Arama sonuçlarınız

1. byTıtanıum

Yabancı Dizi Önerisi

Evet. Supernatural ve Game of Thrones'u bitirdim. Şöyle saracak bir şeyler söylerseniz güzel olur.
  2. byTıtanıum

Programlama Hakkında Soru

Merhaba, Programlama hakkında bilgisi olanlara bir sorum var. Şimdi biz programlama öğrendik diyelim Java C++ vb. Derslerinde bize anlatılan şu sayıyı girin şunu şunla çarpın yani hesap makinesi gibi. Peki biz bundan nasıl ileriye gidicez elin adamı yok robot yok yürüyen uçak(.d) gibi şeyleri...
  3. byTıtanıum

Bu yapılabilir mi ?

Selam, Bir skript yapmayı planlıyorum. Fakat aklımı kurcalayan bir soru var. 2 tane vagonu arka arkaya birleştirebilir miyiz ? Bu vagonların 2 sinede binilebilecek. Oyuncu vursa bile kırılmayacak ikiside. Yapın demiyorum sadece yapılabilir mi diyorum. Cevaplarsanız sevinirim.
  4. byTıtanıum

Oyun Programlama

Merhaba konuyu okuyan herkese. Şimdi bir hevesle oyun yapımına başlamak istiyorum. En azından kodlamasını. Yorumlara Unity deki c#'ı öğrenmek için kaynak verirseniz cok hoj olur. Lutfen kendi sitesindekini önermeyin.
  5. byTıtanıum

Format Atamama Sorunu

Merhaba arkadaşlar, Hemen soruna geçeyim. Windows 10 çıktı ve ben hala Windows XP'deyim. Bu çok acı bir şey ve bende senelerdir aynı işletim sisteminden sıkıldım. Dedim format atayım usb yi Rufus adlı program ile bootable yaptım. Bilgisayarı resetledim. Girdim biosa. İlk önce Advances Bios...
  6. byTıtanıum

[REHBER] Resime * Arka * Fon * Yapma ||PhotoScape||

Merhaba arkadaşlar, Şimdi sizlere bir resime arka fon yapmayı göstereceğim. Adı böylemi emin değilim. :D Öncelikle bunu ben PhotoScape programı ile yapacağım. Hadi başlayalım ! ADIM 1 : Öncelikle resimde de görüldüğü gibi açılış sayfasından düzenleyici ye giriyoruz. ADIM 2 : Sonra arka...
  7. byTıtanıum

*_*_Fenerbahçe'nin Avrupa Serüveni_*_*Transfer Yorumlamaları_*_* ||Futbol||

Merhaba arkadaşlar, Bildiğiniz gibi ya da bilmediğiniz B) gibi Fenerbahçe Shakhtar Donetsk'e yenilerek Şampiyonlar Ligi'ne veda etti. Şimdi yoluna Avrupa'da devam edecek. Bende bundan dolayı bu konuyu açayım dedim. Öncelikle Avrupa'da kimin kiminle eşleştiğine bakalım: Şimdi...
  8. byTıtanıum

[Skript] Özel Kılıçlar ve Coin Sistemi | İlk Skriptim

Gerekenler: *Skript *skQuery *İConomy *Vault Bilgiler: Yapımcı: byTıtanıum Kodlardan yararlanabilirsiniz. AÇIKLAMA Bu skript ile enchantlı kılıçlar alabilirsiniz. Eğer geliştirirsem zırh vb. şeyleri de ekleyeceğim. Buna benzer skript yapıldı mı bilmiyorum, aklıma gelince yapasım geldi...
  9. byTıtanıum

Bilgisayar Açılmıyor ?

Arkadaslar bilgisayarin cpu derecesi 100 ü buluyordu. Icini actim islemci faninin calismadigini gordum. Islemciyi soktum(fanı ve islemciyi) sonra bilgisayarin baslatma dugmesine bastim kasa calisiyor fanlar da. Fakat ekranda goruntu yok, sorun neyde olabilir ?
  10. byTıtanıum

----> Oyun Önerisi <----

Arkadaşlar oyun önermenizi istiyorum, fakat oyun strateji oyunu olsun gerçekçi krallık oyunu gibi olabilir. Yani demek istediğim Mount and Blade Warband gibi; oyunu biz yönetelim. Kuşbakışı olmasın. Önerilerinizi bekliyorum.
  11. byTıtanıum

Hamachi üzerinden Minecraft Oynamak ?

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Hamachi'den bir arkadaşımla Modlu Minecraft oynamak istiyorum. Server kurmadan bu iş olmuyor mu ? Ya da nasıl yapabilirim ?
  12. byTıtanıum

Mod Kodlama Eclipse Sorunu ! Lütfen İçeri.

Arkadaşlar forge u kurdum gerekli kodları yazdım. Ardından Eclipse'yi açtım, fakat başta Minecraft adlı ana dosya nın içini açamıyoruz. Yani yandaki işarete tıkladığımızda bazı uzantıları açılırdı ama bunda tıklaycak yer bile gözükmüyor :D . Neyse bir ekran görüntüsü koyacağım. Sorunun çözümünü...
  13. byTıtanıum

Mod Kodlamak [1.6.4]

Arkadaşlar, 1.6.4 mod kodlamaya çalıştığımda herşeyi kurdum. Fakat Eclips'yi açtıktan sonra src kısmının içerikleri açılmadı yani src tek bir kısım gibi gözüktü. Bunun çözümünü bilen var mı ?
  14. byTıtanıum

MCreator Yardım !

Arkadaşlar MCreator"da kendi modumu yapmak istiyorum. Fakat 16x16 icon yapmak için bir program ya da site var mıdır ?
  15. byTıtanıum

RedGamingTR Krallık Savaşları Server Rezilliği

Servere girdim ev vb yaptım, Kral olan biri asker sayılan üyelerden birine full diamond set (Enchli) vermiş. Ona veriyorsunuz bize neden vermiyorsunuz diye itiraz ettim. Adam banladı !!! Böyle bir adaletsiz servere girmenizi asla istemem! @Killzone43 serverin nesi oluyorsun bilmiyorum ama baya...
  16. byTıtanıum

Mod Paketi İstek!

Arkadaşlar bildiğiniz gemili arabalı vb bir paket var mı ?
  17. byTıtanıum

Cmd server başlatılırken pluginlerin yazısı ??

Arkadaşlar serveri başlatırken(CMD) pluginlerin yazıları çıkıyor onları nasıl değiştirebiliriz. Örneğin TheLegend in GroupManager plugininde açılırken v3....... plugin paketiyle birleştirildi yazısı çıkıyor onun gibi.
  18. byTıtanıum

Cmd server başlatılırken pluginlerin yazısı ??

Arkadaşlar serveri başlatırken(CMD) pluginlerin yazıları çıkıyor onları nasıl değiştirebiliriz. Örneğin TheLegend in GroupManager plugininde açılırken v3....... plugin paketiyle birleştirildi yazısı çıkıyor onun gibi.
  19. byTıtanıum

Serverde pluginlerin cmd yazısı ??

Arkadaşlar cmd server kurduk diyelim. Server başlatılırken cmd de yazan yazıları nerden değiştiriyoruz (Pluginlerin yazıları) ?
  20. byTıtanıum

S4 League Oynayanlar İçeri .

S4 League oynayanlar, şu an oyunda bakım varmış ne zaman açılacağı hakkında bilgisi olan var mı ?
  21. byTıtanıum

->>WhiteStars Klanı <<- || Katılmak İçin İçeri ||

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- WhiteStars Klanı Serveri: AnonimCraft: AnonimCraft.Minecraft.To...
  22. byTıtanıum

Minecraft Dayz Hatası

Minecraft serverda zombiler saldırmıyor.Bunun çözümünü bilen varmı acil.!
  23. byTıtanıum

Java Decompiler ??

Java Decompiler İndirme Linkini Atar mısınız?
  24. byTıtanıum

CraftBukkit

Arkadaşlar ben CraftBukkit`in 1.7.2 sürümünü indirmek istiyorum fakat RO.1-RO.2 gibi türleri var hangisini seçmeliyim ?
  25. byTıtanıum

Java Virtual Machine Launcher Hatası

Arkadaşlar benim bilgisayarımda bir sorun çıkmıştı Java`yı sildim,Sonra buldum ve tekrar indirdim. Fakat launcheri açtığımda "Java Virtual Machine Launcher " başlığı altında >A Java Exception has accorrud< hatasını aldım. Sorun nedir,cevaplarınızı bekliyorum.