Arama sonuçlarınız

1. LokumReyiz

Hamachili Server Sorunsalı

NetMaster kullanıyorum. Sanırsam onla ilgili bir ayar vardı. Uzak bağlantıyı açma falan, gelişmiş ayarlarda. Kısa hafızam bulanık.
  2. LokumReyiz

sorun çözüldü onla alakasızmış. sağolasın yine de
  3. LokumReyiz

modem arayüzü mü?
  4. LokumReyiz

Dünden evvelki 2 günümü Hamachi bağlantısına harcadım, heba ettim. Arkadaşlarım aktarmalı tünel gözüküyor. Sorun bende. Pek çok kez silip yükledim. Eski sürümleri de yükledim. Eset vardı, sildim. Hamachi'yi yine silip yükledim. Güvenlik duvarı kapalı. Remote açık. Aygıt Yöneticisi ayarlarını da...
  5. LokumReyiz

Minecraft oynamak isteyenler

kafayı yedim, discord server linki atar mısın? eklenmiyor da.
  6. LokumReyiz

Creative modda değişik fanteziler ve yapılar yapacak herhangi biri, mümkünse 15 yaşından büyük olsun.

Başlıkta belirttiğim gibi. Arkadaşlarla yıllar sonra eskilerdeki gibi iki-üç değişik şey yapmak istedik. Oynamak isteyen varsa bana özel mesajdan ulaşsın lütfen.
  7. LokumReyiz

hort

hort
  8. LokumReyiz

:)

:)
  9. LokumReyiz

Harita Oyunu

Zaten çizgiler gri.
  10. LokumReyiz

Harita Oyunu

Ulan andaval 30.000km2 ile 1.000.000 km2 bir mi?
  11. LokumReyiz

Harita Oyunu

Ya oğlum bize dezavantaj oluyor o zaman?
  12. LokumReyiz

Harita Oyunu

Lan oğlum Azerbaycan'daki 5 toprakla Balkanlar'daki bir mi? Avrupa'da provinceler daha küçük olduğu için daha fazla alınması normal olmalı.
  13. LokumReyiz

Harita Oyunu

Bunun neresi Prusya oğlum sen Bremen kurmuşsun.
  14. LokumReyiz

Harita Oyunu

Ülke adı: Sırbistan Çarlığı Ülke bayrağı: Ülkenin kısa tarihi: Çar 1.Nikoslayeviç tarafından kurulmuştur. Din:Ortodoks Hristiyan. Hükümdar ismi: 1.Nikoslayeviç
  15. LokumReyiz

Savaş

Fuse Tea büyük Fuse Tea küçük Fuse tea Fuse tea anan Cizre de kalcak zaten cizre kolonize edilebilen yer Hesap makinesinden gönderildi
  16. LokumReyiz

Savaş

Ben Didiciyim zaten ama harita tarafsız yapıldı. Zaten 12 tane Didici olduğu için oranla büyük yapmaya çalıştım
  17. LokumReyiz

Savaş

Uydu mu?
  18. LokumReyiz

Savaş

Steamda öyle demiyordun lan neyse düzeltirim şimdi
  19. LokumReyiz

Savaş

Napalım canım bu da bir şey
  20. LokumReyiz

Savaş

Kötü mü? İsimleri de eklerim isimsiz yerlere.
  21. LokumReyiz

Savaş

Map işi bende oluyor o zaman artık. Avrupa haritasına convertliyorum baba ;)
  22. LokumReyiz

Savaş

Avrupa haritasına aktarsam oluyor mu? ayrıca o ne biçim şehir lan öyle Rusya kadar.
  23. LokumReyiz

Savaş

sen hangisisin ki
  24. LokumReyiz

Savaş

Kanımızın son damlasına kadar savaşmaya hazırız :)