Arama sonuçlarınız

1. O0o_Yigitcraft_o0O

ExtinctMC | 1.8 PvP Sunucusu | extinctmc.batihost.com | Acele Et Sunucuda Cok Az Yer Var !

-----> Merhabalar Dostlar Bu Konuda Sizlere Başlıktan da Anlayabileceğiniz Gibi Henüz Açtığım Küçük PvP Sunucumu Tanıtacağım. Senin Amacın Ne? :D Bu Sorunun Cevabı Açacağımız Sunucunun -Benim Gözlemlediklerimin Aksine- Gayet Küçük Olması, İsteğim Sizlere Küçük; Belli Kişilerle...
  2. O0o_Yigitcraft_o0O

Yardımcı Olursanız Sevinirim...

Arkadaşlar Nate arkadaşın dediği gibi ayarlar...
  3. O0o_Yigitcraft_o0O

Yardımcı Olursanız Sevinirim...

Arkadaşlar öncelikle merhabalar ben bir adventure map yapıyorum. Ama komut bloğuna ayarları yazacağım fakat bilmiyorum.Lütfen ayar kodlarını yazar mısınız? Şimdiden Teşekkürler :)
  4. O0o_Yigitcraft_o0O

*****Yigitcraft***** Yigitcraft'a Yetkili Aranır *****Yigitcraft*****

+Yigitcraft Nedir Yigitcraft bir Map tasarımı yapan kuruluştur,grup'tur. :lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav: +Biz Ne Arıyoruz? Biz bir Maper arıyoruz.(profesyoneller için geçerli)...
  5. O0o_Yigitcraft_o0O

UltraCraft // Full Faction // Full Pvp Adam Gibi Adam Builder Aranıyor World Edit Ve Plugin Bilgili

Adınız: Volkan Soyadınız: Yaşınız:15 Plugin Bilginiz:Çoğu plugini bilirim. Özellikle factions,hg pluginlerini... Skype: captain0714 Ne Zamandır Builderlik Deneyiminiz Var: Sadece Kendi serverimde yaptım Servere Yapabilecekleriniz:Map tasarimi, pluginer,builder,admin,rehber,reklamci Güvenilir...
  6. O0o_Yigitcraft_o0O

Reklamci,Rehber,Pluginer, Builder,Moderator alimlari var içeri! Server Ip :City.Nitrado.Net

*İsim: Volkan *Soyisim: *Yaş: 15 *MC Kullanıcı Adı:Volkaan *MC Hesap Türü (Orjinal , Sahte): Orjinal *İletişim Bilgileri: facebook/skype: skype captain0714 *Sw ye kaç kişi getire bilirsin: 30 kişi tek günde *Tecrübe:Kendi serverim var bir sw de kurucu yardımcısıyım
  7. O0o_Yigitcraft_o0O

Bir şart ile sizi serverimde yetkili yaparım

hADİİİİİİİİİ
  8. O0o_Yigitcraft_o0O

OWCCraft Yetkililer aranıyor! Faction.

*İsim:Volkan *Soyisim: *Yaş:15 *MC Kullanıcı Adı:Volkaan *MC Hesap Türü (Orjinal , Sahte):Orjinal *İletişim Bilgileri:skype captain0714 *Server Tecrübeleri:Kendi Serverim Vardı "Kurucu"ydım *Bizi Seni Seçmeye İkna Et:Bilgim,İlgim,Serverle ilgili herşeyi yapabilirim;ETKİLEYİCİ DEĞİLMİYİM...
  9. O0o_Yigitcraft_o0O

Gönderdim Kabul et:D
  10. O0o_Yigitcraft_o0O

Arkadaşlar bir server kurdum fakat ilgilenmeye zamanım yok bu yüzden serverimi birinin wglemesi gerek + Yardımcı olan server'de admin olacaktır. +Eğer yardımcı olurum diyorsanız Lütfen Skype'nizi Altta görmeliyim. İYİ FORUMLAR...:D:D:D:D
  11. O0o_Yigitcraft_o0O

Kemal895 | Pro Plugin Paketi V2 | Faction Wars | 1.5.2 [yenilendi]

Allahınızı seviyosanız link yenileyin yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa