Arama sonuçlarınız

1. Cicchio

60 TL para

ş
  2. Cicchio

60 TL para

hh
  3. Cicchio

KenzCraft 1.6.4 [Yapım Aşamasında]

merhaba sunucuya kesin gelicem modlardan anlarım ama 1.10.2 olsa daha mantıklı olmazmı zaten çoğu mod 1.10.2 ye çıktı ben modpack yapıyorum bakarsan ama 1.7.10 da mantıklı orespawn galacticraft gibi modları eklemeni tavsiye etmem kasabilir ve hafif bir paket yap bence herkesin rami yüksek...
  4. Cicchio

SingePlayerden Multiplayera map taşıma

hocam öncelikle minecraftın kayıtlı olduğu yerdeki save dosyasından hangi dünya ise onu kopyalayın server properties ayarlarından world nameye kendi dünyanızın ismini yazın ve kendi dünyanızı serverin kayıtlı olduğu yere atın iyi günler
  5. Cicchio

Modlu Serverler Hakkında Biraz Konuşalım

tabikide zevkli hemde nasıl sadece üşengeçlik ve tutulmuyacağı nedeniyle açılmıyor modlu
  6. Cicchio

Modpaketimde craft sorunu

ama o bazı modlarda sıkıntı çıkarıyor mekanism ve dark uttilitieste sıkıntı oluştu
  7. Cicchio

Modlu Serverler Hakkında Biraz Konuşalım

Bildiğiniz üzere Türk YouTuber arkadaşlar Conconcraftı oluşturdu iyi hoş sonra Conconcraft tuttu işin suyu çıkarıldı zaten Türkiyede tutan bir şey düzgünce bırakılmaz suyu çıkarılır. çalındı şimdi normal bir Minecraft serverinde hep conconcraft skyblock katil kim yumurta savaşı falan dışında...
  8. Cicchio

Neden Yürümek Gibi Bi Eziyeti Kendinize Yapıyosunuz?

teşekkürler bende benim bisikleti düzeltmeye inicem yarım saat sonra
  9. Cicchio

açıkçası ben saçma saçma corelar yükledim sonradan hangi core hangi modun karıştı oyüzdende kontrol edemiyorum clien tweaksı çıkarıp deniyeceğim Sen varya adamsın çok teşekkürler client twaksı çıkardım çalışıyor teşekkürler
  10. Cicchio

yok direk kendim yaptım
  11. Cicchio

mtb bisiklet ile normal bisiklet arasındaki fark daha mı hafif olması
  12. Cicchio

merhabalar curse üzerinden modpaketi yaptım gayet güzel çalışıyor ama hiçbirşey craftlanmıyor. çalışma masası yapılmıyor. ne yapmalıyım
  13. Cicchio

haklısın ve sana bir şey sormak istiyorum durmak için freni sıktığımda zor duruyor ve ses çıkartıyor ne yapabilirim
  14. Cicchio

geçen günlerde bisiklet binen çocuğun beli kırılmış ve annem direk şahit olmuş yani bende biraz acemiyim biraz korkuttu dikkatli kullanmak gerekiyor.
  15. Cicchio

beni suçlama ben biniyorum sadece değer verilmediğini söylüyorum :D
  16. Cicchio

bisiklet geçtim motorbisiklet bile türkiyede araç olarak görünmüyor önüne denk gelince bi korna çalma bir iteleme oluyor ki üstteki arkadaşın dediği gibi bisiklet bineceğin yer parklar onlarda çok nadir. ben yeni yeni öğreniyorum bisikleti bizim buralar sakin çok şükür.
  17. Cicchio

KİLİT

ll
  18. Cicchio

Bisikletten Anlıyorsan İçeri Girde Sorumu Cevapla :D

evet vitesli 1. viteste denedim hep birde bizim burası çayır çimen sakin bir yer o yüzden kask almadım ama ne olur ne olmaz kask dizlik felan alacağım Acımasız kuzenler :D :D Deneyeceğim hırslı insanımdır düşsemde bırakacağımı sanmıyorum hatta dün denerken düştüm bugün şimdi akşama kadar...
  19. Cicchio

StoriaTURK //RÜTBE//COİN//KASA//ŞANS BLOĞU//TILSIM//KOYLUTAKAS//TS3// >1.8+<

açıkçası artık türkiye minecraft sunucularında faction veya survivalgames açmak ne kadar doğru anlamıyorum onlarca faction var onlarcasıda kapanıyor ama kimse farklı bir fikir düşünmüyor.tabi düşünenlerde var onlarında hakkını yememek lazım. bu rütbelerin ilk geldikleri zamanlar ilgimi çekmiş...
  20. Cicchio

Legend Of Zelda Serisi

windwakerin yeri ayrı emulatörümde hala yeri vardır
  21. Cicchio

ENTİTY 303 GERÇEKMİDİR ?

eğer entity 303 varsa bu mesajı ya--
  22. Cicchio

bugün yarım saat kadar çalışabildim ama yarın öğlen çıkıp akşam eve dönüceğim o yüzden yarın baya uzun bir gün olacak
  23. Cicchio

10 Üzerinden Nickini Değerlendir!

Havalı: 3/10 Neşeli: 5/10 Komik: 8/10 Üzücü: 1/10 Saçma: 6/10 Garip: 5/10 ------------------- Havalı: 10/10 Neşeli: 4/10 Komik: 3/10 Üzücü: 6/10 Saçma: 2/10 Garip: 8/10
  24. Cicchio

destekleyiciyle zaten deniyorum normal gidiyor onda bir problem yok