Arama sonuçlarınız

1. vErdemSoykal

FreeBsd sysinstall sıfırlanma sorunu

SORUNUM ÇÖZÜLDÜ
  2. vErdemSoykal

Canavar Spawnlama

Şöyle bir plugin veya skript var mı ? Herhangi bir komut olucak örneğin /canavaryarat1 falan felan böyle yazdığım zaman config dosyasından yada oyun içinden ayarlanıcak mesela bu komut 5 iskelet 2 örümcek 10 zombi çağırıcak onun gibi ?
  3. vErdemSoykal

Pride's Soldiers - Silah Tasarımı (Uzi)

çok güzel olmuş ama sen yaptığın için dislayk
  4. vErdemSoykal

[Sk] Metin2 Tarzı Skript V3 Güncellendi -Durmadan Devam-

Ben demirci olayını sevdim :lol: aklımda çok güzel bi skript fikri var ben yapmayı bilmiyorum istersen özelden anlatip yaparım dersen ypa
  5. vErdemSoykal

[Sk] Metin2 Tarzı Skript V3 Güncellendi -Durmadan Devam-

Skript güzel olmuş birazcık daha geliştirilmesi gerekiyor ve buna texture pack lazım bide kılıçlarda +3 hasar felan yazıyor ya onlar etkiliyormu saldırıyı yoksa öylesinemi yazıyor ? Not: Huzuni ve ''Pantalonlar'' üzdün kardeş <_<
  6. vErdemSoykal

ben 2012 de katıldıydım föşik adminler banladı :(

ben 2012 de katıldıydım föşik adminler banladı :(
  7. vErdemSoykal

Vardıda benim eski pcde hata veriyodu iade etmiştim

Vardıda benim eski pcde hata veriyodu iade etmiştim
  8. vErdemSoykal

meraba maynkıraftpıleyır kardeş

meraba maynkıraftpıleyır kardeş
  9. vErdemSoykal

Lastwar | Blue vs Red - Silahlı Minecraft Sunucusu | 1.8.X

Güzel düşünülmüş bir sunucu fakat uygulaması açıkcası çokta iyi olmamış. Serverde çok fazla oyun hatası var.
  10. vErdemSoykal

Minecraft Haritasına Yardım Edebilecek ve Gta 5 Oynayacaklar

Merhabalar öncelikle arkadaşımla bir minecraft haritası yapmaya başlamıştık bayağıda iyi gidiyor fakat bizim aklımıza hikaye yapmak sonradan geldi :D Birde bazı yerlerde redstone devreleri felan gerekiyor hikaye konusunda , biraz redstone konusunda vs. yardım edebilecek birisi var mı ? Birde...
  11. vErdemSoykal

Bilgisayar Parçalarından Anlayanlar Gelebilir mi ?

Dediğim gibi bilgisayar parçalarından çok anlamıyorum az biraz yeni nesil ekran kartlarından anlıyorum. Yani kısacası dediğini anlamadım :D ama hani ucuza alabileceğimiz bir anakart varmıdır arkadaş anakartıda değişmek istiyormuş. Nereden bakıldığını pek bilmiyorum anakartada dxdiagdan baktım...
  12. vErdemSoykal

en fazla 600-700TL Benim için değil arkadaşım soruyor online oyunlar oynuyor hep öyle üst düzey gta5 , fallout 4 falan filan oynamıyor. Arkadaşımın ekran kartı için en fazla 150-200 tl bütçesi var
  13. vErdemSoykal

Merhaba arkadaşlar benim arkadaşımın ailesi çok cimri :lol: o yüzden arkadaşım kendi harçlıklarıyla bilgisayar toplamayı planlıyor. 500 TL bütçesi var bu çok düşük bir bütçe pek bir şey olmaz ama şimdiki kasasını yükselticek işte ben internetten ram , ekran kartı ve işlemci baktımda bi...
  14. vErdemSoykal

15. vErdemSoykal

16. vErdemSoykal

17. vErdemSoykal

18. vErdemSoykal

19. vErdemSoykal

20. vErdemSoykal

Kristalimsi hayvan desenleri

Tişikirler svglm
  21. vErdemSoykal

Kristalimsi hayvan desenleri

Telefon kapaklarında veya internette vs. büyük ihtimalle görmüşsünüzdür. Böyle kristalimsi , origamizimsi hayvan suratları oluyor. Onlara ne deniliyor ? şu an elimde örnek yok ama @BraveHero 'nun Profil fotoğrafına benzer şekilde oluyorlar.
  22. vErdemSoykal

Hey delikanlı burda beyaz tilkileri sevmeyiz.

Hey delikanlı burda beyaz tilkileri sevmeyiz.
  23. vErdemSoykal

Android 6.0 Ram Temizleme

*-* uygulamalara güvenmiyorum o zaman gene elimle yapıcam haftada 1 yaparım o zaman *-* ben günde 4 sefer temizliyordum.
  24. vErdemSoykal

Sistemi gösteri açtım telefondaki bütün uygulamaları açtı sadece çalıişanları göstermiyor. LG'dede varda ben elimle kapatmak istiyorum onlara ben çok güvenmiyorum. Çok karıştırdımda ona dair hiçbir şey bulamadım
  25. vErdemSoykal

Merhabalar arkadaşlar benim telefonun LG G4 ilk aldığımda 5.0 yada 5.0.1 Lollipop sürümündeydi her hangi bir sıkıntı yoktu sonra 6.0 Güncellemesi geldi Uygulamara girince indirilenler , çalışanlar , devre dışı olanlar diye seçenekler vardı sola doğru kaydırınca çıkıyordu. 6.0 güncellemesiyle o...