Arama sonuçlarınız

1. RAdestek

TurkeyFC #Alımlar Aktif/Her Yetki Gerek !/Ne Bekliyorsun Tıkla !

Seni biryerden hatırladım gibi gibi.. Fazla egolu konuşmuşsun bu arada.hiç hoş bir şey değil bu.Bende kendime bir uğraş arıyorum ki bende eskiden çok yüksek biryerdeydim ama senin gibi bir dille ifade etmedim bunu.
  2. RAdestek

{Admin} Ad:Emre Soyad:Ay Yetki Bilgin:ne demek istedigini anlayamadım. Yaşın:17 Tecrüben:5 Senelik minecraft 3 senelik server kurulumu,ve birçok serverda kurucu - admin - developer olarak bulundum.
  3. RAdestek

Emre ay 17 (admin) 3 senedir server kuruyorum 1 sene pluginlerle uğraştım. Her konuda tecrübem ve bilgim var her türlü yardımda bulunabilirim. Yakın zamanda mümkün olursa ortagın bile yapabilirsin.
  4. RAdestek

[Yardım] Öldürme Sayısına Göre Sıralama Plugini [Detaylar Konuda]

Kendini serverda kaçıncı olduğunu göstermiyor sanırım?Bana tek o lazım.
  5. RAdestek

Senin attığın plugini biliyorum az önce test serverimde denedim,50 Kişilik ayar yaptım bug oluyor.Sadece 9 kişi gözüküyor.Ben diyorumki zaten adamlar öldürmelerine göre serverda kaçıncı olduklarını görsünler.
  6. RAdestek

Anti Kill Aura Plugini

Konuyu daha düzgün şekilde anlatsan bizde güzel birşekilde cevap verebiliriz ^_^
  7. RAdestek

Anti Kill Aura Plugini

'Alttan bir NPC Doğuyor' dediğin NCP olarak var sayıyorum. Pluginin adı NoCheatPlus ama KillAura onu etkilemiyor. Eğer KillAurayı engellemek istiyorsan başka bir plugine bakmalısın NoCheatPlus İndirme Linki : http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/nocheatplus/
  8. RAdestek

2 saatir şöyle bir plugin arıyorum : Aynı scoreboardstats gibi (yanda gözükmesede olur)Hani top 10 vs. varya,adamların kendini kaçıncı sırada olduklarını görmesini istiyorum. ScoreBoardStats plugininde mesala server 50 kişilik TOP 50 yaparsın :D onu anlarızda o zamanda ekran kaplar - sığmaz veya...
  9. RAdestek

PlugMan | Artık plugin yüklemek dahada kolay! | PLUGİN TANITIMI

Kesinlikle Plugin Tools Puliginin aynısı.Plugin Tools plugininde, Sadece url vererek indirme, Dosya İsmi yazarak indirme, Sunucuya plugin yüklediniz bi komutla hiçbir şekilde res-reload atmadan loadlama. Hemde pluginleri aktif - deaktif de yapabilmekte. Bana göre PluginTools daha kullanışlı...
  10. RAdestek

Uzman Developer-Pluginer 5 yıllık Minecraft Deneyimi.(Arayan Ulaşsın.)

Yaş : 19 Skype : Emreay001 Plugin haricinde build gibi şeylerdede yardımcı olunabilir. Mikrofon şu an sıkıntılı oldugu bilgisayarda temassızlıkdan dolayı konuşamıyorum. Detaylı bilgi için ulaşın.
  11. RAdestek

Yetkili Alımı || Buildier,Pluginer || Detaylar konuda..

-Adınız ; Emre -Soyadınız ; Ay -Yaşınız ; 19 -Skype adresiniz ; emreay001 -Günde kaç saat onlinesiniz ( Hafta sonu-içi ) ; içi 4-5-6 sonu 7-8 -Olmak istediğiniz yetki (Buildier,pluginer) ; pluginer. (developer-author) -Varsa yaptığınız yapıtın resmi ;
  12. RAdestek

Yeni Açılacak Olan Profesyonel Serverda Çalışmak İstermisin ? Hemen Başvur !

İsim: Emre Soyİsim: Ay Nick (Oyundaki İsminiz ): pixelRachtet_TR Yaşınız : 19 Memleketiniz : adana Kaç Senedir Minecraft Oynuyorsunuz : 5 Skype Adresiniz : emreay001 Facebook Adresiniz : Emre Rachtet Ay Başvurmak İstediğiniz Kısım (Mod-Builder-Rehber-Yönetim-Developer): yönetim-developer
  13. RAdestek

HydraMC Serverim için Reklamcı ve Mod alımı (reklamcı admine kadar yükselir mod yükselemez hiç )

Emre Ay 4 yıllık developer - author - plugin işleriyle uğraşıyorum. 50den fazla server ile ilgilendim çoğunda kurucu veya admin oldum. Adana 19 en az 3 saat reklamım hafif iyidir fazla reklamla uğraşmıyorum. türkçeyi iyi kullanan biriyim küfür etmem hayır hayır saygılı
  14. RAdestek

Profesyonel Builder Alımı (Konuya Bakın) YellowCraft

Profesyonel bir builder arıyoruz.Ama ilk olarak bunun şartları var. +15 yaş Skype Zorunlu Fazla inaktif olmamalı. Hafta içi en az 1 buçuk saat çevrim içi olmalı (Dikkat : En Az) Hafta sonu en az 2 buçuk saat çevrim içi olmalı (Dikkat : En Az) ------------- İlk olarak Builderdede uzman olduğu...
  15. RAdestek

Faction(YellowCraft)Uzman Builder Alımı(+15)

Daha dün akşam kurulan serverimize uzman builder arıyorum. Gerçektende build deneyimi olan biri uzun süre aktif kalırsa moderator artışıda gerçekleşecektir. Plugin vs ayarlar her şey tamamdır.Tek spawn + warp için bize yardım edecek 1...
  16. RAdestek

Serverim Nasıl Olacak?

Eğer fazla para varsa sizde ve 2 farklı sw yi birleştircesiniz Kitli HG ve rush daha tercihli olur.Eğer paranız fazla yoksa Kitli hg ve Rush aynı serverde olursa çok büyük propmlemler açabilir.Ve ayarlanması gerçekten 2 zor plugin.
  17. RAdestek

ISTEK | Belirli bir alanda item düşme - pvp açmak v.b

Evet item düşmemesi mümkün ; /region flag ''wgismi'' item-drop deny --------------------- Worlde pvp kapalı oldugu zaman açılması olanaksızdır. Fakat ; Belirli çok büyük bir noktadan wg ile pvp kapalıysa küçük bir noktaya wgnin üzerine gene /region flag wgismi pvp allow yaparsanız açılabilir...
  18. RAdestek

Blok kıramıyorlar

Kardeşim diyorumki git essentialsın güncel sürümünü indir hepsini at içindeki lerini antibuild dahil
  19. RAdestek

Minecraft PUTTY panel

herşeyi bu forumdan beklemeyin size cevap verenlerde araştırarak buluyor.
  20. RAdestek

.

Plugin versiyonları ve durumları uğuşmuyor ve gereksiz pluginleri sil
  21. RAdestek

Blok kıramıyorlar

Senin Essentils pack inden hepsini yüklemen gerek en güncel sürümünü bul ve yükle.
  22. RAdestek

Pvp Server Sorunlarım :(

ki sen pack arıyorsun kendin teker teker arasan daha güzel olacak mantık içeren kelimelerde yazabilirsin. Mesala yazmışsın 1vs1 pvp arena ayarlayamama? Al ben bldum kardeşim : http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/pvp-1vs1/ 1.7.9 una kadar var.
  23. RAdestek

Blok kıramıyorlar

build ile ilgili bir kaç plugin varsa kontrol edin.Gereksiz pluginleri silin. Eğer hata devam ediyorsa Essentials pluginin dosyasına girip AntiBuild kısmına gelip Şu Ayarları : build: true use: true warn-on-build-disallow: true alert: on-placement: 10,11,46,327 on-use...
  24. RAdestek

Geçersiz oturum HATASI

Serverde bu plugin aşırı lag yapmış olabilir fazla dünya yüklemişde olabilirsin bu hata lag oldugunda verir. Yada plugin bozuk oldugundan servera hata vermiştir.
  25. RAdestek

Tab Yazısı Yardım !

Bu kendisi kodlanmış bir plugindi eğer adam paylaşmamızsa bu plugini hiçbir yerde bulamazsın.