Arama sonuçlarınız

1. janjel

ÖNERİ: Skull yüzünden 1.8 1.8.8 arası oyuncuların crash yemesini engellemek (1.8.x sunucu sürümü için)

merhaba. hemen konya girip bu pluginin ne işe yaradığını anlatmak istiyorum. Mojang skin apisine rate limit getirdi. 30 saniyede bir skin verisi çekebiliyorsunuz. Skinrestorer gibi pluginler cache kullanarak bunu aştı ancak spigot 1.8.8 kullanan sunucularda cache sistemi yok. Kısaca...
  2. janjel

Bilgilendirme: Mojang api rate limit

Merhabalar. Bir yerden duydunuz mu bilmiyorum fakat, mojang api sunucularına rate limit getirdi.(getireli baya oldu. bir iki yıl sanırım) Bu rate limitin ne olduğunu ve sunucu sahiplerini nasıl etkileyeceğini paylaşayım dedim. Özet geçmek gerekirse mojang ın sunucularından veri çekme limitimiz...
  3. janjel

GhostMC | Normal bir sunucu. - Konu tasarımı güncellendi!

4. janjel

Konu tasarımı.

Minecraft sunucum için Konu tasarımı gerekli, ilgilenen arkadaşlar "ghostmc.com" İsimli skype adresinden ulaşabilir. (saat 21-22 civarı aktifim)
  5. janjel

arşiv

başlıktaki gibi fiyat değişebilir skype adresim; ghostmc.com , eğer yapılan haritayı beğenirsem sürekli çalışırım. özgün harita istiyorum örnekle yaparsak olmaz soruları skype üzerinden sorarsanız sevinirim foruma çok uğramıyorum
  6. janjel

yerden item alma

oyuncu yerden item almasını nasıl engellerim ?
  7. janjel

item

merhaba, forumlarda araştırdım ancak bulamadım, bir oyuncunun envanterinin 44. slotuna bir eşya vermek istiyorum ancak yapamadım bi yardım ? format ile oluyor ancak op olmayan ve herhangi bir envanteri açık olmayan kullanıcya item vermiyor.
  8. janjel

GhostMc 1.7.X/1.8 Boss|Pvp|Kalite|Emek Sunucu Play.GhostMc.Com

Öncelikler Herkeze İyi Günler . ip Play.GhostMc.Com Sunucmuz 42 kişiliktir istek olursa artırılır. Sadece Faction Dur. /warp pazar yazarak ucuz item bulabilirsiniz. 3 çeşit Boss Vardır oyunda /warp boss yazarak öğrenebilirsiniz. Skype: GhostMc.Com Vip Fiyatları NormalVİp 5 TL MegaVİp 15 TL...
  9. janjel

Ghost MC Yeni Factions Serveri

Server 22 Kişiliktir Spawn Bakımdadır Nitrado Güvencesi İle Warplar Çoğalacaktır 7/24 Online %100 Factions Kapasite Arttırılabilir 7/24 İlgili Yetkililer Server İp : faction.ghostmc.com
  10. janjel

ARŞİV

Konu arşiv.
  11. janjel

--- Eski Konu ---

--- Eski Konu --- https://forum.gamer.com.tr/konu/ghostmc-hub-cekirdek-faction-survivalgames-skyblock-skywars-64-gb-ram-350-online.230497/
  12. janjel

GhostCraft.nitrado.net HungerGames//painntball//skyblock//team fortes 2/kit pvp/oitc/skywars/faction

ÇEKİRDEK (HUB) SUNUCU Kapasite:42 (Arttırılabilir) Yüklü Oyunlar: HungerGames Paintball Skyblock Faction team fortes 2 kitpvp OITC skywars İP: ghostcraft.nitrado.net VİP BİLGİLERİ [/vip] komutu sizde bütün vip komtlarını gösteren bir menu açar...
  13. janjel

<<GhostNetwork>> HungerGames//team fortes 2//paintball//skyblock//faction//OITC//kitpvp [1.7.X]

ÇEKİRDEK (HUB) SUNUCU Kapasite:42 (Arttırılabilir) Yüklü Oyunlar: HungerGames Paintball Skyblock Faction team fortes 2 kitpvp OITC İP: ghostcraft.nitrado.net VİP BİLGİLERİ [/vip] komutu sizde bütün vip komtlarını gösteren bir menu açar...
  14. janjel

GhostCraft.nitrado.net HungerGames/paintball/skyblock/faction/team fortes 2/OITC/kitpvp

hızla büyümeye devam ediyoruz!!!!!!!!!!!!! GhostCraft.nitrado.net HungerGames/paintball/skyblock/faction GhostCraft ÇEKİRDEK (HUB) SERVER Kapasite:42 (Arttırılabilir) Yüklü Oyunlar: HungerGames Paintball Skyblock Faction team fortes 2 OITC kitpvp İP: ghostcraft.nitrado.net VİP BİLGİLERİ...
  15. janjel

GhostCraft.nitrado.net HungerGames/paintball/skyblock/faction

GhostCraft.nitrado.net HungerGames/paintball/skyblock/faction GhostCraft ÇEKİRDEK (HUB) SERVER Kapasite:24 (Arttırılabilir) Yüklü Oyunlar: HungerGames Paintball Skyblock Faction İP: ghostcraft.nitrado.net VİP BİLGİLERİ...