Arama sonuçlarınız

1. U

Blazerd MMORPG | Küçük Tanıtım

Barış Karamanlının Facebooktaki Mesajından Bir Kesit: Herkese merhaba, sunucu açılıyor mu ? Açılıyorsa neden geç açılıyor ? Sorularınıza cevap vereceğim. Sunucu açılıyor. Bu kadar geç kalmamın sebebi kapalı beta hızlı bitecek gibi gözüküyor fazlasıyla görev ve yaratık eklemeye çalışıyorum...
  2. U

Önceden Girip Kayıt Yaptıranların Tekrardan Kodu Yazması Gerekiyor mu? @blackone1991
  3. U

Balıkçılıktan gelen itemler skripti

senin attığın link c# kodlaması yanlış yere açılmış gibi geçer konun linki kaldırmanı tavsiye ederim yardımcı olmaya çalışacağım birazdan
  4. U

Skript Fikirleri.

yay yap bi tane ok atsın okun çarptığı yer patlasın :D en basitinden aslında banada şöyle kolay şeyler lazım konu olarak skripte tekrardan başlamayı düşünüyorum :D
  5. U

Yarın açık olurmu mmorpg kısmı? kaydımı yaptım girip kodu yazdım inşallah bi sıkıntı çıkmadan girip oynarız bakalım.
  6. U

@blackone1991 Bugün açılma ihtimali var mı?
  7. U

LostOnline • Hayatta Kalma Sunucusu • %100 Emek • IP: lostonline.mcsunucum.net • 1.9

1.9 ve üstü Hilelerin olmadığı güzel bir server. Önceden Lag sorunu vardı ama giderdiler şuanda ticaret başlıyor yavaş yavaş oyuncular arasında.
  8. U

@blackone1991 umarım yerim hala duruyordur bir süredir buralarda yoktum :)
  9. U

ATİNASAGA / 403 GB RAM + 40 OYUN / KENDI LAUNCHERIMIZI YAPTIRDIK ! RVP SUNUCU / Play.AtinaSaga.Net

@BySteve tek bir şey istiyorum para sıkıntısı çıkarsa rvp kapayacağınız en son yer olsun ve eğer son ulaşılabilir bir şeyse düzenli olarak sıfırlayın. Örn: Rust her ayın ilk perşembesi sıfırlanıyor item yapı her şey sıfırlanmakta böyle bir sistem uygulayabilirsiniz mesela 2-3 ayda bir sıfırlansın...
  10. U

Skript Minik Bir İstek!

Biraz sakin :D oldu bitti tamam uzatmayın savaş çıkmış :D
  11. U

Skript Minik Bir İstek!

axelinkini denemedim ama seninki çalışıyor
  12. U

Skript Minik Bir İstek!

denedim çalıştı
  13. U

Skript Minik Bir İstek!

helal olsun :D saol kardeşim :) 3 ay skript yazmayınca unutuyor insan :D
  14. U

Skript Minik Bir İstek!

yerde bir odun var diyelim odunu 1 kez kırınca geri gelicek ama maks. 10 kez sanırım olmicak bir şey şimdi on break of wood la yaptık diyelim bunu 10la sınırlandırabilirmiyim onu sordum
  15. U

Skript Minik Bir İstek!

Herkese İyi Günler. Uzun zamandır skript kodlamıyorum ve minecrafta girmiyordum aklıma bir fikir geldi ve test için serverimi hazırladım yazmaya başlayacağım ama ilk olarak örneğin bir odun var bu odunu her kırdığımızda gelsin ama en fazla 10 kere kırılsın bu nasıl yapılabilir? Yardımcı...
  16. U

KAPALI < W A R > Sınıf - Yetenek - Bitki - Seyis

eski haliyle 20 kişi geliyordu şuanda mmorpg 1-2 tane var. rahat 30-40 gelebilir hatırlarsın belki swye giren ilk kişiydim :) PowerTR11'di adım.
  17. U

ATİNASAGA / 403 GB RAM + 40 OYUN / KENDI LAUNCHERIMIZI YAPTIRDIK ! RVP SUNUCU / Play.AtinaSaga.Net

tek bir kurucu yoktu bir ekip gibi açmışlardı 4-5 kurucu vardı diye hatırlıyorum. konuya gelirsek launchersız beta tarzı açabilirsiniz bence 1-2 hafta sonra sıfırlanır her şey launcher a geçilir hem oyuncu kazanırsınız betadayken hemde bekleyenler mutlu olur şuanda düzgün bir mmorpg yok insanlar...
  18. U

Pokemon Modlu Server // 3.4 Pixelmon Mod Minecraft 1.7.10

Server Kapalı giremiyorum serveri 10 kişilik yapmanızdaki amaç neydi para sıkıntısıysa bikaç bir şey satsaydınız server şuanda 11/10 illa gecemi girelim bazen kapalı gözüküyor sw bazen açık ve full 25 kişinin oynadığı swyi 10kişilik yaparsanız 10kişi dışında oyuncunuz kalmaz
  19. U

OyunoskopNW Şikayet.

serverin kurucusuna ss attim adam bir boss u genel olarak ben kesmeme ragmen itemleri alip sadece onemsiz kismini attigi gozukuyordu videolu hemde. kurucu inceledi ve 1 gun jail atcam dedi 1 dk gecti affettim dedi 5 dk sonra adami rehber yapti ertesi gun yani bugun sabah gibi adami moderator...
  20. U

klasik mmorpg işte kasıl geliş savaş :D türkiyede napılırsa yapılsın insanlarımız böle mmorpg şu saatten sonra değişmes klasik işte
  21. U

Sadece bir kere.

spam yapmasınlar diye istiyosun sanırım onun plugini var ama hatırlamıyorum :(
  22. U

İSTEK SK

öbür arkadaş oyun saatiyle demiş bi pluginle oyun saatinde yapabilirsin sanırım command blocklarla yapabilirsin forumdaki kısma konu aç sor bence
  23. U

İstek Pluginer Vb Yardımcı olabilicek işinde uzman ücretli birini arıyorum

factions değilse ucretsiz skript yazabilirim factionsa karşıyımda :D