Arama sonuçlarınız

1. K

DestansiCraft.Nitrado.Net / Hub Olduk. / Survival & Faction & Skyblock Yakında!

Kardeş Servere Hile Koruması eklense Olmazmı?
  2. K

OP Verme Skripti

sununun Dogrumu degilmi bi kontrol ederseniz sevinirim, command /opver: trigger: execute player command "op %player%" söyle bisey istiyom opver yazan kişiye op versin isim mesela oyuncu bile yazsa oyuncu sunu yazsa /opver Yazan Kimse O op olsun oyuncu bile olsa.
  3. K

Play.AntiCraftTR.Com Faction Server Lapis/Tabela Ench/Boss/Köylü Ticaret/ Takas (Warplar Alıntıdır)

Çok Güzel Bir Servere Benziyor, Gerek Buildlerle Gerek Reklam İle Bir de Online Varsa Tadından Yenmez, İnşallah Geliyoruz, 5-6 Kişi Bİrden.
  4. K

KONU SİLİNSİN YENİ REKLAM AÇILACAK!

Server Cok güzel Elinize Saglık Cok Değişik olmus genellikle herkes hep aynı tarz sw yapıyordu herkes birbirinizi özeniyordu Siz Bi Farklılık Yaratmıssınız Ve Güzel Olmus elinize Saglık Zevkle oynuyoruz 5 Kişi GEtirdim Bu arada Arkadaslarla beraber oynuyoruz!
  5. K

Speed Engellemek İçin skript Yazılabilirmi?

bende var fakat engellemiyor? skype: Semihphlvn skypden Yardımcı Olabilirmisiniz?
  6. K

no cheat plus hile koruması degil kardeş supercensorda degil ne alaka o pluginler anlamadım onlar chat ile ilgili koruma
  7. K

çakmak tası Yardım

ne alaka onun icin servermi kapatılır?:D DD
  8. K

çakmak tası Yardım

hepsi dogru hata baskayerde
  9. K

çakmak tası Yardım

survivalda adamlar çakmak tası ile portal acamıyo cakmak tası calısmıyo sorun ne olabilir? Ve cözümü? İyi Forumlar...
  10. K

LegendSurvival.Nitrado.Net || Açık Artırma || Sanal Market || Köylü Ticaret || İpeksi İle Spawner ||

servere Speed Koruması Ve NoSlowdown Koruması Eklenmiştir !
  11. K

VariaNetwork | 1.8.x | Factions | Skyblock | AntiHile | %95 Türkçe | oyna.VariaNw.com

KURUCU SKYPE ADRESİNİ VerEBİLİRseN BİSEY DANISCAMDA?
  12. K

Hack Koruması Düzgün Calısan Acill!

ne dedigini anlamadım SOLauncher Derken ?
  13. K

nasıl engelleyebilirim speedi hangi plugin le skype varsa yardımcı olurmusunskypden
  14. K

Phonix Anti Chat Var Biliyorum Fakat ben Kill Aura, knockback Filan engellemek İstemiyorum Sadece Speed Engelemek İstiyorum Bide Olursa Flight Bunun icin Bir Skript Yazılabilirmi Yada Varsa Atabilirmisiniz? İyi Forumlar...
  15. K

Hack Koruması Düzgün Calısan Acill!

Arkadaşlar Phonix Anti Chat gibi Bir Hile Var elimde Fakat Cok Atıyo Hileden Hile olmayanı Bile attıgı oluyor Baska Bir hile Varsa söyleyebilirmsiniiz Daha Düzgün Calısan Ve Kullanışlı Ztn Bana Sadece Speed Engellemek İcin Lzm Kill aura knockback icin Degl Speed Ve flight Engellemem Lzm Lütfen...
  16. K

Essentials Tp Atma

yapamadım bana bi yardımcı olurmusun skype den filan?
  17. K

ShiptarGaming / 1.7x - 1.8x / KöylüTakas-DomPara-Meslek /

Servere Bekleriz Herkezi Bir Sürü Yenilik Geldi Bu Reklamdan Sonra
  18. K

ShiptarGaming / 1.7x - 1.8x / KöylüTakas-DomPara-Meslek /

buyur Umcuk :D sadsad :D
  19. K

Acil Survival Claim Hakkında

Adamlar Claim Blogu satınalmasını istiyom buyclaimblocks yazarak fakat serverde kapalı onu nerden acabilirim
  20. K

Pvp sorun

Survivalda Adamlara Vurulmuyor İtemsizken kırmızı yazı ile su yazıyor You Can't injure defenseless players nasıl onu düzeltebilirim adamlar itemsizken bile dalabilsin?
  21. K

Essentials Tp Atma

Selamün ALeyküm, Essentials Plugininde, Adamların Warp orman yazdıklarında ormana ışınlanıyorsun 3 saniye sonra gibi yazı cıkmasını istiyorum yani tp,warp gibi ışınlanma yazılarının benim istedigim şekilde ve renkde yazmasını istiyorum acaba bunu nasıl yapabilirim bilen varsa burdan veya...
  22. K

Anti X ray Yardım

Anti X Ray plugini Var bir kac plugin paketinde Fakat hepsi Maden kırmayı engelliyo kırınca 5dakka sonra kırabiliyorsun ben öyle istemiyorum Adamlar X tusuna basınca madenler ya hic gorunmesin yada hepsi elmas filan goruksun böyle bi plugin vardı bi swdegörmüştüm fakat ismini hatırlamıyorum...
  23. K

[YARDIM] SansAnahtarını Kite Eklemek!

Kardeş Name Kısmına Anahtarda Name Yi Yaz Aynı Name olunca Kabul Olcaktır Diye Umuyorum. Essentialsda - 155 1 name:&bsansanahtarı Gibi 155 yerine kancanın kodunu name:? bölümünede anahtarın adı ne ad verdiysen artık!
  24. K

[SK] Yardım Hata Varmı?

öyle ama 73 yazınca cıkmadı redstone ore yazınca cıktı :D