Arama sonuçlarınız

1. O0o_Yigitcraft_o0O

ExtinctMC | 1.8 PvP Sunucusu | extinctmc.batihost.com | Acele Et Sunucuda Cok Az Yer Var !

-----> Merhabalar Dostlar Bu Konuda Sizlere Başlıktan da Anlayabileceğiniz Gibi Henüz Açtığım Küçük PvP Sunucumu Tanıtacağım. Senin Amacın Ne? :D Bu Sorunun Cevabı Açacağımız Sunucunun -Benim Gözlemlediklerimin Aksine- Gayet Küçük Olması, İsteğim Sizlere Küçük; Belli Kişilerle...
  2. O0o_Yigitcraft_o0O

Yardımcı Olursanız Sevinirim...

Arkadaşlar öncelikle merhabalar ben bir adventure map yapıyorum. Ama komut bloğuna ayarları yazacağım fakat bilmiyorum.Lütfen ayar kodlarını yazar mısınız? Şimdiden Teşekkürler :)
  3. O0o_Yigitcraft_o0O

*****Yigitcraft***** Yigitcraft'a Yetkili Aranır *****Yigitcraft*****

+Yigitcraft Nedir Yigitcraft bir Map tasarımı yapan kuruluştur,grup'tur. :lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav: +Biz Ne Arıyoruz? Biz bir Maper arıyoruz.(profesyoneller için geçerli)...
  4. O0o_Yigitcraft_o0O

Bir şart ile sizi serverimde yetkili yaparım

Arkadaşlar bir server kurdum fakat ilgilenmeye zamanım yok bu yüzden serverimi birinin wglemesi gerek + Yardımcı olan server'de admin olacaktır. +Eğer yardımcı olurum diyorsanız Lütfen Skype'nizi Altta görmeliyim. İYİ FORUMLAR...:D:D:D:D