Arama sonuçlarınız

1. murat6135

sky.WeincherMC.xyz # Yarı-OP Skyblock, Kredi Sistemi, Rütbeler, SP Market ve Daha Fazlası! | SUNUCU AKTİF, YENİ AÇILDI! | 1.8 - 1.12

Factionsun tutmadığı için üzüldüm. Skyblocka geçmen mantıklı bir karar. artık yeni nesir sunucu türleri bunlar.. inşallah başarılı olursun kardeşim :)
  2. murat6135

Elipheu Network | Factions 1.8+ | # Büyük Güncelleme | Yakında Yeni Konu! #

Başarılı sunucu olmuş Cihan, inşallah gelişirsin tebrikler.
  3. murat6135

# Qualty Minecraft # Yeniden Doğuyoruz | Askeri Rütbe - BOSS - Sandıklar | IP: play.MineQualty.net

Sunucuyu takip ettiğim kadarıyla 1 hafta boyunca 1-10 online arasında oyuncu oluyor, bu duruma bi çare bulman gerek @CihanYlmzCR
  4. murat6135

# Qualty Minecraft # Yeniden Doğuyoruz | Askeri Rütbe - BOSS - Sandıklar | IP: play.MineQualty.net

Başarılı sunucu olmuş, tebrik ederim @CihanYlmzCR
  5. murat6135

# Qualty Minecraft # Factions 1.8+ # Askeri Rütbe - Rütbe Hammadde - Sandıklar - BOSS - Profil #

Sunucu yenilenmiş, gayetde güzel olmuş başarılar @Enisbrah @CihanYlmzCR
  6. murat6135

# Qualty Minecraft # Factions 1.8+ # Askeri Rütbe - Rütbe Hammadde - Sandıklar - BOSS - Profil #

Öncelikle şunu diyeyim bazı warplar çok klasik (market, çekiliş vs) //walls komutuyla yapılmış. Diğer buildler galiba size ait gerçekden çok hoş. Şu edit de dağ şekli vermeye çalışmışsınız eh yani idare eder. Spawna zaten sözümüz yok.. Pluginlerde, tasarım felan hepsi harika 8/10 başarılar..
  7. murat6135

bungeecorde

Muhtemelen mycommandla server lobi komutunu lobiye bağladın şimdi: Bungeecord configine gir Default bölümünde - bungeecord.command.server var onu sil ve kaydet.
  8. murat6135

FeatherBoard işaret. Acil Konuya

Arkadaşın dediği gibi &7&m================= şeklinde yaparsan olur.
  9. murat6135

Skript İstek

Buyur, diğerlerini bu örnekle yapabilirsin. on break cobblestone: chance of 35% send "&f&l> &7Tebrikler &celmas &7buldun!" to player give 1 diamond to player
  10. murat6135

Skript İstekleriniz Varsa Gelin

Sen bi araya girme yah resmindeki süpürgeyi tamir et :/
  11. murat6135

Üşengeçlik vol9999
  12. murat6135

Yo ciddi sordum xd
  13. murat6135

Bi oyuncu xxx ismiyle gelirse banlansın :/
  14. murat6135

| SUNUCU KONSOL HATA VE LAGG |

Nope :/ yaptım gene olmadı paper spigot kullanıyorum değiştirdim nitradonun kendi spigotunu yaptım gene aynı hata :/
  15. murat6135

| SUNUCU KONSOL HATA VE LAGG |

Arkadaşlar konsolda bu hata veriyor, birde sunucuya bazen lagg giriyor 2-3 saniyelik sonra geçiyor 1-2 dakika lagsız oynanıyor sonra gene 5-6 saniyelik giriyor neden kaynaklanıyor :/ Konsoldaki hata:
  16. murat6135

NOVAS - KONU KALKSIN!

Anlamadığım garip bir olay server ismi novas ama ipsi craftrices :/
  17. murat6135

NOVAS - KONU KALKSIN!

Başarılı sunucu tebrik ederim, diğer oyunlar eklense daha iyi olacak.
  18. murat6135

Skor Tablosu

Simplescoreboard eklentisi var ama öldürme felan eklenirmi bilemem kaynak için: https://www.spigotmc.org/resources/simplescoreboard.3324/
  19. murat6135

BU KONU KAPANSIN!

Neyseki yemek yemeye giderken çıktım gurtuldum za xd @Scoropion
  20. murat6135

Minecart kaldırma

Hepisi teker teker kırıcan .d buraya konu açmasaydın şimdiden başlasaydın bitirdiydin :P
  21. murat6135

BU KONU KAPANSIN!

Çıkmanın kolay yolu var alt+f4 bi daha girmemek için .minecraft da servers dosyasını sil :D
  22. murat6135

BU KONU KAPANSIN!

Resimlere bakarsak sunucu build açısından fazla iyi gözükmüyor ama yakından incelemekte fayda var. Argadaş harbi bağımlılık yaptı ama buildleri daha iyileştirseydiniz daha güzel olurdu birde minigames miss.
  23. murat6135

[ Istek ] Logo

Begn cahil olduğum için jksjsssjı teşekkürler önerin için.