :D
  21. Emirinnr

ACİL CEVAP [İÇERİ]

Merhaba, Sizden Bir Plugin İsteğim Var. Bu Plugin Şöyle bir şey Siteden Kaç Kill Aldığını SkyBlocktaki En İyi Adaları Filan Gösteren Bir Plugin Yardımcı Olabilirmisiniz?
  22. Emirinnr

Sahte SonGaming - SonGaming.nitrado.net'in mc.SonGaming.net İle Alakası Yoktur!

Merhaba Arkadaşlar Bu Gün Size Sahte SonGaming'i Tanıtıcam Arkadaşlar songaming.nitrado.net'li ip adresinin mc.songaming.net ile uzaktan veya yakından hiçbir alakası yoktur sahte songaming farkındaysanız özentiliğin dibine vurmuş bir sunucu, bizde bunun üstüne yürüyerek bir şikayette bulunup...
  23. Emirinnr

ACİL CEVAP İÇERİ ACİLLL!!!

KitPVP Sunucumda Ölünce İtem Gidicek Ama Yere Düşmeyip Silinicek, Bu Plugini Bilen Varmı???? LÜTFEN ACİL!!
  24. Emirinnr

Konu Kapatılsın.