Arama sonuçlarınız

1. RedIsBack

SpeedArt Kanalım !

Merhaba beyler ve bayanlar ! Bugün sizlere SpeedArt kanalımı tanıtacağım ! Bu arada kanalın ismini sade istediğim için kendi adımı koydum. 1 hafta gibi bir süre önce bir tane açmıştım ancak bazı arkadaşlarımız sağolsun kanalı batırdılar. O yüzden yeni açtım. Desteklerinizi bekliyorum ^^ Her...
  2. RedIsBack

Outlast/Outlast: Whistleblower Çelişkisi vol.1 (Devamı geleceğinden değil kuul duruyo xd)

Ağır spoilder içerir oynayacaklar veya oynamayı düşünenler okumasın pülüz. Bildiğiniz gibi ilk oyunda Miles Upshur adında bir gazeteciyi canlandırıyoruz. Oyun yayınlandıktan sonra oynayanlara "Bizim zorumuz ne de buraya geldik ?" "Biz kimiz ?" gibi sorular sorduruyor. Ve çıkan dlc bu sorulara...
  3. RedIsBack

Ego Keyf*

Evet beyler az önce Steam'da @zombiespaceman1'e can sıkıntısından ego yaptım ve sizinle paylaşmak istedim. DİKKAT: AŞIRI EGO İÇERİR ! GetRekt ! - RedKry: sadece foruma göre profesyonel olsam yerinde duramazsın sen ;) Lonestar: ne diyon lan :( Lonestar: egon kabardı gene :( GetRekt ! - RedKry...
  4. RedIsBack

Bir FNAF Vakası... | Purple Guy ve The Puppet Kimdir ?

DİKKAT: BEYNİNİZ YANABİLİR ! Evet beyler hızlı bir başlangıç yapalım. Hani diyordunuz ya 2. ve 3. oyunda jumpscare'ların kalitesi düştü diye. Yanılıyorsunuz. 1.oyunda biz Mike yani "Purple Guy" olduğumuz için bizi öldürmek için üzerimize atlıyorlar ancak 2. ve 3.oyunda yardım istemek için...
  5. RedIsBack

NDNG - Enes Batur Kapatılmış !

Evet beyler bugün daha sabah girmeme rağmen NDNG kanalına baktığımda askıya alındı yazıyordu kanıt: https://www.youtube.com/user/newdaynewgame Ben onun yerinde olsam ağlardım 95.000 abone gitti xd
  6. RedIsBack

Küçük Bir Açıklama ve Kanalım !

Evet beyler. Konuyu bilen bilir. Hepiniz adına özür dilerim. @SlashBoy18 sana sövmek isterdim ama tekrar mutelenmek istemiyorum. Sana ne desem yeridir. Ben mutelenince boşluğumdan faydalanıp benim videomu seninmiş gibi paylaşıp benim üzerimden prim yapıp disslikle attırmak nedir ? Çekemiyorsan...
  7. RedIsBack

Evet Beyler Bir Sorum Var

Beyler bugün bir speedart çektim edit falan herşeyi tamam da kaydedemiyom lo :( Movie Maker'ın yaklaşık %50 sine gelince pc kapanıyor. Çözümü bilenler söylerse sevinirim ^^ Tag List: @lSincapl @KadirBerk @Iskefiyeli18 @B35T14 @DirenCan @ErenBeyazkurt @MantisWrath @EternalZone
  8. RedIsBack

Sizce Nasıl ? (Get Cinksed Türkçe Versiyon :/)

Evet beyler sizce nasıl olmuş orjinaline göre ? Bence daha güzel en azından ne dediğini anlayabiliyorum xD Bu arada bu bir parodi yani çeviri değil o çeviri olsaydı sözler uymazdı müziği. Neyse bence bu kızın sesi Jinx'e daha uygun keşke bu seslendirseydi Jinx'i :/ İşte şarkı: Anlayamayanlar...
  9. RedIsBack

Az Rahatlayak Sabah Sabah :(

Merhaba forum üyeleri ! Güne iyi başlamak için aşağıdaki şeyleri dinlemeniz yeter :( WWE ile büyümüş biri olarak bundan gurur duymuyorum ama insan bunu dinleyince bi' mutlu oluyor :( Elektrikli süpürge sesini unutmayalım :( Bu da fön makinesi :( Hadi bi' de yağmur sesi... Baba...
  10. RedIsBack

Sohbet ! (Jurrasic World) *Spoiler İçerir*

Spoiler İçerir !! Merhaba değerli Minecraftturk üyeleri ! Siz Jurrasic World hakkında ne düşünüyorsunuz ? Olmuş mu ? Yoksa çok düşük bir film mi kalmış ? Bana göre tam tadında bir filmdi. Bilim kurgudan ziyade romontik komedi ve aksiyona dönmüşler ama yönetmen farklılığındandır herhalde. Bu...
  11. RedIsBack

SpeedArt kanalı açayım mı ? :D

Evet beyler Speedart kanalı açayım mı 3 gün sonra grafik tablet alıyorum ! :D Daha kaliteli işler yapacağım ancak tek bir sorun var. Heyecan :D Ne biliyim facecam'siz de olsam sesim bile kayıt altında olmasa heyecanlanıyorum ve saçma saçma işler yapmaya başlıyorum :D Bilmiyorum açarsam iyi olur...
  12. RedIsBack

Zombiespaceman | By Red | Süre: 15 - 20 Dakika

Merhabalar ! :D Ve karşınızda Başar'la küsmeden önce ona yaptığım profil fotoğrafı ! :D (Bu arada Fan çalışmalarını geri almaya çalışıyorum belki anlamışınızdır :p) Tag List: @lSincapl @KadirBerk @12NationalElectric12 @Iskefiyeli18 @B35T14 @DirenCan @ErenBeyazkurt @MantisWrath @EternalZone...
  13. RedIsBack

Dj.Babyface (Ben :P) | By Red | Süre: 25 - 30 Dakika

Merhaba ve karşınızda ben ! :D Tag List: @lSincapl @KadirBerk @12NationalElectric12 @Iskefiyeli18 @B35T14 @DirenCan @ErenBeyazkurt @MantisWrath @EternalZone @Acarz
  14. RedIsBack

Piksel Bebeh :(

Merhaba ve görüşürüz :D Sizi piksel bebekle karşı karşıya bırakıyorum.. *DİKKAT: YÜZÜNE 10 SANİYE KADAR BAKMAK İNTİHAR ETMENİZE YOL AÇABİLİR...* .sss @etiketleyecek isim bulamıyorum artık herkes beni sattı .ss @ErenBeyazkurt @KadirBerk @MantisWrath @Laloww_ 20 kişilik tag listemden geriye...
  15. RedIsBack

Özentilik Keyf | Şiir :D

Tasarım, yapı, hikaye, cp şimdi de şiir. Denemediğim bir şey kaldı mı ? :D Ah forum ah, neden böylesin, O güzelliklerinin arasında, neden bir pisliksin ? abiler falan hepsi bahane, Bu forumun sohbeti pek bir şahane. (Gülme krizlerine gülme olasılığınız %99,5 :( Normalde hayatta kullanmam o...
  16. RedIsBack

Masum | Yeni Bir Creepypasta... | By Red |

Açılsın artık şu gruplar valla açılmazsa burayı cp diyarına çeviririm :( Merhaba ben James. Şu anda 15 yaşındayım. Ve 6 yaşımdan beri tam bir bilgisayar oyunu hastasıyım ! Bugün "Masum" isimli bir oyun elime geçti. Bunu Facebook'ta paylaştığımda herkes "O da ne, öyle bir oyun mu var ?" diye...
  17. RedIsBack

Jason Hood | İntikam Meleği | Red

Sherwood'un en çok aranan şahısı Robin Hood'un oğlu Jason Hood. Babasından küçük yaştan beri eğitim alıyor ve uzman bir okçu olmaya dahada yaklaşıyordu. Babası, o 29 yaşındayken bulundu ve idam edilerek öldürüldü. Jason, babasının neden arandığını sorgulamaya başladı. Sherwood'un her tarafını...
  18. RedIsBack

Nether Scorpion | By Red !

Merhaba beyler ve bayanlar ! Bugün size 4 aylık bir çalışmamı sunuyorum :D Cidden 4 ay önce başladım ama Mangırafttan sıkıldığım için (sanırım belli oluyor Minecraft hariç herşeyi paylaşıyorum :p) neredeyse hiç yapmadım. Şimdi de aklıma geldi tamamlayım dedim. Toplasan da 2-3 saat eder. Gelişmiş...
  19. RedIsBack

Ps4 için olmazsa olmazlar ?

Merhaba millet.Bu dönem ve gelcek seneki 2 dönem takdir alırsam Ps4 alacaklarmış (1 buçuk yıla Ps4 kalır mı ? :p). Niyse işte bende bayağı sevindim şimdiden hazırlıklara başladım.Sonunda şu lanet 360'tan kurtuluyorum ! Şimdiden alacağım oyunları bi' kesinleştireyim dedim :p 4 tanesi belli oldu...
  20. RedIsBack

BloodyEye | Halüsinasyon Mu Gerçek Mi ?

Merhaba sevgili arkadaşlar.Notepad'de hikaye yazmak benim için bir yaşam biçimi artık :p İşte 2.hikayem,BloodyEye... 1.Bölüm: Merhaba ben Jason.Birkaç ay boyunca korkunç halüsinasyonlar görüdüm.Çevremdekilere anlattığımda ise bana deli muammelesi yaptılar.En sonunda annem beni deli hastanesi...
  21. RedIsBack

Mk aşgum ile yazdığum hikayem :( | Mortal Kombat : Revenge | #1

Kafamdan öylesinde konu uydurdum yazdım işte çok bir şey beklemeyin :p Seri olacak bu arada :p ... Sıradan bir Earthrealm günü ortak antreman salonunda... Hanzo: İşte iyi savunma böyle yapılır Takeda. Takeda: Anladım ustam. Kenshi: Hanzo,bakıyorum da Takeda'yı harika eğitiyorsun. Hanzo: Ben...
  22. RedIsBack

Haxball Partisi !

Merhaba gececiler ! Haxball partisine var mısınız ? Ben varım ! *falan filan der ve linki verir..* http://www.haxball.com/?roomid=-25ef7ece172baac6dcf203580d4467c08a5db6ce539d8f092a0a58ac20ad2c897 @DirenCan @B35T14 @SoGamez92 @zombiespaceman1 @lSincapl @qlawing
  23. RedIsBack

Limoncuk ile perfect konuşma falan :(

Red_: antörnıd ? :( MrOnur: adama o kadar MrOnur: ayın 25 ini MrOnur: bekle MrOnur: dedim Red_: xd MrOnur: hala antarnad oynamak MrOnur: istiyor MrOnur: amerika .s Red_: seni beni tanımamuşsun Red_: ben beklüyemem :( MrOnur: ozmn bnmle arkdş olmckdn Red_: :( MrOnur: :( Red_: yürümüyorsa ayrılalım o...
  24. RedIsBack

Red | PTS | BattleBlock Theater Hatty Çizimi

Mirhaba ^^ Yine ben ^^ #RedIsBack @Iskefiyeli18 @KadirBerk @qlawing @rayandu06 @ErenBeyazkurt @cbg2002 @zombiespaceman1
  25. RedIsBack

Red Eve Döndü !

#RedIsBack Merhabalar canlarım ve Pikaçular.Daha çok tasarımlı bir şekilde geri dönmüş bulunmaktayım ! Yaklaşık 1 buçuk hafta oldu ama olsun,sonuçta gitmiştim ve geri döndüm.Ama kimse beni hatırlamıyor ahey :( (@LostRunner kırıldım sana :() Her neyse,ben yokken bir şey olmamış (gruplar gelmiştir...