Arama sonuçlarınız

1. MinecraftLove123Love

> MEA Build TEAM | Tecrübeli-Deneyimli Mimarlar Başvuruya! > Sende Takımımıza katıl! <

Merhaba Değerli Forum üyeleri,yeni bir Mimar takımı oluşturmak adına bu konu hazırlanmıştır. Amacımız; birbirimizin deneyimlerini güçlendirmek daha iyiye ulaşmak ve ekibimizi iyi bir bölüme taşımakdır. KATILIM BİLGİLERİ Öncelikle Katılmak için yaş kısıtlamamız yoktur. Argo,hakaret içerikli...
  2. MinecraftLove123Love

İşinde başarılı Tanıtımcılar aranıyor.! - İyi giderse ücret verilecektir - (Reklamcı)

Merhaba değerli forum üyeleri sunucumuz için başarılı reklam tanıtımcısı arıyoruz. İşinde iyi gidenlere ücret vermeyi planlıyoruz. Görevi sunucumuza üye dahil etmek. Başarılı olanlar Yoruma Skype adreslerini yazabilirler..
  3. MinecraftLove123Love

GameCenter - KALİTELİ SURVİVAL - Kalitemizi tadmak için bekleme! - SURVIVAL - [Aktif / 1.7 / 1.8 ]

Hayatta Kalma - Survival Sunucu (NamıDeğer - VatanSurvival Ekibi) Sunucumuz 23.01.2016 tarihinde hizmete başlamıştır. Ve size en Kaliteli oyunu sunma amacıyla bu işe girişmiş bulunmaktayız! En kısa Zamanda LOBİ eklenecektir. Sunucumuz Survival teması üzerine kuruludur. Sunucumuzda /Warp -...
  4. MinecraftLove123Love

Camii - Cami denemesi II - Daha Fazla ilgi gösterilmiştir.! - Bakmaya değer.

Merhaba Değerli Forum üyeleri,bugün ikinci cami çalışmamı sizlere sunuyorum. Tamamen tarafımca yapılmıştır. WorldEdit kullanılmıştır. İlk yaptığım çalışmadan daha fazla ilgi ve emek harcandı. Umarım beğenirsiniz,yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bekliyorum..
  5. MinecraftLove123Love

Camii - Cami yapımı

Arkadaşlar aklıma geldi yapayım dedim Kendi yapmış olduğum Camii World Edit kullanılmıştır emekde vardır :) Görüntüler; Yorumlarınız bekliyorum..
  6. MinecraftLove123Love

KONU YANLIŞ AÇILDI

yanlış konu bi hata oldu kusura bakmayın
  7. MinecraftLove123Love

Survival Sunucu için İstedikleriniz Eklenmesini istediğiniz her şey! ( Bu konu altına yazabilirsiniz!

Merhaba Değerli forum üyeleri! şu an Aktif olan Survival sunucumuzu kapattık,ve sizlerin isteklerine daha yatkın bir sunucu açmayı planlıyoruz. Bu konu başlığı altında, Survival sunucu için neler olabilir ? Sunucumuzun ' HARD ' Survival tipi olmasını planlıyoruz. Neler eklenebilir?,istediğiniz...
  8. MinecraftLove123Love

Vatan Survival - REHBER Alımı - Survival için iyi bir rehber aranıyor,benim diyorsan durma!

AD: YAŞ: Ne kadar tecrübelisin? (Survival): Günlük online süren?: Oyuncularla ilişkin nasıl?: Kendinizden bahsediniz: -- Hepsinin doldurulması zorunludur --
  9. MinecraftLove123Love

VatanSurvival / Kalitenin Adresi! / SUNUCUMUZ YENİLENİYOR! - KISA SÜRE SONRA SİZLERLE

Değerli forum üyeleri Sunucumuzu Yeniliyoruz, Eklenmesini istediğiniz Herşeyi,aklınızdakileri yazabilirsiniz Bizimle paylaşırsanız sizin için daha verimli ve kaliteli bir oyun sunmaya çalışacağız! İsteklerinizi Atacağım Linke yazabilirsiniz...
  10. MinecraftLove123Love

#VATAN - Tasarımcı Arıyor! Logo ve fotoğraf tasarımı yaparım diyorsan,başvurunu yap!

Logo Ve fotoğraf tasarımı yapan usta bir tasarımcıya ihtiyacımız var! Bizim Ekibimize katılmak istersen başvuruyu doldur ve bizimle iletişime geç! DİPNOT: Yaşı +13 Olursa sizin ve bizim açımızdan faydalı olur ancak iyi yapabilirse yaş önemli değil. '' * '' Zorunlu doldurulması gereken...
  11. MinecraftLove123Love

Lockette plugini Son Sürüm

Arkadaşlar Lockette pluginini Son sürümünü atabilecek varmı İnternette bulamadım Devbukkit'te farklı şeyler buldum,SpigotMc'dede aynı şekilde bana - Lockette Son Sürüm - yollayabilecek varmı.? 1.7.2 Spigot ile lockette çakışıyor son sürüm lazım..
  12. MinecraftLove123Love

HasSurvival | %100 Survival - Anti X RAY - SanalMarket - Claimde PVP - %100 Emek Spawn

Merhaba Değerli forum üyeleri HasSurvival Minecraft Sunucumuzu tekrardan ayağa kaldırmış bulunmaktayız. Sunucumuz Eskiden hizmet vermekteydi ancak kapanmıştı. şu an Tekrardan açtık,ve daha iyisi olacağına inanıyoruz,inanmanızı umuyoruz. Sunucumuz '' %100 Survival '' Olarak kurulmuştur. şu an...
  13. MinecraftLove123Love

VatanSurvival / Sponsor'unu arıyor! Youtube +2000 Abone Olan kanallar Başvurunuz! / Youtuber

Başlıkta belirttiğim gibi Youtuber bir anlamda Sponsor arıyoruz. En az 1500 / 1600 abone olmak zorundadır. Sunucu Videoları çekip paylaşılacaktır vs. Gelişmeler paylaşılacaktır birnevi kanal Sunucumuzun Sponsoru olacaktır. Dikkat Gelmek isteyenler Tamamen gönüllü olarak gelsinler bizden ücret...
  14. MinecraftLove123Love

-[]- REKLAMCI ARANIYOR -[]- AYLIK 30 TL ÜCRET -[]- KALİTELİYİM DİYEN BUYURSUN -[]-

[ACIL] İşinde Çok başarılı olan +30/+40 Oyuncu çekebilecek Kaliteli düzenli reklamcı aranıyor AYLIK Ücret: 5 TL / 30 TL Arasi Ücret! (+14 YAŞ ARANIYOR) Skype: Muhammet_emin5 BAŞVURU: (ZORUNLU KISIMLAR *) *AD: *YAŞ: *SKYPE: SKYPE ADRESİMİZ Muhammet_emin5
  15. MinecraftLove123Love

-[TutkuluSurvival]- %100 Survival / Adalet / İyi Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle! / AKTİF

TutkuluSurvival Minecraft Sunucumuz Tanıtım konusuna göz atınız. 19.05.2015 Tarihinde Hizmete başlamış bulunmaktayız. %100 Survival Server olarak sizlere oyunu sunuyoruz. Gereği kalmadıkça sunucumuza eklenti yapmacağız '' %100 Survival '' terimine uyuyoruz. Biz 2013 Yılından beri Minecraft...
  16. MinecraftLove123Love

SkyWars / SurvivalGames / Oylama için Konuya ! \

Arkadaşlar SKYWARS Sunucusu Açsam Tutulurmu ? (Tek SkyWars) --------------- SURVİVALGAMES Sunucusu Açsam Tutulurmu ? (Tek SurvivalGames) Lütfen Yorumlara yazin / Ve ankette işaretleyin.
  17. MinecraftLove123Love

VatanPvP / %100 PvP Sunucu / Level sistemi / Altın elma sistemi / 4 Biyomlu Map! / Ve dahası..

PvP Sunucu arıyorsan yerindesin VatanPvP Sizler için hizmette Sunucumuz pvp geliştirmeniz için iyi bir mekan. Anti hile pluginimiz vardı ama kaldırdık eğer zorlanılırsa eklenecektir.. Plakaya basarak kit yenileme Her Levelde bir elmas Adam öldürünce düşen Golden Apple 20 Elmasa bir Elmas kılıç...
  18. MinecraftLove123Love

REKLAMCI [ ACIL ] / Sunucularda Reklam Yapmayan! / İyi Oyuncu Çeken / AYLIK 45 TL MAAAŞ !

Başlıkta belirttiğim gibi SUNUCULARDA REKLAM YAPMAYAN! Günlük +2 saat online olan Dürüst güvenilir Ücretli Reklamcı Arıyorum Ücret yapacağı reklama kadar 20 tl ye kadar çıkabilir! Lütfen ciddi ve İyi user çekecek REKLAMCI adayları ilgilensinler bekliyorum talepleri! Skype adresim: muhammet_emin5
  19. MinecraftLove123Love

Adam Akıllı Maaşlı Reklamcı Alınır! Sadece düzenli reklam yapacak ve iyi oyuncu çekecek!

Maaşlı Reklamcı Alıyoruz. Aylık Ne hak ederse alır Çok iyi reklam yapacak serverlarda asla yapmayacak! Skype şart! Kaliteli reklam yapabilecek kişiler arıyoruz. Skype: muhammet_emin5
  20. MinecraftLove123Love

-[ SIFIRLANDI ]- %100 Survival / Vatan / Claimde PVP / KöylüTakas / İpeksiSpawner / +30

BestSurvival Sıfırlanıp İp'si Değişmiştir! - %100 Survival Sunucu açıldı. Sunucumuz Uzun ömürlüdür. Şuanlık Kapanma durumu yoktur. Sunucumuz %100 Survival üzerine kuruludur. Adaletli Bir server. Spawnımız kendi Build ekibimiz tarafından yapılmıştır. Sunucumuzda Ipeksi Kazma ile spawner...
  21. MinecraftLove123Love

OrtaÇağ Haritaları yapabilen Builder | Ücretli | Yetki olmadan | OrtaÇağ Haritaları

OrtaÇağ Haritaları yapabilen ve işinde iyi olan builder(ler) lazım Ücretli Veya ücretsiz AD SOYAD SKYPE OYUN AD YAŞ BUİLD FOTOLARI
  22. MinecraftLove123Love

>> BestSurvival << Rehber Alımı Sadece deneyimli +13 >>

BestSurvival Rehber başvuru formu: AD SOYAD YAŞ MESLEK KENDİNİZDEN BAHSEDİN KAÇ YILDIR OYNUYORSUN REHBERİN GÖREVİ ALIMLAR BİTMİŞTİR. İLERİDE OLUR İSE BAŞVURU YAPINIZ. BestSurvival
  23. MinecraftLove123Love

-[ Hileye BANl ]- %100 Survival / VatanSurvival.nitrado.net / Timber / IpeksiSpawner / © 2015 !

BestSurvival Sıfırlanıp İp'si Değişmiştir! - %100 Survival Sunucu açıldı. Sunucumuz Uzun ömürlüdür. Şuanlık Kapanma durumu yoktur. Sunucumuz %100 Survival üzerine kuruludur. Adaletli Bir server. Spawnımız kendi Build ekibimiz tarafından yapılmıştır. Sunucumuzda Ipeksi Kazma ile spawner...
  24. MinecraftLove123Love

| %100 Survival | ' Yeni Bir Efsane ile Karşınızda olacağız ' |

YENU SERVER ILE KARŞINIZDA OLACAĞIZ HATASIZ VE UZUN OMURLU !
  25. MinecraftLove123Love

HasSurvival <--> Rehber Alımı +14 Deneyimli Dürüst Bilgili Rehberler Konuya!

HasSurvival Sunucumuza Deneyimli 3 Adet DenemeRehber alınacaktır. Kademe artabilir UstaRehber'e kadar. Forum ; AD: SOYAD: İsteğe göre (+14 Olmalı) Yaş: Bilgi: Survival'de Rehberin görevi: Skype: Günlük Online süre: Bu kadar.