Arama sonuçlarınız

1. L

TRUVA | Factions | GÖREVLER - LEVEL - BELEDİYE SİSTEMİ | Takım Savaşları | truva.batihost.net |

IP ADRESI truva.batihost.net Sunucu KAPALI
  2. L

10 Kasım - Mustafa Kemal Atatürk'ü Özlemle Anıyoruz

10 KASIM MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü SAYGIYLA ANIYORUZ. Gözlerini yumuşunun 78. yılında, kutlu Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü anıyoruz. Atalarımızın canlarını vererek kurduğu cennet vatanımıza ve vatanımızın insanlarına her daim hizmet etme hedefinden şaşmayacak olmamız...
  3. L

Minecraft Türk - Ödüllü Mimari Yarışma

Herkese merhaba, bildiğiniz gibi okullar açılıyor ve yarışmalar konusunda oldukça sessiz kaldık.Okulların açılması şerefine mimari bir yarışma düzenliyoruz. Yarışmanın Konusu- Parlamento Binası Uzun bir süre düşündükten sonra yarışma kontenjanımızı 8'e çekmeye karar verdik. Bu sayede az sayıda...
  4. L

Mafia III'ün çıkış tarihi belli oldu!

Öncelikle selamlar, Merakla beklenen Mafia III oyununun çıkış tarihi açıklandı. Oyun 1968 yılında Vietnam savaşı sonrasında geçecek. Gelelim çıkış tarihine Mafia III 7 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında yerini alacak. Ayrıca yepyeni bir fragman yayınlandı.
  5. L

Chrome sekme değiştirince sayfayı yenileme sorunu

Merhaba, Chrome tarayıcıdan sekme değiştirince sayfayı otomatik olarak yeniliyor. Mesela şu Google sekmesinden Konu Oluştur Sekmesine geçince Konu Oluştur sekmesi otomatik yenileniyor ondan sonra tekrar Google sekmesine geçersem google yenileniyor. Bunu nasıl düzeltebilirim bilen varmı...
  6. L

Değirmen/WindMill [LordTs]

DEĞİRMEN Bugün yaptığım değirmen sizce nasıl olmuş ? terraform biraz küçük oldu ama idare eder sanırım :):)
  7. L

Okulların açılışı uzun süre ertelendi :D

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Twitter hesabından yaptı açıklama şöyle; "Turizm camiasından bize iletilen, okulların Kurban Bayramı sonrası açılması talebini, Milli Eğitim Bakanımızla görüştük. Kendileri bir çalışma yapıyorlar. Daha sonra konuyu Başbakanımıza sunacağız." BAŞBAKAN...
  8. L

20th Century Fox Maze Runner: The Scorch Filminin Minecraft Fragmanını yayınladı.

20th Century Fox Maze Runner: The Scorch Filminin Minecraft Fragmanını yayınladı. Geçtiğimiz günlerde Maze Runner filmi Minecraft için bir mod çıkardı.Hem modun tanıtımı için hemde filmin tanıtımı için Maze Runner'ın yeni çıkacak olan filmi The Scorch filminin fragmanını minecraft'a uyarladı ve...
  9. L

Fantastik Dörtlü (The Fantastic Four) filmi..

Geçtiğimiz günlerde sinema salonlarıyla buluşan bir nevi süper kahraman filmi sizce nasıldı ? Birkaç gün önce Fantastik Dörtlü filmini izledim gerçekten çok güzel bir filmdi.Şahsi olarak beğendim fakat birçok insan bu filmin bir fiyasko olduğunu söylüyor. Kadronun berbat olduğunu aksiyonun az...
  10. L

Müzik Nasıl Dinlenir ?

Müzik nasıl dinlenir? Müziği kulaklıkla, hoparlör ile telefon yada PC den yada canlı olarak dinleyebilirsiniz. Müziği kulağınızla duymanız gerekiyor yoksa dinleyemezsiniz. Artık müzik dinlemeyi öğrendiniz dilediğiniz gibi dinleyebilirsiniz. not : bu konuların devamı...
  11. L

Medieval House [LordTs] (Eriny Akademi)

Medieval House Şöyle başa sexy shaderli bir resim koyayım Bu resimden sonra Fps 3 e düştü ve diğer shaderdan devam.
  12. L

Forum kendi kurallarınımı çiğdeni ? (Bu reklam kurallara uygunmu?)

Bu reklam kurallara uygunmu ?
  13. L

Minecraft filmi yönetmenini buldu.

Minecraft filmi yönetmenini buldu. Minecraft Evreninden Güzel Haberler Var: Minecraft Filmi Yönetmenini Buldu! Oyunun yaratıcısı Mojang‘ın resmi web sitesinden gelen şu açıklama Minecraft ekosisteminde nefes alan hayranlarını bir hayli mutlu etmiş olsa gerek; “Minecraft filmi için yönetmeni...
  14. L

Uyarılar hakkında önerilerim-görüşlerim.

Merhaba, bugün uyarılar hakkında birkaç önerim olacak biliyoruz ki forumda yanlış bir şey yapınca doğal olarak uyarı alıyoruz ve bu uyarılar tüm forum hayatımızda bizlerle oluyor.Bazı durumlar (yanlış anlaşılma vb) hariç hiçbir şekildede silinmiyor.Bu uyarılar üyeleri kısıtlıyor (forum...
  15. L

Clash of Clans MinecraftTürk klanı?

Merhaba Dünya çapında popüler olan mobil oyunda (Clash of Clans) MinecraftTurk klanı kurmak istermisiniz? Güzel olabilir,birkaç kişinin desteği olursa açmayı planlıyorum. Anketi oylayın ve yorumlarda fikirlerinizi belirtin lütfen. Level-Sıralama sınırı koymayı düşünmüyorum.
  16. L

Gerçek Minecraft Tatili / SMOSH

Smosh'un uzun zaman önce yaptığı bu komedi parodisini izlemenizi istiyorum cidden güzel olmuş.Gerçi Smosh'un her videosu güzel :S Altyazıyı videodan'dan açabilirsiniz. Copyright ©Smosh Orjinal Video Çeviri: Sinir Çeviri
  17. L

Minecraft ve HoloLens'ten Muhteşem Bir Video Yayınlandı/Minecraft Hololens Xbox One Trailer

Minecraft Hololens Xbox One Trailer Minecraft'ın Holones Teknolojisi ile birleşimi, HoloLens teknolojinin geleceği olacak. Kafamıza takacağımız ekstra bir cihaz ile birlikte oyunların içine girebileceğiz. Ama tam anlamıyla oyunun içine gireceğiz. Lütfen sonuna kadar izleyin. Arkadaşlar...
  18. L

25 Mayıs Dünya Havlu Gününüz Kutlu Olsun!

Bugün herkesin bildiği gibi dünya havlu günü herkesin dünya havlu günü kutlu olsun.!! Havluları küçük görmeyin hergününüzün olmassa olmaz bir eşyasıdır! [emoji17]
  19. L

Monitör'un yanması ama çalışmaması.

Bilgisayarımda birkaç haftadır bir sorun var ekranın yanıp sönmesi ama açılmaması. Ekran ışığı yanıp sönüyor bu yanıp sönmeyle birlikte ekran Siyah-Gri-Siyah-Gri.. oluyor önceden 20-40 dakika beklerdim açılırdı ama bugün birkaç saattir açık ama ekran hala gelmedi bunun nedeni ne olabilir?
  20. L

Çılgın Ercan kapida.al'ı coşturuyor! (Mizah amaçlıdır.)

Çılgın Ercan kapida.al'ı coşturuyor. (Yanlış anlaşılmasın sadece mizah amaçlı Ercan bey ban atma plz.)
  21. L

Para saçan adama rakip oldum!

İnternette birkaç gündür para saçan adamın videosu dolaşıyor ve o adama rakibim artık O adamın videosu: Benim videom: Daha iyisini yapan varsa bekliyorum :/
  22. L

Marvel Şampiyonlar Turnuvası /Bağımlılık Yapan Android Oyun / LordTs

Merhabalar şimdi size bağımlılık yapan bir oyunu tanıtacağım. Marvel Şampiyonlar Turnuvası Oyun adındanda anlaşılabileceği gibi Marvel Kahramanları ile ilgili. Marvel evrenindeki mükemmel karakterlerin savaşı. Oyun yaklaşık 0.5 GB (500 MB ) Oldukça güzel grafiklere sahip. Oyunu ilk...
  23. L

"Minecraft TV" kategorisine temizlik.

"Minecraft TV" kategorisinde kurallara göre sadece minecraft ile ilgili videoların paylaşılabileceği açık ve net olarak belirtilmiş ama "Mineceaft TV" kategorisinde minecraft dışında oyun videoları veya farklı videolar bulunuyor.Kısaca bu bölümde kurallara uymayan birsürü kullanıcı var ve rapor...
  24. L

Saçma Sapan Animasyon 4 "LANET ANİMECİLER"

Yine saçma sapan bir gif animasyonu ile karşınızdayım :( Video; 360p plz :( Gif; Diğer Saçma sapan animasyonlarım; Saçma Sapan Animasyon "3" "Cidden SAÇMA Gif/Animasyonu :Aradabir007 vs Oyuncu (Saçma sapan gif animasyonu 2) Saçma sapan gifAnimasyonu / Mutlu SON? not: Anime sevenler...
  25. L

Minecraft'a YASAKLAMA KARARI

MİNECRAFT'A YASAKLAMA KARARI Uzun zamandır Minecraft oyuncularının beklediği kara haber maalesef geldi.Aile ve sosyal politikalar bakanlığı oyunu şiddet içerdiği gerekçesiyle ülkemizde yasaklama kararı aldı. Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün derlediği Minecraft raporunda, "çocukların...