Arama sonuçlarınız

1. Zergi

+ mc.SonSteve.com │Gelişmiş Edit | Duello | PvpMaden | Boss | Arsalar | Turnuva | Level-PvP Market | 7 Çeşit Event│En İyi Hile Koruması │EMEK-FACTİON

Kopyanalabilir IP : mc.sonsteve.com Kopyanalabilir IP : mc.sonsteve.com
  2. Zergi

play.SonSteve.com │Güç Seninle Olsun!│GemMarket- Görevler - PvP ve Level Market - Kuponlar - Wipeout - Sandık Arena - Klan Turnuvası - Duello /*\

SPAWN BÖLGESİ LAPİS BÖLGESİ RÜTBEHAMMADDE BÖLGESİ BOSS BÖLGESİ ARENA BÖLGESİ Daha fazlası için sunucumuza davetlisiniz.
  3. Zergi

BungeeSlapper ve ZeuSSlapper Method Koruması

4. Zergi

Keyubu Bot Koruması Tanıtım (Layer7)

5. Zergi

Best DDoS Protection Tanıtım Videosu

Like ve yorum atmayı unutmayın, sevgilerle.
  6. Zergi

Mİnecraft Firewall Ayarlandırması %80 (DDOS Ve BOT Çözüm)

7. Zergi

EsirOyuncu | > Kaliteli Factions <| Rehber alım başvuruları aktif!

Discord özel mesaj yoluya veya konuya yanıt vererek başvuru formunu doldurabilirsiniz.
  8. Zergi

EsirOyuncu | > Kaliteli Factions <| Rehber alım başvuruları kapalıdır!

Discord özel mesaj yoluya veya konuya yanıt vererek başvuru formunu doldurabilirsiniz.
  9. Zergi

play.EsirOyuncu.com >|< Efsane Geri Döndü! >|< 18 Rütbe >|< Farklı Büyü Sistemi >|< Özel Edit >|< BOSS >|< G. Event >|< Duel Sistemi >|<

Yukarıya tıklayarak discord adresimize yönelebilirsiniz. Discord için AdexTR'den gerekli izin alınmıştır. SPAWN ORMAN LAPİS ARENA HAMMADDE BOSS Bu konuyu hazırlarken bize yardımcı olan İnfumia takımına şükranlarımızı sunuyoruz @İnfumia
  10. Zergi

Minecraft Linux BungeeCord Kurulumu

11. Zergi

Minecraft Linux Üzerine Sunucu Kurulumu (Ubuntu 18.04 LTS)

Yeni Linux Rehber konuma hoş geldiniz bayanlar baylar nerdesin diye soranlara selam sıcak temas, tüm arkadaş ve kardeşlerimle yola devam. Video üzerinde kullandığım kodlar; -- SUNUCUYU BASLATMA KOMUT -- "sh baslat.sh" -- SCREEN KOMUTLARI -- screen -S belirticeginizisim ➤ boş bir screen...
  12. Zergi

anneme...

gözlerim ateşte donmuş
  13. Zergi

reklamlar reklamlar reklamlar...

şu reklamlara uyuz olan bi' benmiyim artık sayfayı kaplıyor, kapat butonuna tıklayınca ise; sizin bu reklamlar hakkında görüşleriniz neler?
  14. Zergi

Colera Minecraft │@Türkiyenin Faction Sunucusu │Boss - PvP Maden - Görev │ TNT Aktif

➤ Sunucumuzda +50 ve Daha Fazla Görev Bulunmaktadır ➤ Görevleri Tamamlayarak Kasa Anahtarları,LeveL,Çeşitli Aletler ve Para Kazanırsınız. ➤ Oyun İçin /Görev Yazmanız Yeterlidir. ➤ Sunucumuzda Toplam 12 Adet Meslek Vardır Diyeceksiniz ee Her Sunucuda Var? ➤ Ama Bizim Sunucumuzda...
  15. Zergi

Colera Minecraft │@Türkiyenin Faction Sunucusu │ Boss │ PvPMaden │ Görevler │ TNT Aktif │1.8.X │

➤ Sunucumuzda +50 ve Daha Fazla Görev Bulunmaktadır ➤ Görevleri Tamamlayarak Kasa Anahtarları,LeveL,Çeşitli Aletler ve Para Kazanırsınız. ➤ Oyun İçin /Görev Yazmanız Yeterlidir. ➤ Sunucumuzda Toplam 12 Adet Meslek Vardır Diyeceksiniz ee Her Sunucuda Var? ➤ Ama Bizim Sunucumuzda...
  16. Zergi

│Play.Coleramc.Com │1.8.X - 1.13.X │> Onlar İyisini Yapana Kadar En İyisi Biziz < │TNT Aktif │

Sunucu Türü; Faction İP Adresi; Play.ColeraMc.Com Web Siste; ColeraMC | Onlar Daha İyisini Yapana Kadar En İyisi Biziz! Version; 1.8.X - 1.13.X Oyuncu Kapasitesi; 70 Ram Miktarı 12 GB Bir birinden farklı sizler için hazırladığımız, diğer "x" sunucularındaki standart sistemler yerine...
  17. Zergi

En İyi Erkek Şampuan'ı

Arkadaşlar sizce en iyi ve kaliteli erkek şampuanı sizin görüşünüze göre hangisi? Yorumlarınızı bekliyorum.. Benim görüşüm : Head & Shoulders
  18. Zergi

Play.EsirOyuncu.Com #1.8.X - 1.12 > Hakiki Faction | Jackpot | Kasalar | Bosslar | Yetenek Sistemi | Efsun | Ejderha Eventi | | Hile Koruma |

- MAKİNE ÖZELLİKLERİ - Versiyon: 1.8 - 1.12 Ram: 10 GB Slot: Limitsiz Hosting: Batıhost Lokasyon: Türkiye IP: play.esiroyuncu.com Site: www.esiroyuncu.com ( eklenecek ) - OYUN İÇİ BİLGİLER - Hilenin yasak olduğu bu server da tamamen güç kasılarak gelir. Ne zor ne de kolay Faction...
  19. Zergi

Forumu Bırakıyorum

ıArkadaşlar konu başlığında gördüğünüz gibi forumu bırakıyorum, bu zamana kadar çok vakit geçirdim ama artık zamanı geldi beni sevmeyen ve seven arkadaşlara çok teşekkür ederim dostlarıma aynı şekilde, iyi forumlar!
  20. Zergi

CS GO FPS Arttırma Kodları

CS GO FPS Arttırma Kodları Herkese Merhaba forum sevenler, bugün sizlerle CS:GO oyunumuzun nasıl FPS arttırabilirim, nasıl kasmadan CS:GO oynayabilirim konusuna değineceğiz. Bildiğiniz üzere CS:GO günümüzde çok yaygın olan bir oyundur. Steam üzerinden ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. -...
  21. Zergi

Hologram İle Mineresetlite Plugininin Zamanını Gösterme

Arkadaşlar konu başlğında belirttiğim gibi hologram ile nasıl mineresetlite pluginini ne kadar zamanı kaldığını gösterebilirim. Mineresetlite plugini nedir derseniz maden yenileme plugini, bilmeyenler için söylüyorum. Hologramda şöyle yazıcak yanı kısacası Lapisin tekrar'dan yenilenmesine...
  22. Zergi

ROBERNTURK | Survival | 1.8.X | Kalitenin Yeni Adresi > www.robernturk.mc.tc > | SIFIRLANDI GEL

IP > RobernTurk.rabisu.com MAKİNE ÖZELLİKLERİ: Versiyon: 1.8 Ram: 4 GB Slot: 125 Lokasyon: Türkiye İP ADRESİ : RobernTurk.rabisu.com -- OYUN İÇİ BİLGİLER: Her şey serbest olduğu bu server da tamamen güç kasılarak gelir. Oyun tamamen Aşırı Hard Survival'dır. Oyunda dostluk ve hayatta...
  23. Zergi

ROBERNTURK | Türkiye'nin Yenilikçili Faction Sunucusu | 1.8.X -1.12 | www.robernturk.mc.tc

IP > RobernTurk.rabisu.com Yep yeni , yeni nesil sistemler. Türkçe warp sistemleri. Mükemmel mimarileri. Hiçbir sorunsuz plugin paketi. Gazete sistemi. Yep yeni skriptleri. 1.8 Sürüm. Lapis bloğunu satmak için /sat komutu. Yetkililere özel event yapma sistemi ; Ve daha fazlası...
  24. Zergi

Minecraft BungeeCord Sorunu

Herkese merhaba arkadaşlar bungeecord sıkıntım var sunucumun diğer makinamdaki sunucun ipisini ver portunu giriyorum ama bir türlü /server komutunda göstermiyor Portlarada baktım hepsi doğru bungeecord configimi atıyorum player_limit: -1 ip_forward: false permissions: default: -...
  25. Zergi

Wolfteam Sıralama

Wolfteam Sıralama Herkese Merhaba forum severler, bugün sizlerle Wolfteam sıralama nedir, nasıl sıralamaya düşerim, kaç tane sıralama var, bu sorularının cevaplarını sizlere anlatacağım. Bildiğiniz üzere sıralamalar en yüksekten düşüğe kadar sıralanır Wolfteam'da 3 tane sıralama çeşitleri vardır...