Arama sonuçlarınız

1. turkler

Sitedeki sunucuların hali

Öncelikle, diyeceklerim özellikle bazı sunucu sahiplerine ağır gelebilir, eğer siz de bu gruba dahil olduğunuzu düşünüyorsanız konuyu kapatma hakkına sahipsiniz. Şimdi, konumuza dönelim. Şu anda sitedeki sunuculardan pek mutlu değilim, ve bunun için de birden fazla sebebim var. - Sunucuların...
  2. turkler

Forumlar yavaş yavaş ölüyor.

Buraların ölmesi gerçekten beni üzüyor, burada çok fazla 10/10 adam vardı, hatırlamıyor musunuz, Adenzu54, SüperAhmet, Walkerman, duvar gibi insanlardı ya. Adamlar bi thread koyardı, 20 yıl aktif olurdu. Sabahları 30 civarı bildirime uyanırdık ya, bu forumlara ne oldu? Şu anda öyle adam yok...
  3. turkler

kapsamlı factions sunucusu

4. turkler

konu-dışı_irl

5. turkler

Bana Panamera 4S Executive alacak adam aranıyor

daha sürcek yaşta değilim ama porşe plis Panamera Modelleri - Panamera Genel bakış - Modeller - Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG alan kişiler dikmen caddesi büyük çam apartmanı 24 5 'e postalarsa sevinirim
  6. turkler

turkler starter pack

7. turkler

Minecraft Türk Nostalji Threadi

-Kendi dünyanızda oynamayı bırakın, onu yaratın! Bu resim, bir kaç yıl boyunca her gün bir kaç saat ayırdığım forum gezilerimde bana eşlik etti. Moderatörlerin (Özellike AdexTR'ninkiler güzel yazılmış oluyordu) snapshot postları, ve arada bir çıkan ''Acil Yardım'' postlarını az görmedik...
  8. turkler

Modların Yanıtlamadığı Sorular.

Merhaba; Bu forumda bazı moderatörlerin ne yaparsak yapalım yanıtlamadığı 2 soru bulunmaktadır. 1-Forum Destek bölümüne "Susuturlmuş" durumundayken konu açılmıyor. 2-Özel mesaj attığım zaman bana ''Forum Destek bölümüne konu aç''diyorlar. Hayır,amacım forumu baltalamak vs. değildir.Amacım...
  9. turkler

Bazı Admin Konularında...

Bazı Admin konularında arka plan değişik oluyor,yanında bir de müzik çalıyor!Nasıl yapılıyor?
  10. turkler

Bana MCPE Türk Sunucusu Verir Misiniz?

Şöyle güzel bir sunucu yok mu? Çoh sıkıldım abi yaaa. @OyunGG @adenzu54 @turkler
  11. turkler

Özel Üyelik Sorusu...

Örneğin ben Özel Üyelik satın aldım.Tagımı da ''Hıyar Madencisi'' olarak değiştirdim.Sonra Özel Üyelik'in süresi doldu.Birkaç gün sonra yeterli post sayısına gelip Rank atlarsan Hıyar Madencisi Rank'ı kalır mı?Yoksa gider mi?
  12. turkler

Modlar Acil Bakın

Argo kullanmadığım halde mesajı geldi? Birazdan uyarı atılacakmış. Yardım edin lütfen.
  13. turkler

Yok Artık....

Bu forumda ismini koymak istemediğim biri sıfırdan sunucu kurdu. Bütün scriptleri,pluginleri istedi,yaptırdı. Buna ''Yok Artık...'' diyorum,başka bir şey demiyorum.
  14. turkler

Araba Mı? Yoka PC Mi?

Merhaba; Hadi Seçib Birini,(Pc Çıkarsa PC,Araba Çıkarsa Yine PC Çekilişi)
  15. turkler

DDoS Atmıyorum

Kesinlikle şu anda DDoS atma hazırlığınde değili.
  16. turkler

Skinim nasıl?

(Evet eller ve bacaklar görünmez)
  17. turkler

ÇOH Iyi Bayramlar!

Şimdi gidip dedenizin elini öpüp ondan para alın.
  18. turkler

Arka Sokaklar Dizisinin Oyunu

Var Mı ?
  19. turkler

GrowTopia:Nightmare Devil'im Nasıl Scamlendi?

Adam Dropla Dedi,Sonra Bir Anda Duvardan Geçti.Dünyam Famousloops'da Autorun'dan Geçip Ilerideki Bağış Kutusuna Itemlerinizi Bağışlayabilirsiniz.
  20. turkler

Elimde 30-35 Kilo Çay Var Help Plis

Geçen Baharatçıya Gittim,Adamdan 3 Kilo Çay Istedim,O Sırada Telefonla Konuşuyordum.Adam Kredi Kartından Parayı Aldıktan Sonra 30-35 Kiloluk Çay Verdi. Ne Yapacam?
  21. turkler

Bu Günlerde Uyarılar Buga Giriyor...

Nir uyarı alıyorum,kaç gün geçmiyor. Yirmi gün önce yediğim sadece 1 uyarı yüzünden 20 gün falan susturuldum.Ne ara 1 uyarı:20 gün oldu?
  22. turkler

Growtopia Eşya Bağışı

Growtopia'da Büyük Proje Için Bağış Yapacak Adam Aranıyor.Bağışlara Karşı Adminlik Yetkisi (Eğer 10WL'den Fazla Bağış Yaparsanız) Verilecektir. Dünya:FamousLoops
  23. turkler

Facebook Kapak Fotoğrafım Hakkında Fikir...

Ben Kapak Fotoğrafımı Değiştirmek Istiyorum.Acaba Burdakilerden Birini Mi Yapayım,Yoksa Sizden Bişi Mi? 1- 2-
  24. turkler

En Çok Dinlediğiniz Şarkı.

Merhaba, Bu Anketimsi Şeyde En Çok Dinlediğiniz Şarkıları Soruyorum.Benimki: //www.youtube.com/watch?v=vDKGRuo0DFQ Bide: //www.youtube.com/watch?v=bodsAqwm_Xk&src_vid=vDKGRuo0DFQ