Arama sonuçlarınız

1. Logarech

Sıfırdan sunucu açılacak, her türlü yetkili aranıyor.

Merhaba arkadaşlar, Yıllardır Minecraft Türkiye topluluklarında takılıp sunucularında oynadım. Bu topluluğuna katkı sağlama vaktimin geldiğini düşünüyorum. Sağlamak istediğim katkı ise uzun ömürlü, arkadaşlığa ve güvene dayalı, biraz da tatlı rekabet sağlayan bir survival sunucusu açmak. Canı...
  2. Logarech

MuzCraft VIP Alırken Dikkat Edin

Selam arkadaşlar, Uzun zaman sonra faction oynamak istedim ve MuzCraft'ı gördüm. Konu linki için tıklayınız Eskisi gibi saatlerce kasılmaya vaktim olmadığından VIP alıp biraz ileri seviyede başlamak istedim sunucuya ve aşağıdaki ss'te görülen MuzVIP'ten aldım. Baktığım 2 kriter vardı. Süre...
  3. Logarech

Minecraft Hızlı Gelişim İçin Modpack, Plugin Tavsiyeleri

Selam arkadaşlar, Uzun zamandan sonra Minecraft oynamaya karar verdik. Ancak eskisi gibi madenlerde exp, maden vs kasacak vaktimiz pek yok. Bu yüzden bir mod, plugin veya başka bir türün arayışına girdik. Kısaca istediğimiz makinalar, teknoloji gibi özellikleri kullanarak hızlı gelişim...
  4. Logarech

Bilmediğimiz Cihazları Neden Bilgisayarımıza Takmamalıyız?

Bu yazıda basit bir senaryo ile hedef bilgisayarın bağlandığı ve diğer kayıtlı wifi parolalarını nasıl ele geçirebileceğimizden bahsedeceğim. Yazıdaki amacım veriler ne kadar güvende olursa olsun veri hırsızlığının bu yönden bakınca aslında ne kadar basit olduğunu göstermek ve bu nedenle...
  5. Logarech

Minecraft Hayvanlar

Minecraft Hayvanlar Hepinize selamlar değerli okurlar bu konuda sizlere Minecraft'taki hayvanlar hakkında bilgi vereceğim. Dilerseniz konumuza geçelim. Minecaft'ta hayvanları 3 grupta inceleyebiliriz: Pasif Nötr Düşman 1. Pasif Hayvanlar Pasif hayvanlar zorluk derecesi ne olursa olsun...
  6. Logarech

Minecraft Avatar Mod İndir

Minecraft Avatar Mod İndir Avatar Mod 2: Out Of The Iceberg Merhaba değerli okurlar bu konuda sizlere Avatar Mod 2: Out Of The Iceberg modunu tanıtacağım. AvatarMod2, CrowsOfWar tarafından Minecraft için yazılan ücretsiz ve açık kaynaklı bir moddur. Genel odağı çok oyunculudur ve bu modda...
  7. Logarech

Yabancı dil forumu

Hem forumu globalleştirmek hem de kişisel gelişim için önemli olan dil öğrenmek açısından yabancı dil bölümü eklesek nasıl olur? Biliyorum burası Gamer sonuçta ama örneğin ben oyunlarla ilgili çoğu şeyi ararken yabancı sitelere denk geliyorum. Türk de olsam mecburen öğrenmek için...
  8. Logarech

Visual Studio 2017 Toolbox'ım boş

Sorum şu: Şu an bende böyle olan toolbox'ımı nasıl bu hale çevirebilirim?
  9. Logarech

Kampanyamıza destek verir misiniz

İzmir Karşıyaka'da Şemikler mahallesinde, İzbanın karşısında zavallı bir köpeğin kafası kesilmiş ve ezilip oracıkta bırakılmıştır. Ve bu yer çocukların oynadığı bir parkın kaldırımıdır. Böylesine bir caniliğe göz yummayalım, birlik olup sesimizi duyuralım. Artık bu masum canlılara zarar veren...
  10. Logarech

TruckersMP cakal.avi :D

not: küfür eden ben değilim, tanımıyorum.
  11. Logarech

Animecilere sorum var

Etrafımda da var, forumda da çok denk geldiğim animecilere merak ettiğimden soruyorum sizi buna bu kadar bağımlı yapan nedir?
  12. Logarech

Hile midir yoksa fov'umdan dolayı mı uzak görünüyor?

Arkadaşlar videoyu izlerken şu adama dikkatlice bakın lütfen Bu birinci uzaktan vuruş Bu da ikinci ve beni kestiği vuruş yorumlarınıza göre report edeceğim.
  13. Logarech

Pit Gamers

Selam arkadaşlar Hypixel'deki Pit oyununu duymuşsunuzdur. İlk çıktığında oyunda takım serbest olduğu hale herkes tekti, çünkü daha alışma dönemindeydi çok az takımlar vardı. Ancak şu aralar oyunu daha çok takımla veya arkadaşlarıyla oynayanlar oynuyor. Artık ben de çoğu zaman tek girdiğim...
  14. Logarech

.

.
  15. Logarech

Steam Chat Güncellemesi

Her şey BURADA arkadaşlar Bence dc a gerek kalmadı :kaş:
  16. Logarech

Ekran kartım neden gözükmüyor

Benim asıl ekran kartım nvidia ama bu intel olanı gösteriyor. Bu normal mi?
  17. Logarech

Minecraft Türkiye'de Faction/Skyblock devri bitti

Direkt konuya giriyorum arkadaşlar. Millet (çoğu) Sırf p8 p10 kasmak için giriyor artık sunuculara. Vs atmak için bile değil sadece o itemi elde edeyim de günlük egomu kasayım. Zaten şimdiki sunucularda bütün eşyalar 1-2 gecede kasılacak şeyler. Adamın kasılması bittiği anda da işsiz gibi diğer...
  18. Logarech

Hazine Haritası Hakkında Yardım

Arkadaşlar yeni güncellemeyle gelen gemi enkazını biliyorsunuzdur ve onun içindeki sandıkta bulunan hazine haritasından da haberiniz olduğunu varsayarak soruyorum: Bu haritada işaretli olan yerin anlamı nedir? Her ne kadar etrafını bile kazsam da bir sonuca varamadım. Harita örneği şöyle:
  19. Logarech

ETS 2 Multiplayer Konvoy

ETS 2 Multiplayer konvoyumuza katılmak isteyenler pm atabilir
  20. Logarech

Elektron Mikroskobu İle Çekilen Karıncanın Yüzü

Bana kalırsa kusursuz bir kare
  21. Logarech

Şu fotoğrafa 10 saniye bakınca 2000li yıllara dönüyorsunuz

fotoğrafın gerçek büyük hali burada
  22. Logarech

[CNG] | Team Fortress | One Shot | MineStrike | Spleef | Factions | Skyblock | Parkur |

Biz Kimiz? Aktif olarak 2012-2016 yılları arasında hizmet verdiğimiz Parduscraft adıyla bilinen sunucunun ekibiyiz. Kaldığımız yerden devam ederek eskisi gibi sizlere eğlenceli bir oyun ve arkadaşlık ortamı sunmaya çalışıyoruz. Bu yüzden sunucumuzu yenilenen altyapısı, plugin paketimiz...
  23. Logarech

45 Gigapixel Fotoğraf ile New York

"Abi teknoloji işte yaa" dedirten bir fotoğraf. O kadar ayrıntı var ki sokakta yürüyen insanlardan tutun bina üstlerindeki şezlonglar ve binaların içi bile gözüküyor. Virtual Tours Made Simple
  24. Logarech

.

.
  25. Logarech

Haksız yere ban yedim

Lütfen dikkatlice izler misiniz hile kullanmadığım halde ban yedim bu video yüzünden. Sizce de normal pvp atmıyor muyuz herhangi bir saniyede hile gördüyseniz yazar mısınız? Edit: Merak etmeyin arkadaşlar kanalım değil izlenme kasmak için yapmıyorum. Bana ban attıranın kanalı. Sunucu...