Arama sonuçlarınız

1. TRHercules

Spigot Sürümleri

Merhaba arkadaşlar. Eğer arkadaşlarınızla oynamak için hamachili veya portlu server açcaksanız ama Craftbukkit'in veya Spigot'un yeni sürümlerini bulamıyorsanız sizin için Spigot'u upload edebilirim. Serveri çalıştırmak için yüklediğiniz dosyanın adını spigot olarak değiştirin ve run adlı...
  2. TRHercules

[İstek]Adf-ly ile para kazanma

Bir plugin isteğim olacak. Birisi benim adf-ly linkime tıkladığında o kişiye serverde bir ödül gelecek ve o ödülü configten ayarlayabileceğim. Böyle bir plugin olabilirmi? @djyee yapmıştı demeyin onun yaptığı servere girmek için adf-ly linkine tıklamaktı.
  3. TRHercules

Terraria Kasma Sorunu

Beyler önceden hiç kasmadan Terraria 1.2.3 sürümünü oynuyordum.Daha Sonra sıkılıp oyunu sildim. Aradan 1-2 ay geçti oyunu yine yükledim ama kasmadan dolayı oyun oynanmaz hale gelmişti.Bi yardım etseniz. .Net Framework ve XNA framework fln güncelledim yine düzelmedi.
  4. TRHercules

Oyun önerin

Beyler bir oyun önerseniz minecraft dışında çok sıkılmaya başladım :D
  5. TRHercules

C# Sertifika Sorunu

C# İle yaptığım programı yayınlarken (Publish yaparken) şöyle bir error alıyorum: default certificate could not be created Lütfen yardım edin bir türlü çözemedim.
  6. TRHercules

Bilgisayarla İlgili İşlemler Yapan Program | Kendi Yapımım

Evet beyler bugün can sıkıntısından .bat ile yaptığım programı tanıtacağım.:D Programa Ad bulamadım o yüzden Starter koydum :D Programın yapabildikleri: 1_Bilgisayarı hemen kapatmak 2_Bilgisayara Reset Atmak 3_İnternet Bağlantısını yenilemek (ip adresinizide yeniler) 4_Bilgisayar ekranını...
  7. TRHercules

Can Sıkıntısından Yaptığım Program :D

Evet beyler can sıkıntısından .bat ile program yaptım :D Kayıt olup giriş yapma uygulaması gibi bir şey oldu alın linki (ve tamamen gereksiz) Link VirüsTotalKodlar: @echo off echo TRHercules tarafindan yapilmistir. echo Giris yapma programina hosgeldin. pause cls echo Lutfen Kullanici Adini...
  8. TRHercules

Admin veya Rehber Arayanlar İçeri

Konu başlığındada belirttiğim gibi serverinizde Admin veya Rehber olabilirim. WorldGuard,WorldEdit,GroupManager,Essentials vb pluginleri kullanmayı biliyorum ve Oyuncularla ilgilenebilirim.