Arama sonuçlarınız

1. OrnitorenkAdam

Ağaç Denemesi #1

Yorum yapana çikolata var konu dolu olsun lütfen :c Normalde ağaç yapan biri değilim ancak geçenki konuyu görünce yapasım geldi (@ErenLaEren adlı kişinin konusu :D) Buyrunuz resimler Eğer benle build yapmak isterseniz özelden mesaj atabilirsiniz hamachi yoluyla TNT Cannon yaparız birbirimizi...
  2. OrnitorenkAdam

Normal bir medieval house

Evet normal evden hiçbir farkı yok canım sıkıldığı için yaptım ._. Mantıklı ve düzgün olduğu sürece eleştirilerinizi bekliyorum.
  3. OrnitorenkAdam

İleriki Maplere Yeni Kişi

Mezarımda mutluydum ama gelmek zorundaydım ._. / ---------------------------------------------------------------- Yakında çıkacak olan mapimizden(https://forum.gamer.com.tr/konu/adragos-ruined-of-reborn-decay-rpg-map-cikmadi.332813/) sonra yeni projelere başlamak istiyoruz.O yüzden yeni...
  4. OrnitorenkAdam

Pivot|Yürüme denemesi

40 kareden oluşan bu şeyi sizle paylaşmak isterim efenim. O kadar müthiş değilim ancak hoşuna gidenler olursa tutorial tarzı birşeyler yapabilirim. resim atamama keyf*
  5. OrnitorenkAdam

The Forest Oynayacak

The forest oynayacak kişiler arıyorum Başka oyunlarda dahil Discord kullanıyorum https://**********/47FY8TP
  6. OrnitorenkAdam

En çok bağımlı olduğunuz oyun

Benim Skyrimdi açıkcası günde 5 saat Skyrim oynuyordum :D yaklaşık 5 dakika önce tekrar indirme isteği geldi :D ve Far Cry 3'tü eğer cd girişi bozulmamış olsaydı şu an tekrar yüklerdim :/
  7. OrnitorenkAdam

Değişik bir ev :/

Bir serverde öylesine yaptım buyrun; Yan taraf: Arka: Kuş bakışı:
  8. OrnitorenkAdam

Pivot | Deneme

Pivotta ilk denemem olabilir emin değilim buyrun :D Gelmek isteyen varsa söylesin :D
  9. OrnitorenkAdam

Yapacak Build önerisi

Öncelikle konuyu doğru yere açtım mı emin değilim :( Moderatörler insaflı davranırlarsa sevinirim :/ Minecraftta build yapıyorum ancak ne yapacağımı bulamıyorum Ne yapayım :/
  10. OrnitorenkAdam

Medieval Ev

İlk defa medieval ev yapıyorum sayılır Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum
  11. OrnitorenkAdam

Build yapmak isteyen

Öncelikle son günlerde görmüşsünüzdür belki build yapıyorum kendimi geliştirmeye yönelik Eğer sizde yardım etmek yada kendi buildinizi yapacaksanız özelden yada skype üzerinden atayım İyi günler:şapka: Skype= opverapi
  12. OrnitorenkAdam

Asmalı Konak

Öncelikle merhaba, Bugün sizlere gerçeğinden esinlendiğim bir yapıyı göstereceğim Resimler; NOT=Hiç gitmediğim için içi nasıldır bilemiyorum :/ NOT2= Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum Edit= Terraform konusunda iyi değilim ;_; Edit2=Yanlarda pencere yokmuş yeni farkettim :(
  13. OrnitorenkAdam

İlk yapıtım

Bugün size ilk yaptığım kaleyi göstermek istiyorum: Bonus; Yapıcı eleştiriye razıyım ;_;
  14. OrnitorenkAdam

Team Fortress 2

Kendisini geç keşfettiğim için hala pişmanlık duyuyorum :( 5 aylık süre sonucunda tekrar başladığım için hala bırakamıyorum Eğer oynamak isteyen olursa özel mesaj ve diğer yollarla bulabilirsiniz. Bunuda buraya bırakayım; Skype=opverapi
  15. OrnitorenkAdam

Bu müzik türüne ne deniyor?

Tam olarak türü nedir?
  16. OrnitorenkAdam

Katip Aranıyor

Açılacak olan sunucumuza katip(çevirmen bir nevi) aranıyor. İngilizcesi iyi seviyede olmalı. Ve javadan azda olsa anlaması :/ İletişim: facebook: denizhan_onr_1103 opverapi
  17. OrnitorenkAdam

Rust oynayacak kişi ve kişiler .-.

Öncelikle sa, Ben ornitorenk Üstte yazdığı gibi rust oynayacak eleman arıyorum Konuyu nereye açacağımı bulamadım ve buraya açtım Skype= opverapi Steam= HosCakal veya Hos_Cakal (Yalnız 1 gün oynayıp bırakmayacak birilerini arıyorum :()
  18. OrnitorenkAdam

Oyun bulamama sorunsalı

Bu konuyla alakalı 123124124. başlığım :( Zaten yazdım oynayacak oyun bulamıyorum :( Bilgisayarım yeni nesil oyunları kaldırıyor yani sistem özelliklerini yazmama gerek yok f2p de olabilir çoğu paralı oyun var bende zaten .-.
  19. OrnitorenkAdam

|FireWood Studios|Alımlar

Öncelikle merhaba, Birkaç gün önce @junitre adlı arkadaşım ile FireWood Studios adı altında bir Minecraft film ekibi kurma kararı verdik. Şuanda bir kaç üyemiz olsa bile maalesef çoğu zaman aktif olmuyorlar veya işleri çıkıyor :/ Bu yüzden foruma konu açma kararı verdik. Eğer davranışları aşırı...
  20. OrnitorenkAdam

Nasıl yürünür?

1.Öncelikle ayaklarınızın olup olmadığını kontrol edin 2.Ellerinizi oturduğunuz yerin yanlarına koyarak kalkın 3.Başardınız!Şimdi nasıl yürüneceğinde 4.Bir ayağınızı öne olacak şekilde kaldırın 5.Hafifçe ağırlığınızı öne verin 6.Aynı şeyi öteki ayak için tekrarlayın 7-Bunu tekrarlayarak hareket...
  21. OrnitorenkAdam

İ-Doser nedir yenir mi?

Selam ornitorenkler, Bugün sizlere İ-Doser in ne işe yaradığını ve yenip yenmediğini söyleyeceğim İ-Doser nedir? Beyine belirli düzeyde frekans yollayan ses dosyalarına Idoser denir. I doser beyin dalgalarınızı etkiliyor ve çeşitli hisler hissetmenize olanak sağlıyor. I doser çeşitli dozlar...
  22. OrnitorenkAdam

Çakma Lobi vol1

Ankete katılarsanız sevinirim .-. Saçma yorumlar yapmayın eleştiriye açığım
  23. OrnitorenkAdam

Kale Duvarı

Öncelikle saçma sapan yorumlar yapmayın.Her türlü eleştiriye açığım .-. Resimler;
  24. OrnitorenkAdam

Sevdiğiniz Müzik Türü ve Örnek

Ben daha çok slow ve rock severim örneğin .-. BONUS
  25. OrnitorenkAdam

Hala Trove oynayan varmı

Geçen gün arkadaşım oynarken gördüm ve indireyim dedim ilk çıktığında indirmiştim bir şey anlamamıştım şimdi oynayacak varmı 9 level ninjayım :( (Skype zorunlu değil) Skype=opverapi Steam = HosCakal veya Hos_Cakal (hatırlamıyorum)