Arama sonuçlarınız

1. Logarech

@Whelfy teşekkür ederim :)

@Whelfy teşekkür ederim :)
  2. Logarech

wow [ATTACH]

wow
  3. Logarech

Sıfırdan sunucu açılacak, her türlü yetkili aranıyor.

öyle ya eski ortam kalmadı maalesef :( benim amaç zaten 5-10 kişi bile olsa keyifle oynayacağı uzun ömürlü ve güncel bir vanilla sunucu kurmak. Girelim arada takılalım, stres atalım, tanışalım, build yapalım, kasılalım vs. Bakalım duruma göre ne çıkarsa artık.
  4. Logarech

3-5 kişi kaldık maalesef. nostaljik faction sunucu güzel olurdu lapis edit vb olmayan :)
  5. Logarech

evet. 1.7.2, 1.8 ve 1.12 zamanlarında ara ara açtıklarım oldu.
  6. Logarech

Merhaba arkadaşlar, Yıllardır Minecraft Türkiye topluluklarında takılıp sunucularında oynadım. Bu topluluğuna katkı sağlama vaktimin geldiğini düşünüyorum. Sağlamak istediğim katkı ise uzun ömürlü, arkadaşlığa ve güvene dayalı, biraz da tatlı rekabet sağlayan bir survival sunucusu açmak. Canı...
  7. Logarech

PLAY.CRAFTRISE.COM - Türkiye'nin en büyük Minecraft sunucusu! Hile Koruması ve Düşük Ping!

Bir an forum'da bug var sandım yorumları göremeyince. Konu tekrar açılmış :D Güzel sunucu emek var
  8. Logarech

1 senenin daha sonuna geliyoruz :")

1 senenin daha sonuna geliyoruz :")
  9. Logarech

2013 te açılan hesabımı buldum

Vay be, ben de kendimi eskilerden sanardım. 2011'ler 2012'ler maşallah :D
  10. Logarech

MuzCraft VIP Alırken Dikkat Edin

Bir ornek daha :) CraftLimeNW'den
  11. Logarech

İsterse 3.9 aylık 1k desin yeter ki dürüst olsun :D
  12. Logarech

Bu arada aynı temayı kullanan bir sunucu daha buldum. Doğru kullanım bu sunucunun kullandığı şekildeki gibidir:
  13. Logarech

Dediğim gibi tazminat, item, parasında vs değilim. Kimse sizden zorla para da istemedi :D bunlardan bahsetmenize gerek yoktu. Ben arkadaşların böyle durumlara karşı uyarmak için bu konuyu açtım. Ayrıca detay sayfasında sürenin /vipsüre ile takip edildiğinden bahsedilmemiş, en üste Süre ...
  14. Logarech

Konunun hangi kısmının lekeleyici olduğunu açıklarsanız mantıklı olduğu taktirde konuyu kendim de silebilir veya düzenleyebilirim.
  15. Logarech

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

https://forum.gamer.com.tr/konu/muzcraft-vip-alirken-dikkat-edin.467604/
  16. Logarech

Selam arkadaşlar, Uzun zaman sonra faction oynamak istedim ve MuzCraft'ı gördüm. Konu linki için tıklayınız Eskisi gibi saatlerce kasılmaya vaktim olmadığından VIP alıp biraz ileri seviyede başlamak istedim sunucuya ve aşağıdaki ss'te görülen MuzVIP'ten aldım. Baktığım 2 kriter vardı. Süre...
  17. Logarech

Minecraft Hızlı Gelişim İçin Modpack, Plugin Tavsiyeleri

doğru bak nasıl aklıma gelmedi :) teşekkürler
  18. Logarech

Minecraft Hızlı Gelişim İçin Modpack, Plugin Tavsiyeleri

Selam arkadaşlar, Uzun zamandan sonra Minecraft oynamaya karar verdik. Ancak eskisi gibi madenlerde exp, maden vs kasacak vaktimiz pek yok. Bu yüzden bir mod, plugin veya başka bir türün arayışına girdik. Kısaca istediğimiz makinalar, teknoloji gibi özellikleri kullanarak hızlı gelişim...
  19. Logarech

:ci:

:ci:
  20. Logarech

Olayların listesi nerede?

https://hub.spigotmc.org/javadocs/bukkit/org/bukkit/event/player/PlayerPickupItemEvent.html onPlayerPickUp bulamadım istediğin acaba PlayerPickUpItem eventi mi
  21. Logarech

=)

=)
  22. Logarech

Yardım server açma konusunda yardım lazım

komut satırına ncpa.cpl yazıp bağlı olduğun adaptörün özelliklerine girip "Internet Protocol version 4 (TCP/IPv4)" özelliklerinden custom ip adresini ayarlayabilirsiniz.
  23. Logarech

Bilmediğimiz Cihazları Neden Bilgisayarımıza Takmamalıyız?

Tabii ki deneme amaçlı kullanabilirsiniz ama izinsiz yapıldığı takdirde kötü sonuçlar doğurabilir, dikkat edelim :polis: :)
  24. Logarech

Evet benim, faydalı olabileceğini düşünüp forumda da paylaştım.
  25. Logarech

Bu yazıda basit bir senaryo ile hedef bilgisayarın bağlandığı ve diğer kayıtlı wifi parolalarını nasıl ele geçirebileceğimizden bahsedeceğim. Yazıdaki amacım veriler ne kadar güvende olursa olsun veri hırsızlığının bu yönden bakınca aslında ne kadar basit olduğunu göstermek ve bu nedenle...