Arama sonuçlarınız

1. vicdum

CraftaleTR Network | 1.8 - 1.15 SkyBlock | Coin Boost, JackPot, Çarkıfelek,... | Play.CraftaleTR.Com

Artık her konunun olmazsa olmazı olan konu tasarımını biz de yukarıya öylesine sıkıştırdık, şimdi daha detaylı şekilde bizi tanımaya ne dersin? Uzun süredir bugünü bekliyorduk, en son sunucumuzdan yana neredeyse 2 yıl geçti ve tekrardan bir sunucu açalım ve yine yeniliklere öncü, anılara sadık...
  2. vicdum

JackPot 2.1 | Skript Paylaşımı | İstediğin Kadar Para Yatır, Yatırdıkça Şansın Artsın!

Ancak bu skriptin yapılma amacını taşıyan bir eklenti değil kendisi. Konunun en başını okumayan kişiler için; isteyen kişinin istediği kadar para yatırarak katılmasını ve bununla orantılı bir şans ile kazanması için oluşturuldu.
  3. vicdum

JackPot 2.1 | Skript Paylaşımı | İstediğin Kadar Para Yatır, Yatırdıkça Şansın Artsın!

Kullananlar var, ama aynı sürümler ile çalıştığını garanti edemem.
  4. vicdum

Çalışmayan yer neresi acaba? Yanılmıyorsam 1.14 ile de denediğimi hatırlıyorum, bir hata almamıştım.
  5. vicdum

Yardım Edermisiniz Sunucudan Kick Yiyince İtem Düşmüyor !

Sana linkini bıraktığım eklenti ya da bir türevini kullanırsan istediğin şeye ulaşabilirsin. CombatLogX
  6. vicdum

[İstek] Wild Komutu

wildtp.wild - Ability to use /wild (/wild komutunu kullanma) wildtp.bypass - Bypass the teleport delay (Işınlanırken beklememe) wildtp.reload - Access to /wild reload (/wild reload komutunu kullanma) Kaynak: WildTP
  7. vicdum

Yardım Kaktüs Kırınca Boya Veriyor!

Yapılamaz demedim, ancak yapılmasına da gerek yok :)
  8. vicdum

Yardım Kaktüs Kırınca Boya Veriyor!

AutoPickup eklentisinin AutoSmelt özelliği yüzünden kaynaklanıyor. Bunun yetkisini herkesden alarak ya da eklenti olarak Toplayıcı'yı kullanarak çözebilirsin.
  9. vicdum

Skript'in kodlanışına göre değil de ne kadar uzun olduğuna göre eleştirerek mesaj kasmaya çalışmak yerine lütfen deneyerek eleştir.
  10. vicdum

Yapıldığı ve güncellemelerine devam edildiği sıralarda aynı özellikleri taşıyarak ihtiyacımı karşılayacak bir skript bulunmadığı için ortaya çıkan bir ürün, paylaşılmasından sonra alternatifleri çıktığında "gereksiz, boş zaman kaybı" gibi gözükebiliyor. İyi günler :şapka:
  11. vicdum

Güncelleme Minecraft 1.14 Sürümü: Köy & Yağma Güncellemesi!

Hâlâ bütün özellikleri test etmek için vaktim olmasa da çoğu şeyi denedim ve çok hoş. Eklentiler ve modlar çıkması birkaç ay, sunucuların 1.14'e geçmesi ise birkaç asır sürecek olsa da yeni özellikleri sunucularda görmeyi de isterim. Bu güncellemenin maskotu da :panda: olmuş, sevimliler.
  12. vicdum

Selam. İyi, sen ? :şapka:

Selam. İyi, sen ? :şapka:
  13. vicdum

Hytale Türkiye

:hytale:Minecraft'dan esinlenerek yapılması istenenleri önceden ekleyen bir oyun olacağa benziyor. Kendi sunucumu açmayı ve minigamelerini tatmayı çok isterim. Alıştığımız Minecraft grafik ve oynanış tarzını acaba bu oyunda nasıl yaşacağız. :asık:
  14. vicdum

Mob spawnerlarından çıkan mobları azaltma

spawn-limits: monsters: 50 animals: 12 water-animals: 5 ambient: 3 ticks-per: animal-spawns: 400 monster-spawns: 2 Bukkit.yml içerisinden bir tick başına kaç mob doğacağını, bir chunk içinde en fazla kaç tane mob olacağını sınırlayabilirsin.
  15. vicdum

İstek Seri Bir Şekilde Skript Test Etmek

Skript zaten bu özelliği barındırıyor. ./plugins/Skript/config.sk içinden enable effect commands: true effect command token: ! allow ops to use effect commands: true şeklinde ayarla, skripte reload attıktan sonra !broadcast "Hello World!" gibi kullanabilirsin.
  16. vicdum

Skript BungeCord Hatası

Skript için Skungee kullanabilirsin. Eklenti olarak da MyCommand'ı komutu ekleyeceğin sunucuya eklemen gerek.
  17. vicdum

"Olmazsa Olmaz" Dediğiniz Kaç Harfli?

Ülker Çikolatalı Gofret - 21 harfli (Sevmeyen var mı? :cool: )
  18. vicdum

Skript BungeCord Hatası

Skript Bungeecord desteklemez, bu yüzden orada kullanamazsın, diğer sunucuların konsolunda da bu komutu kullanamazsın. Skript addonları ve ya farklı eklentiler ile bunu çözebilirsin.
  19. vicdum

Topluluk Ürünü Toplayıcı V2.1 - Otomatik eşya toplama eklentisi! 1.8 - 1.13 (All bugs fixed!)

Hoş bir eklenti, AutoPickup'un yaptığı bazı özellikler olmasa da ondan daha iyi olduğunu düşünüyorum :) Daha da geliştirmen ve gelişmen dileğiyle...
  20. vicdum

@Scully Işıkları geçince soldan ikinci petrolün yanında tır otoparkı var selam söyle gösterirler...

@Scully Işıkları geçince soldan ikinci petrolün yanında tır otoparkı var selam söyle gösterirler ama giderken dikkat et her horoz kendi çöplüğünde öter. Ben ne ara böyle sözler yazar oldum ya :cool:
  21. vicdum

Her yıldız bir gün sönecek ama merak etme biz mola verdik yine parlarız

Her yıldız bir gün sönecek ama merak etme biz mola verdik yine parlarız