Arama sonuçlarınız

1. DIO

Caps sevenler buraya!

Daha öncede böyle bir konu açmıştım ancak O kadar da iyi gitmemişti. Şimdi burada ne yapacağız? Amacımız eğlence! İstediğiniz gibi muhabbet edip müzik paylaşabilirsiniz ama en önemlisi de birbirinden ilginç sevdiğiniz, komik bulduğunuz Capsleri paylaşacaksınız. Kurallar gayet basit. Forum...
  2. DIO

GIF Savaşları !

Bayanlar ve Baylar! Bir zamanlar forumda yaptığımız gibi GIF Savaşı yapacağız. Kurallar oldukça basit Tek yapmanız gereken sizden önce mesaj atmış üyenin GIF'i ile alakalı,onu karşılayacak bir GIF atıyorsunuz. Üyenin attığı GIF'i karşılayan bir GIF atarken sizin attığınız GIF'i tamamlayacak 2...
  3. DIO

Sohbet Konusu

Gelin sohbet edelim, tanışalım, dertleşelim, sorunlarımızı anlatıp çözüm arayalım, eskileri yad edelim. Muhabbet edelim can sıkıntımızı atalım! Forumu çok soğuk bulduğum için gelin biraz burada ısınalım, kaynaşalım. Arkadaşlarınızı davet edin, herkes sohbet etsin, eğlenip iyi vakit geçirelim...
  4. DIO

Geç otur,Sohbete katıl.

Eee gençler nasılsınız iyi misiniz? Pek foruma girmiyorum nadiren bir uğrayıp bir kaç mesaj atıp bir kaç konuya bakıp çıkıyorum ama forumun bayağı aktif olmadığını görüyorum. E haliyle okul var bu yüzden giremiyorsunuz. Hafta sonları belki rahatça girip takılıyorsunuz. Bu nedenle forumu biraz...
  5. DIO

Seçim sizin,Hangisi daha iyi?

@BerkayS00 Arkadaşımız 7 gün önce minecraft.net'ten premium almış ancak hala hesabı Premium değilmiş. Bunun üzerine bir konu açmıştı ve açtığı konuda ise İngilizce bir dilekçe göndermek için yardım istemişti. Bizde dilekçe yazdık ancak Berkay arkadaşımız hangisini göndereceğine emin değil ve...
  6. DIO

KANLI AY - B35T14 EDITION

KANLI AY - B35T14 EDITION Bu gün Nickini vermek istemeyen bir forum üyesi Kanlı Ay ile ilgili bilgi verici bir konu açmıştı ve konusunda 500 yılda sadece 3 kere bu doğa olayının gerçekleştiğinden bahsediyordu. Ve şansa bakın ki bu gece O olay gerçekleşecekti. Bunu duyan ben İnegöl sokaklarına...
  7. DIO

Dönme Dolap Gününüz Kutlu olsun!

Hepinizin bildiği üzere bu gün sevgililer günü fakat aynı zaman da da dönme dolap günü :D Maalesef bizim gibi sevgilisi olmayanlar sevgililer gününü kutlayamayacakları gibi ya bu güne karşıt hareketlerde davranışlarda bulunacaklar ya da en mantıklısı dönme dolap gününü kutlayacaklar. :( Ne...
  8. DIO

BUGÜN RidOfMeTR'nin DOĞUM GÜNÜ!

İYİKİ DOĞDUN @RidOfMeTR !!! Hadi bu konuda hem arkadaşımızın doğum gününü kutlayalım hem de eğlenelim! GIF,meme,caps,şarkı,müzik paylaşmak serbesttir ve en önemlisi muhabbet edip eğlenmek serbesttir! @BurnerTroll @RedIsBack @Iskefiyeli18 @GodofMilker @Zurinqun @Tratsel @djyee @Alkar @Alps...
  9. DIO

.:Şapur Şupur Muhabbet:.

Bu bir muhabbet konusudur bu konuda diğer üyelerle kaynaşıp arkadaş olabilirsiniz ve güzelce arkadaş ortamı içerisinde sohbet edebilirsiniz.Lütfen arkadaş ortamını bozabilecek davranışlardan kaçınınız ve asla gereksiz yere tartışma/kavga çıkarmayınız.Aile ortamını bozmamak için de küfür...
  10. DIO

Ünlü Gece Muhabbeti geri geldi!

Evet bayanlar ve baylar ünlü (!) gece muhabbeti geri geldi! Burada kavga etmeden istediğiniz konu hakkında muhabbet edebilirsiniz ve caps ile GIF atmakta serbest!İstediğiniz arkadaşlarını etiketleyip sohbete çağırabilirsiniz! @Zurinqun @Tratsel @Miyooo @MUHDE @Polkakorowakurwa @GodofMilker...
  11. DIO

Gece Muhabbeti - 2

Hadi buradan devam edelim o konu kirlendi fazla uzatmayalım da uyarı yemeyelim. - Bak bu çok güzel uydu. :D @lider12
  12. DIO

Caps ile muhabbetli konu.

Hadi biraz da caps atarak muhabbet ederek gülelim. :D @AlichosTR
  13. DIO

Çalıntının da böylesi.

League Of Legends oynayan herkes Garen karakterini bilir fakat hayatım da ben hiç böyle bir çalıntı görmedim. Tip falan her şey aynı sadece isim de ki Garen de ''r'' yerine ''l'' koymuş emek hırsızları Galen yapmışlar.İnsan da utanma denen şeyden olur az. İşte orjinal Garen; @lider12
  14. DIO

Forum da garip şeyler oluyor.

Değerli Forum üyeleri şu an da bir şey fark ettim.Profilim de bir üyeyeyle muhabbet ederken mesajları silmek için kullandığımız sil butonunun olmadığını fark ettim.Ayrıca ben normalde Portal Uzmanıydım ve puanım da 5.000'liler de idi fakat hem puanım düşmüş hem de rütbe.Forumda olan garip...
  15. DIO

Gece Kuşları -1 (Muhabbet Konusu)

Evet beyler diğer konu amacından sapmasın ve arşive gitmesin diye bu konuyu açıp muhabbetimize kaldığımız yerden devam edelim.
  16. DIO

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun!

Zafer Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin ulusal bayramıdır. Her yıl 30 Ağustos günü kutlanır. Zafer Bayramı, 1922 yılında 26 Ağustos'ta başlayıp, 30 Ağustos'ta Dumlupınar'da Mustafa Kemal'in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi'ni...
  17. DIO

Çay demledik gel hele bir otur bizde yeni başlıyorduk sohbete.

Evet beyler yanlışlıkla başka bir foruma konumu açmışım fakat buradan Muhabbete devam edebiliriz hemde istediğimiz kadar! :)
  18. DIO

Bestia Muhabbetleri - 1

Evet beyler böyle boş boş konu konu dolaşıp sıkıldınız biliyorum o yüzden hepinizi buraya çağırdım ki muhabbet edelim ve moralimiz yerine gelsin :) @HeavenZ @ZorinTR @cbg2002 @AzlaazTR @lider12 @Manyakwolf @Vienicome @zombiespaceman1 @ErenReyiz @AxcelaD Aklıma gelemyen arkadaşlar olabilir...
  19. DIO

Forumda Kardeş dediğimiz kişiler.

Sırf bu konuyu açtım diye %100 Yasaklanacağım ama kendimle gurur duyuyorum çünkü size bir tane insan diye geçinip kardeş dediğimiz adilerden birisini göstereceğim.Bu abi o kadar rahatki o rahatlığından dolayı böyle bir aşağılık bir iş yapıyor. Nick gizlemeyeceğim ve sırf bu yüzden ben yine...
  20. DIO

MineCraft açılmıyor.

Minecraft simgesine tıklıyorum MİNECRAFT yazısı çıkıyor fakat oyun açılmıyor. (Crack kullanıyorum. TeamExtreme)
  21. DIO

27 Haziran Kutlaması. B)

Evet baylar ve bayanlar işte o beklediğiniz kutlamamdan bahsediyorum. Kutlama gece 00.00'a doğru yapılacaktır.Kutlamaya katılmak isteyenler bu konuya mesaj atsın. Ben onların davetiyelerini atıcağım.Davetiyeler atıldığında size bu konuda haber verilicektir.
  22. DIO

Acil Filimde Oynuyacak Adam Lazım!

Evet arkadaşlar şu anda minecraft herobrine korku filmi çekiyoruz.Bir arkadaşımızın acil işi çıktı 1 kişi eksiğiz.Filimde oynuyacak +13 arkadaşlarımızı bekliyoruz. Skype adresi: sakarat45 Acil bize baş vurun!