Arama sonuçlarınız

1. tayi62

Sizce bu oyun sunucumda tutar mı ?

Arkadaşlar bu oyunu sunucuma kurucam tutarmı sizce? Not : PVP üzeridir 1vs1 , 2vs2 , Party VS Party , herkes Tek . 4 Çeşit oyun vardır
  2. tayi62

PvP Plugin Paketi > 1.7 > Güzel Eklentiler

Paket Özellikleri VIP Komutlari /anim Özel Effektler Secebilme /be Özel Bow Efektleri /rd Farklı İsimlere Disguise olma /Disguisecik Tekrar kendi ismine dönme /Diakilic VIP'Ye Diakilic verir /Renk Yazı Rengini Seçme /viphat Kafana Blok Takma Spawnda Ucabilme (Sadece Spawnda) Ses Sistemi -...
  3. tayi62

Grand Theft Auto V 52 Milyon Adet Sattı, 4. En Çok Satan Oyun Oldu

Rockstar Games yayımcı şirketi Take-Two 2015 mali yılı sonuçlarını açıklandı ve ortaya muazzam rakamlar çıktı. Wii Sports, Tetris ve Minecraft gibi ilk üç sırada yer alan yapımların ardından Grand Theft Auto V’te en çok satan oyun olarak dördüncü sıraya yerleşti. İlk önce PS3, Xbox 360’la gelen...
  4. tayi62

Yenilendi > BaranArslanMRJ < PvP Plugin Paketi | Anti-Hile

Lütfen sadece görüşünüzü yapınız hakaret , argo gibi kelimeler yapmayınız görüşlenirizi bekliyorum.Çalıntı demesseniz çok mutlu olurum çünkü kendi emeğim ile hazırlanılmış bir paket'tir Paket Özellikleri Koşarak Ok Atma Engelli.Anında ban yer Anti-Hile Hile,reklam,spam engelleyici Hatasız...
  5. tayi62

Java yapan , anlayan girsin ACİL!

Merhaba arkadaşlar ingilizce bir anti hile buldum ve çalışıyor bir arkadaş yani o jar'ın içine girip javadaki ingilizceleri türkçe yapabilirmi? yani yapabilirse çok makbule geçer sadece broadcast mesajlarını düzeltmesini istiyorum.
  6. tayi62

Dünya Türkiyeyi konuşuyor !

Merhaba arkadaşlar çok güzel rezil oluyoruz Youtubede gezinirken buğün çoğu karşılaştıgım videolar Minecraft turkey banned? Büyük kanallar bizi rezil ediyor. İnternete aratmanız gerek tek kelime ; minecraft turkey banned? sonrasında binlerce türkiyenin rezilliğini bulabilirsiniz
  7. tayi62

Minecraft'ın Yasaklanma Haberine Mojang'dan Açıklama Geldi

11 Mar 2015 — Geçtiğimiz gün itibariyle Aile ve Sosyal Politakalar Bakanlığı tarafından onay alan Minecraft'ın yasaklanma haberine yapımcı ekipten bir değerlendirme yapıldı. GamesBeat'e konuşan Mojang'ın basın sözcüsü, "Minecraft, çok çeşitli yollarla beraber birçok oyuncu tarafından keyifle...
  8. tayi62

Pluginer , Yardımcı , Komutcu Arıyorsan Gir

Öncelikler herkeze merhaba ben BaranArslanMRJ Başlıkta belirttiğim gibi pluginer , yardımcı , komutcu arıyan varsa aday olmak istiyorum. Pluginer ; Öncelikle pluginlerden çok iyi anlarım hangi pluginin hangi hatadan kaynaklandığını bulurum.Çoğu pluginlerden anlarım. Yardımcı ; Builderliginize...
  9. tayi62

MobNW (MRJTEAM) Kuruluma Başladı #Takima Alimlar Icin Içeri Bak !

10. tayi62

[CraftMiner] | play.craftminer.net |PVP - Skyblock - Survival - Faction - Survival Games[CraftMiner]

Sunucu bilgileri IP Adresi : play.sonvakit.com Sunucu versiyonu : 1.7 / 1.8 Slot : 100 RAM : 18GB Sunucu türü : HUB (Çekirdek) Açılış tarihi : 20/02/2015 İletişim Website: www.craftminer.net Skype : barlarbar62 Oyunlarımız • Gerçek bir Survival macerası arıyorsan doğru yerdesin ! •...
  11. tayi62

MRJNW | Skyblock Sunucu - NETHER - ARENA - MARKET - PVP - MOBLAR

Ram : 3 GB Slot : 42 Site : Yakında IP : play.mrjnw.net Yetkili Sayısı : 4 Sürüm : 1.7.X - 1.8.X Kalite Standartları Gereği 24 Slotluk Sunuculara Gitmenizi İstemiyoruz Ve Bunun İçin Sınırları Zorluyoruz , Gerek Maddi Gerek Ailemizden Manevi Desteklerle Bu Sunucuyu Açma Kararı Aldık , Yani...
  12. tayi62

Effect Nedir ? Nasıl Verilir < Yararlı Olabilir >

Effect Nedir ?Siz Herhangi Bir Maptaysanız Ör : Yetimhane Mapında İlk Başlarda Size Körlük İksiri Veriri Gamemode 1 Olup Bu İksiri Bulamazsınız.Bunlara Bulantı , Doygunluk Ve Yavaşlık İksirleride Dahildir.Bu Konumda Size Effect Kodlarını Ve Nasıl Kullanıldıklarını Göstereceğim.. Effect...
  13. tayi62

Can Barının 20 olması | İSTEK

Arkadaşlar oyuncuların canı 10 degilde 20 yapacak bir skript veya plugin varmı?
  14. tayi62

Oyuncuların Canını Artırma |DESTEK

Pvp serverim var benim baya bir doluyor ve 3-4 kişi bir birine giriyor hemen ölüyorlar bende canları 10 degilde 20 yapmayı düşündüm bunu nasıl yapabiliriz?
  15. tayi62

İtem gitmeme ACİL DESTEK

Merhaba Minecraftturk ailesi Benim bir pvp serverim var sorun şu adamlar villagerden enchli kılıç filan alıyor ama basınç plakası yani item yenilemeye basınca aldıkları her şey gidiyor ben özel olarak gitmemesini istedigim itemleri nasıl ayarlicam?
  16. tayi62

Basınç Plakası Sorunu Acil destek

Arkadaşlar pvp serverim var adamlara basınç plakasına basınca en yakında ki kişiye giriyor ben onu nasıl basan kişiye bir tek gitmesini ayarlarım? Şu an kullandığım komut : /sk load @p
  17. tayi62

ACİL YARDIM Sohbet Açma

Sunucumda chat kapattım kod ; /rg flag __global__ send-chat deny Geri Nasıl açıcam?
  18. tayi62

NemesiS Survival | 1.7.X | Açılış 10.08.2014

Server İp = 217.114.195.120 Server İp = NemesiS.Nitrado.Net Açılma Tarihi = 10.08.2014...
  19. tayi62

saglam plugin paketi bilenler içeri

arkadaşlar nitrado.net den server kurıcam bana bıldınız plugin paketi söylermisiniz sizin de olabilir
  20. tayi62

Beyler Konuma Yardım Edın Serverıme Buıld Yaparım

beyler benim sorunum var nitrado.net den server actım dün plugınler yaptım tek group managerde sorun oluyor arkadaşlar bsürü group manager tek tek atım ama hepsı olmuyor rehber yok reklamcı yok kurucu yok yetkıler ayarlı dgl yapamıyorum bu olmasa server ne ışe yarar buna yardımcı olan...
  21. tayi62

IonPVP kapanmıştır k.b [Moderator Konuyu Kapatırmısın]

IonCraft PvP'ye Hazırmısınız? Hemen aramiza katıl ve PvP zevkinizi burada yasayın! En Eglenceli sistemler, en eglenceli PvP Ilgili adminler ve dahası sunucumuzda! Kaliteli bir yönetim ile sizlere hizmet veriyoruz! - IP Adresimiz: 191.235.161.74 - IonCraft ekibi olarak bir sunucu ile sizlere...
  22. tayi62

deprem oldu farketinizmi lan

lan olm deprem oldu yerimden zıpladım 6.2 büyüklügünde gökceadalarından geldigi söylenıyor oha cok korktum :DD
  23. tayi62

Minecraft'ta Siyasi Olsaydı Nolurdu?

Arkadaşlar düşünsenize minecrat'ta siyasi başlıyor eylemler oluyor Soma,Berkin elvan,gezi parkı diye eylemlar başlıyor. Sonra Minecraftın Arkaplan şarkısında çavbella şarkısı koyulmuş. düşünsenize napardınız yani ne olurdu bi yorum atarmısınız düşüncenizi söyleyin
  24. tayi62

Forumminecraft Puanlar

Arkadaşlar Puanları Sıralayabilirmisiniz :D
  25. tayi62

[Sorun]-->>TeamExtreme Launcer <<--[Sorun]

Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin Minecraft'a tıklıyorum Updating Launcer diye bir şey cıkıyorum karşıma yüklemiyor 5sn. Sonra otomatikmen kapanıyor lütfen bi yardımcı olun.