Arama sonuçlarınız

1. Mount44

Map önerisi

Victorian döneminin sonlarına doğru, biraz fantastiklik katılacak. Yani demek oluyor ki, oyunda steampunk etkenler olacak. Tabii bunu 1960'lı yıllara da bir şekilde bağdaştırmaya çalışacağız. Buna en uygun verilebilecek konsept ismi, Mythpunk olur elbette. Arabalar, zeplinler ve metro...
  2. Mount44

Map önerisi

Merhabalar, bir sunucu açacağız lakin uzun uğraşlar sonucu yaptığımı şehir haritamız silindi, bunalımdayız. Varsa 19.yüzyıl yöresini andıracak bir şehir haritası bildiğiniz, bizimle paylaşmanız çok makbüle geçer. Semi-Roleplay sunucusu diye düşünüyoruz. Victorian dönemi ya da 1960'lar da...
  3. Mount44

Facebook'a aynısını yazmıştım :D

Facebook'a aynısını yazmıştım :D
  4. Mount44

Minecraft Towny tadında Survival

Merhabalar, belirlediğimiz günlerin akşamları toplaşıp ciddi survival atacağımız, 1.14.4 sürümünde bir arkadaş arıyorum. Akşamları toplanır, dertleşir, fikir verir arkadaşlık kurarız. Bu sıra da köyümüzü geliştirir, bol mimari ve redstone bilgilerimizi konuştururuz. İlgili kişiler lütfen discord...
  5. Mount44

Aaaaaaa Aaaa Aaaa olmuyor olmuyor olmuyor işte!

Hahahaha, eski mesajlarıma göz atıyordum. Ne zamanlarmış...
  6. Mount44

Humorium MC - Semi RP - 24-06-19 | 21:00 da açılıyor

dc linkte hata olmuş, dc ye sağdaki kodu girerseniz gelebilirsiniz.
  7. Mount44

Humorium MC - Semi RP - 24-06-19 | 21:00 da açılıyor

https://**********/zdyeKQ Hafif rp olan, hafif survival olan ve yönetimin kuralları yakından takip ettiği amatör bir rol sunucusu.
  8. Mount44

Bi hortta benden Ömrüme.

Bi hortta benden Ömrüme.
  9. Mount44

Minecraft 1.14>> Nostanji Server Planı

Vanilla survival olursa ve oyuncular takip edilirse, towny olabilir ilerde. Oyuncular ayrılıp köy kurarlar yerleşke vesaire kurup ticarete ve diplomasiye başlarlar.
  10. Mount44

Evet ya da Hayır

Hayır Daha önce hiç FRP Oynadın mı?
  11. Mount44

Güzel Söz Yağmuru

Böyle olacağını düşünüyorum. Aşağıdaki arkadaş umarım steampunk evrenindeki değerli saatler gibi bir hayatın olur, her şeyin vaktinde sistematik işler. Gönlün huzurlu, yüzün nurlu ve cebin bereketli olur nitekim bizi de unutmazsın artık. :kaş:
  12. Mount44

Roleplay mi? Ben geldim.

Olabilir, dc den hangi sunucular olduğunu söyleyebilirsiniz. Cevaplamayı çalışırım, kim bilir bakarsın tanıdık çıkarız. Dominator#5771
  13. Mount44

Roleplay mi? Ben geldim.

Selamlar, beni aranızdan parmak kadar kişi bile olsa bir kaç kişinin tanıyacağına eminim. Şu ana dek hep fikirlerimi biriktirdim zira şimdi ortaya dökme vaktimin geldiğini düşünüyorum. Nerden başlasasam? 1- Yanlış anlaşılma Rol oyununu sizler bunca zaman yanlış anlayarak oynamayı denediniz...
  14. Mount44

Minecraft Dungeons - Minecraft Zindanlar

Dungeon and dragons çalıntısı gibi geldi bana. Sanırım editör arkadaşlar frp yi fazla kaçırmışlar. Umarım klass segment'leri falan ayarlanır güzel bir şeyler çıkar ortaya.
  15. Mount44

Eski zamanlar hatrına

Türkçe çeviri ne zaman gelir?
  16. Mount44

[Forum Oyunu] Miras Bırak!

Sana masamda duran sırma su şişesini miras bırakıyorum, bir kaç on yıl sonra bulamayacağın bir şey.
  17. Mount44

Eski zamanlar hatrına

Dostlar, eskiden bilirsiniz semi rp towny sunucular vardı. Vanilla modundan hamachi vasıtasıyla oynuyorduk genelde, eğlenceli de oluyordu. Kendi evini kasabasını yapan ve görev dağılımı yapıp ona göre ticaret dönüyordu. Mantıklı ve güzeldi. Yokmu böyle vanilla bir survival sunucusu? Survival...
  18. Mount44

Fantastik bir hikaye yazmaya var mısın?

Kelimesini bile bilmediğin şeylerin elinden gitmesiyle ilgili bir tehdit aldıktan sonra yutkunup şansını denemeye karar verdin. O da bunu sevinçle karşıladı. Tepkisi öyle korkunçtu ki, Şeytanın kuklasını andırıyordu.
  19. Mount44

[OYUN] Bilgisayarınızın yanında şu an ne var?

Bilgisayarımın yanında başka bir masa, o masaya dayalı üç başlı sapı sert mızrak, üstünde bir kahve dolu bardak ve su dolu bardak, iki boş çikolata paketi, Casper via e2 model cep telefonum kırmızı farem ve gözlük mendilim var.
  20. Mount44

Forumlar yavaş yavaş ölüyor.

Yeni yeni hortladığım bu mezarımdan saygılar ve sevgiler. Bu forumda büyüdüm ben. Hatırlar mısınız, bi aralar rank sistemi çok aktif çalışıyordu derken saldırı dolayısıyla bir hafta geriye alınmıştı. Forumu birçok İnsan rankı silindi diye bırakmıştı. Ben pek aktif olmasamda bu forumda...
  21. Mount44

Arkadaş edinme problemi yaşıyorum

İstanbul Fantazya ve Bilim Kurgu Kulübüne katıldım. Kadıköyde bir etkinlik vardı. Hayatımda ilk defa otobüse binip internetten tanıdığım biriyle yüz yüze tanıştım. Açıkçası bu saatten sonra beni kimse asosyal olarak tanımlamasın. Sosyalleşmek aşırı kolay ve rahat bir şey dostlar. Bu arada...
  22. Mount44

Meh, teşekkürler dostlar. Dediğiniz gibi her şeyi yapmaya devam edeceğim fakat tesadüflere inanmıyorum çünkü şu ana kadar hiç karşılaşmadım niyeyse. Bunun dışında antidepresan gibi ürünler pek doğal değiller. Onun yerine acımla olgunlaşırım daha iyi. Saolun varolun, iyi forumlar.
  23. Mount44

İstanbuldaysan bi internetten dertleşelim, birbirimize güveneceğimiz zaman bulaşırız
  24. Mount44

Sana da iyi günler dost
  25. Mount44

Ahahaha.. Onu da yaptım. Mavişim, Toprağım ve Astronotlarım emrime amade Dostlarımdır. Tabii onlarla Steampunk evrenini yada osmanlının düşüşünü tartışamadığım için pekte arkadaşlık hissi veremiyorlar bana.