Arama sonuçlarınız

1. N

Texture Pack Türkçe karakter sorunu

Selam arkadaşlar, Texture packlerdeki türkçe karakter sorununu zorunlu unicode açmadan kapamadan nasıl çözebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
  2. N

[Nauza]CruzeGame Project Ozone 2-7/24 Online-Premium Zorunlu Değil

konuda anlatılan crackli versiyon yükleme kısmındaki herşeyi adım adım yapmama rağmen bu hatayı almaktayım.
  3. N

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

sunucuya giremiyorum spawnda kalıyor öyle
  4. N

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Zaten facebook sayfasından pazar günü saat 11:55 de mesaj attım. Geri dönen olmadı.
  5. N

PLAY.BETACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

skyblock sunucusunun marketinde aynı itemden 2 tane farklı fiyatlı market açılmış. Şaka gibi :)
  6. N

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Arkadaş en son 1 ay önce mesaj atmıştım internet sitesi üzerinden destek talebi açılmıyor diye adamlar birkaç güne düzelir demişti ve durum hala aynı. Arkadaşlar size ulaşabileceğimiz herhangi bir mercih var mı? Teşekkürler.
  7. N

Oyunu açtığım anda bilgisayar kuduruyor

Gayet normal. O ekran kartından pek bir şey bekleme açıkçası. Vatanda satılan 150-200 liralık ekran kartlarının gücünde.
  8. N

ExplicitNw | Hardcore Survival 1.9.2 | Heroes of Minecraft'ın Yapımcılarından! | Kalite :)

Nasıl unutulmuş merak ettirendir. Ayrıca sunucu tekrar kapandı ve 0/2 oldu
  9. N

TEKKİTTURKEY GERİ AÇILSIN MI ?

açarsanız neden olmasın?
  10. N

Panel üzerindeki destek çalışmıyor. Tıklanılınca 404 not found yazısı çıkıyor. Ayrıca skyblock sunucusu ne zaman sıfırlanacak. Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  11. N

Technic Launcher Hakkında Yardım

Güncel diyelim.
  12. N

AyYıldız Survival - - ALIM VARDIR

orman küçücük ve giriş yapılıyor da kalıyor servere girilmiyor.
  13. N

AyYıldız Survival - - ALIM VARDIR

Göz atmadığımı nereden biliyorsun?
  14. N

Konu silinsin.

Yeni orman gelecek mi? Teşekkürler
  15. N

Technic Launcher Hakkında Yardım

Selam arkadaşlar, Technic Launcher ile yabancı serverlerde oynamaya başlamak istiyorum. Ancak launcher version larını nasıl değiştiriceğimi bulamadım. Yardımcı olur musunuz? şu an technicpack sitesinden indirdiğim launcher 1.7.10 şeklinde geliyor. (http://www.technicpack.net/download) Bunu 1.9.x...
  16. N

SonTÜRK / Survival / SATILIKTIR #400 TL / SKYPE: pmmedya

hunuzi ilemi dostum
  17. N

Vanillada Gerçekçi Asansörler

İçerik JusticeWhip tarafından kaldırıldı
  18. N

Minecraft Hazır Özel Mob Kodları!

bu komutları direk t ye basıp yazdığımda çalışmıyor neden acaba ?
  19. N

Otomatik tavuk çiftliği

çalışıyor denedim eline sağlık :)
  20. N

RedStone Eğitim Map - Education Map [-LowSound-]

deniyorum eline sağlık