Arama sonuçlarınız

1. HeavenZ

Beni tanıdınız mı?

Beyler, bir kaç ay bu forumda yoktum,nicklerinzde degismis.Beni hatirlandiniz mi ?[emoji5]
  2. HeavenZ

Grup Yapmak!

Merhabalar bana grup yapmayı öğretecek biri varmı? @MahmuTr @ZorinTR @Laizen @ParaVer @Droshe @BeyondBirthday !
  3. HeavenZ

Amerika'ya Gidiş!

Merhaba arkadaşlar! Yakında ABD'ye gideceğim.Ama nasıl gideceğii bilmiyorum.Beni aydınlatırsanız sevinirim. -HeavenZ- Etiketler: @ErenReyiz @Droshe @Ryan21
  4. HeavenZ

Konuşma Merkezi!

Merhaba arkadaşlar! Etiketler @Bestia @ZorinTR @ErenReyiz@zombiespaceman1 ve @aklıllıminecraft ! Gelin konuşalım!
  5. HeavenZ

Minecraft Premium Çekilişi

Merhaba arkadaşlar! Bugün yine çekiliş yapalım dedik ve yapıyoruz! Kurallar: 1) Çekilişe katılma hakkı sadece bir (1) kereye mahsustur iki (2) kere katılım mesajı atanlar diskalifiye olacaktır. 2) Premium account'a (Hesaba) sahip olan arkadaşlar katılma koşulu olarak premium sahibi olmayan...
  6. HeavenZ

Gif Paylaşım Merkezi!

Merhaba arkadaşlar! Gifleri burdan yayınlayabilirsiniz! Ben başlıyorum; @ZorinTR @cbg2002 @Sxyen @zalımselımvedostu
  7. HeavenZ

Minecraft Premium Çekilişi!

Merhaba arkadaşlar! Bugün sizlere yapacağım çekilişi göstereceğim. İlk önce katılmak için başvuru formu; Adınız: Soyadınız: Yaşınız: Skypeniz: Not:Sadece minecraft premium verilecektir.Lütfen premium olanlar katılmasın! Çekiliş,sonlanmıştır! İyi forumlar!
  8. HeavenZ

Oyun Esiri/Ayın Başyaptı Adayı!

Merhaba arkadaşlar sizlere yapmış olduğumuz yapıyı gösterceğim. Emeği geçenler: @ZorinTR @Sxyen Ve ben! Resimler: Baş yapıt adayıdır! @Droshe @PerfectO @Tario76_ @Tario76 @WhoIsLance_ Resimler değişmiştir!
  9. HeavenZ

Medieval House!

Merhaba arkadaşlar! Sizlere yapmış olduğum evi göstereceğim. Resim: Beğendiyseniz beğen butonuna basarsanız sevinirim. Etiketler: @ZorinTR @cbg2002 @Tario76_ @ByLike77 @TrashPlays @Bestia @PerfectO aklıma gelmeyenler kusuruma bakmasın. İyi forumlar!
  10. HeavenZ

En kötü resimler!

Gördügünüz iğrenç resimleri burda yayınlayın! Ben başlıyorum;Hadi ne duruyorsunuz?
  11. HeavenZ

BayKing Kanal Tanıtımı!

Merhaba arkadaşlar! Arkadaşımın kanalını tanıtacağım.NOT:Yaşı 18'dir. Bu arada benim kanalım değildir! Birazcık sesi ince.Lütfen anlayışlı olun.
  12. HeavenZ

Spleef Nedir?

Spleef, Minecraft’ın zamanla ortaya çıkan, haritalarca geliştirilen oyun türlerinden bir tanesidir. Haritalarda mini oyun olarak karşımıza çıkan bu türde amaç, toplu halde birbiriyle savaşan oyuncuların; diğerlerinin altını kazıp onları aşağıya düşürerek son oyuncu kalmaya çalışmalarıdır...
  13. HeavenZ

Benimle Minecraft Oynarmısın?

Başlıktada gördüğünüz gibi benimle oynarmısın? Şunun gibi yapılar yapmak istiyorum. İstediğim insanlar; @Droshe @LaxMean @Schaffer79.
  14. HeavenZ

Sunucuya Alım

Merhaba arkadaşlar, Hub serverime alımlar başladı. Form, Adınız: Soyadınız: Kaç yıldır minecraft oynadığı: Yaş: Pluginleri ne kadar bildiği: Not: Pluginer ve Reklamcılık alımı vardır Yaş 16'tan fazla olmalıdır.Şimdi pluginler ayarlandığı için hamachilidir. iPad cihazımdan Tapatalk...
  15. HeavenZ

One Pıece!

Merhaba arkadaşlar; Sizce bu figürü alayım mı? Buyrun linkler;https://modatokyo.com/product/12 https://modatokyo.com/product/98 Resimler; Benim gayet hoşuma gitti.Neyse Anket'i doldurun.Görüşmek üzere.. @ByLike77 @Darkness93
  16. HeavenZ

Madencilik Rehberi!

Konu benimdir Minecraft’ta bazı oyuncuların en çok eğlendikleri kısma geldik: Madencilik. Oyunda madenciliğin yeri bir hayli büyük ve olmazsa olmaz denecek kadar önemli. Madencilik karakterimizin kömür, demir, altın, elmas, lapis, kızıl taş ve obsidiyan ihtiyaçlarını karşılayabilir. Bu...
  17. HeavenZ

Minecraft Hataları Ve Çözümleri!

Her oyunda olduğu gibi Minecraft’ta da oyuncular sık sık hata ekranları ile karşılaşabiliyorlar. Bu hatalardan en çok karşılaşılanları sizler için bir araya getirdik ve çözümleri ile birlikte bir makale olarak sunmaya karar verdik. İşte Minecraft oyununda en çok karşılaştığımız hatalar ve bu...
  18. HeavenZ

Elmas Nasıl Bulunur?

Minecraft’ın en önemli eşyalarından bir tanesi de elmaslardır. Elmaslar genel olarak kürek, balta gibi araç gereçlerin yanında zırh ve silah gibi eşyaların yapımında işe yarar. Bu tür eşyaların en kalitelisi, elmaslar ile yapılandır. Yani elmas ile yapılan bu tür eşyaların verimliliği...
  19. HeavenZ

Saat,Pusula,Harita Yapımı.

Minecraft’ın büyük dünyasında kaybolmamak mümkün değil. Bir süre sonra ister istemez gerek maden, gerek avlanma gerekse yeni yerlerin keşfi için evimizden uzaklaşmamız şart haline geliyor. İşte bu gibi durumlarda yönümüzü bulmak, nereye gittiğimizi ve nereye gideceğimizi anlamak için bir takım...
  20. HeavenZ

Merhaba!Kendini tanıt yabancı!

Merhaba! Ben Celal; Güzel bir forum diye duymuştum.Hobilerim:Minecraft oynama,anime izleme,babamın çekdiğim videolarımı görmesi. Kendini tanıt yabancı!