Arama sonuçlarınız

1. Red_

Film It Chapter Two - Film İncelemesi

It Chapter Two, ilk filmi tekrar hatırlatmak istemesi ve ilk filmdeki eksikleri kapatma derdine düşmesi yüzünden haddinden fazla uzun bir süresi olan devam filmi. Stephen King’in ölümsüz eserinden uyarlanan filmin ikinci bölümünün incelemesine hoşgeldiniz. Yazımda spoiler bulunacak o yüzden...
  2. Red_

6 Yıl Sonra Gelen Merhaba!

Merhaba, ben Alper. Aslında bu foruma, 2014 yılının başında katıldım ancak 2015’nın sonlarına doğru bırakma kararı aldım. Ancak bu 2 yıllık süreçte çok güzel insanlar tanıdım, ayrıca çok kez banlandım (baya olmuştur bi 7-8 kere) falan filan. Bu yazı biraz veda mektubuna doğru gidiyor ancak...
  3. Red_

Sıkı Fıkı Yönetim Diye Buna Derler !

Mmm... Şey... Konu silinse ne güzel olur dimi :D
  4. Red_

3D Cartoon Head Denemeleri vol.1 | By Red_

Merhaba forum.İlk önce bir sorum var.İnsanlar neden sanatı hiç sevmiyor ? Fark ederseniz "Fan Çalışmaları" bölümünü ben ve @Acarz işgal etmiş durumda.Küp sanatına 4x4 evlerinizi "Çok güzel vb." diye koyarken buraya gelip Paint bile olsa bir çalışmanızı koymuyorsunuz.Grafikerlik ve animatörlük...
  5. Red_

Annem

Annem ile kavga ettim.Bir espri yaptım ciddiye almış giriştik biraz.Sonra da gıcıklığı tuttu ben uyuyacağım dedi ve yukarı çıktı.Özür diliyorum kabul etmiyor.Neden bu kadar gıcık bir annem var diye soruyorum kendi kendime.Sizin düşünceleriniz neler ?
  6. Red_

Giflerim ! | Red_ | Güncellenecek !

Merhaba forum.Son zamanlarda Photoshop ve Cinema4D dışındaki tüm çalışmalarımla karşınıza çıkıyorum.Biliyorum fakat dediğim gibi şu anda Cinema4D ve Photoshop yok.Ancak tutorial izleye izleye hasretimi giderebiliyorum.Neyse işte giflerim, Acaip Şeycik .-. (Bunun ne olduğunu bilmiyorum .-. Ama...
  7. Red_

Birkaç Photoscape Çalışması | Red_

Merhaba forum ! Şu anda yanımda Cinema4D var ne de Photoshop.Bende bugün can sıkıntısında Photoacape ile birkaç çalışma yaptım işte çalışmalarım, Yansıma Ve Eskitme .-. Tuhaf Eskitme Şeysi .-. Tuhaf Hayaletçik .-. Photoscape ile bu kadar oluyor :D (Not:Hayaletteki parlama ve derinlik hata...
  8. Red_

Ezandan Korkuyorum Lan Yardım :(

Aynısını @TrashPlays açmıştı fakat benimki daha kapsamlı.Akşam ezanı olsun,sabah ezanı olsun ezandan korkuyorum.Bunun nedeni okuyan adamın ses tonu mu yoksa 7-8 yaşında izlediğim "Dabbe 2"deki dini olayların korkunç bir biçimde mi yer alması bilemiyorum fakat ne zaman ezan okunsa...
  9. Red_

Red'in Partisi vol.2 !

Red'in partisi kaldığı yerden devam ediyor ! Peki bu partide neler olacak ? -Zombilikler ! -Montla ***! -Sıcak Ortam ! -Eğlenceli Gifler ! -Yaşasın Dandik Şarkılar ! -Çoşturtan Şarkılar ! -Kan Dondurucu Creepypastalar ! Aklınıza geleni etiketleyin ve çoşalım ! @zombiespaceman1 @Vienicome...
  10. Red_

Red_'s Gifs vol.1 | Patlayan -,-

İlk gifim biraz berbat oldu ama komik olduğundan dolayı koyayım didim -,- Neyse,işte gif,
  11. Red_

Cartoon Head Arşivim ! | Red_

Merhaba forum.Fazla uzatmadan,işte karşınızda yaptığım cartoon head'ler ! İsteyenler ö.m yoluyla bana ulaşabilir ! Yapıldıkça güncellenecektir.Konuyu takip etmeyi unutmayın. CaptainSparklez ! MisterKadir (KadirBerk) ! FanPL ! Dinnerbone ! Namepaxs ! Droshe ! SirGojiri ! Kaanumay ...
  12. Red_

Kanalda Hangi Serileri Çekelim ?

Merhaba forum.Bir önceki konumda da söylediğim üzere @KadirBerk ile birlikte bir kanal açıyoruz.Fakat hangi serileri çeksek,hangi serilere daha çok izlenme gelir bilmiyoruz.Sizin düşünceleriniz neler ? Şu anlık düşündüğümüz seri listesi. The Amazing Spiderman 2 (Ben) Sniper Elite v2 (Kadir)...
  13. Red_

Sizce Youtube Kanalı Açmalı mıyım ?

Merhaba forum.Sizce ben @KadirBerk ile birlikte kanal açayım mı ? Yoksa 1 yıl daha bekliyeyim mi ? Aslında benim düşüncem şimdi açıp,eğer büyümezse 1-2 yıl sonra açmak.Ama sizin düşünceleriniz neler bilmiyorum ve almak istedim. Kanalın Adı : Şeker Düşmanı (Adam gibi isim önerirseniz değişebilir...
  14. Red_

<RedAnimations Alımları !> -Red_

Merhaba forum.Bazılarınız benim "RedAnimations" adında bir grubum olduğunu bilir.Bazıları ise ilk defa duyuyordur.Şimdi bilmeyenler için bu grubu.Kısaca,RedAnimations 1 ay önce kurulmuş bir animasyon grubudur.Aynı zamanda ise bir grafik grubudur..Amacımız Türkiye'nin en iyisi olmak olmak.Ve bu...
  15. Red_

2.Çalışmam | SpeedBoat | By Red_

Merhaba forum.Önceki rezalet çalışmamdan sonra Keralis'in videolarını seyrederek ve bayağı uğraşarak bir hız teknesi yaptım.Öncekinden kat kat iyi oldu fakat hala çok eksiğim var.Hemen resimlere geçelim. Umarım beğenirsiniz :) -Red_ @LifeTaker_ @Cz144 @Droshe
  16. Red_

Cahal Bücür ._.

Şok Haber,bir tane bücür,Hristiyanların mitolojiye inandıklarını belirtiyor ! İşte o can verici yazışmalar,:lol: [02:40:22] 98IamLegend98: İsa'nın Hayatına ve Sözlerine Bir Bakış. O Tanrı Mı Peygamber Mi?-Konu Reklam ilişkisi .-. [02:40:57] Alper-RedShock ™: Hristiyanları kim gönderdi sanıyon ...
  17. Red_

İlk Çalışma ! | Modern Boat | By Red_

Merhaba forum.Bugün bir modern bir yat yapmaya karar verdim.Ama yapa yapa iş yatlıktan çıktı ve acayip bir şeye dönüştü :D Fikirler tamamen bana aittir,telif hakları üzerime alınmıştır :D Umarım beğenirsiniz :) @LifeTaker_ @Cz144 @WhoIsLance_ --------------------Resimler--------------------...
  18. Red_

Gel İçeri Gel :P (Resim paylaşmak gibi bir şey)

Başlık kıtlığı çektiğimi anlamışsınızdır herhalde.Neyse bu konuda herkes sevgilisinin veya sevdiğinin resmini paylaşacak ve başkaları da üsttekinin paylaştığı resme 10 üzerinden bir değer verecek.Ben paylaşmayacağım tabikide :D Ve 100% bu konuya kimse mesaj atmayacak :D
  19. Red_

RedShock Hakkında...

Merhaba arkadaşlar ben RedShock.Bu hesabı bana bir arkadaşım verdi kendisine çok teşekkür ederim.Şimdi gelelim asıl duyurumuza.Haklı veya haksızım orası tartışılır.Foruma bir "WTF" yazdım diye banlandım.Eyvallah ona da bir şey demiyorum fakat üstüne üstlük @COLLIDE "bir süre forumdan uzak...
  20. Red_

Merhaba arkadaşlar ben mocha

Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni katıldım 16 yaşındayım erkeğim adım soyadım:Emre ÇAKMAKÇI ve mocha içmeyi çok sevdiğimden nickimi mocha yaptım forumu bana öğretebilecek birisi varmı? sonuçta ben hem sütlü hem çikolatalıyım! :D hepinize merhabalar arkadaşlar. Beni tanımak için konuma...