Arama sonuçlarınız

1. TRHercules

Terraria Kasma Sorunu

Fena hort yaptın :) zaten yeni bilgisayar aldım terraria neymiş gta 5 i kasmadan açıyor
  2. TRHercules

Spigot Sürümleri

Merhaba arkadaşlar. Eğer arkadaşlarınızla oynamak için hamachili veya portlu server açcaksanız ama Craftbukkit'in veya Spigot'un yeni sürümlerini bulamıyorsanız sizin için Spigot'u upload edebilirim. Serveri çalıştırmak için yüklediğiniz dosyanın adını spigot olarak değiştirin ve run adlı...
  3. TRHercules

Minecraft Bukkit|Spigot Server Timber veya TreeCapitor Mod Kurmak!

Timber tavsiye etmem spawndaki odunları kırabilirler aşağıda yazdıklarımı yap: Timberi sil TreeAssist yükle linki: dev.bukkit.org/media/files/834/512/TreeAssist.jar Servere reload at Tamamdır
  4. TRHercules

Hort

Hort
  5. TRHercules

[İstek]Adf-ly ile para kazanma

Bir plugin isteğim olacak. Birisi benim adf-ly linkime tıkladığında o kişiye serverde bir ödül gelecek ve o ödülü configten ayarlayabileceğim. Böyle bir plugin olabilirmi? @djyee yapmıştı demeyin onun yaptığı servere girmek için adf-ly linkine tıklamaktı.
  6. TRHercules

Terraria Kasma Sorunu

Hemen deniyorum
  7. TRHercules

Terraria Kasma Sorunu

Okusaydın iyiydi :D Beyler bir program yüzünden oluyor büyük ihtimal.yardım edin pls Minecraft fln hiç kasmıyor M&B Warband çok az kasıyor sorun bilgisayarın özelliklerinden değil.
  8. TRHercules

Terraria Kasma Sorunu

Nerdeyse Tüm sürümleri denedim. Evet bahsettiğin programları(.Net framework,Xna framework) önceden yüklemiştim sorunu gidermek için güncelledim ama hala aynı.Yardıııııım :D
  9. TRHercules

#Illuminati Detected = Yandex

Beyin B'nin içinde 2 tane o var ooeyin oldu ve kaç harf ? = 6 yaşam illu :D
  10. TRHercules

Explorer microsoftun ve açıklamasını yaptığım gibi: :D Microsoft 9 harfli iki o'yu çıkar 7 harf kalır s yide çıkar 6 harf kalır çıkan 2 o'yu 2 ye böl 1 o göze benzer o
  11. TRHercules

Seninde profil foton piramide benziyor illusun :D
  12. TRHercules

Microsoft 9 harfli iki o'yu çıkar 7 harf kalır s yide çıkar 6 harf kalır çıkan 2 o'yu 2 ye böl 1 o göze benzer :D o
  13. TRHercules

Chrome'de kullanmayın Chrome 6 hafli
  14. TRHercules

Yandex 6 harfli tamamdır
  15. TRHercules

Plugin İstekleri Artık Yapılmıyor İçeri Gir

Benim plugin ne oldu :D
  16. TRHercules

Onun yaptığı servere girmek için adf-ly daki reklamı geçmekti.Ben O reklamları geçince ödül gelsin diyorum
  17. TRHercules

Özelden plugin linkini atarmısın burdanda olur ?
  18. TRHercules

Yeni bir Soru daha..

Video düzenleme yerinde bağlantı ekle fln yazıyor.Onlarla yapılır.
  19. TRHercules

Minecraft 1.7.x Enchant P4 Yardım Lütfen Acill Yardım !!!!!

N.o.d.u.s.t.a oluyordu o ve anladığıma göre bir karşılığı yok çünkü; bir zırha enchant bastığımda örneğin koruma 2 geliyor ancak başka bir zırha yine aynı yazan enchantı basınca dikenler 1 geliyor.
  20. TRHercules

Benim bir isteğim var.Sunucuda vip satmamak için. Oyuncuların Adf-ly,Bc-vc gibi sitelerdeki reklamları geçip serverde ödül almasını istiyorum.(Mesela her tıklayışlarında serverde bir altın parçası kazanacaklar.)
  21. TRHercules

Terraria Kasma Sorunu

PC nin kötü olmasından diyecem ama önceden hiç kasmadan oynanıyordu şimdi hiç oynanmıyor.
  22. TRHercules

Terraria Kasma Sorunu

Beyler önceden hiç kasmadan Terraria 1.2.3 sürümünü oynuyordum.Daha Sonra sıkılıp oyunu sildim. Aradan 1-2 ay geçti oyunu yine yükledim ama kasmadan dolayı oyun oynanmaz hale gelmişti.Bi yardım etseniz. .Net Framework ve XNA framework fln güncelledim yine düzelmedi.