Arama sonuçlarınız

1. Zurinqun

istemsizce bağımlılık yapan şarkı

nasıl bir süblümünal verdiyse artık, günlük doz oldu
  2. Zurinqun

ilginç bilgiler

merdiven kazalarının %80'i merdivenlerde olur 1 saat boyunca hiç durmadan koşarsanız 60 dakika koşmuş olursunuz kadınların hamile kalma oranı erkeklere göre daha fazladır john cena'yı annesi doğurmuştur daha fazlası için rez alıp takip edin!!!!!!!!!!
  3. Zurinqun

saçı yanlışlıkla bakım kremiyle yıkamak

şampuanla kremin yerini değiştiren kişiye amansızca küfür etme nedenidir mağlum bölgeye gelmektir kısa bir süre sonra allah korusun saçın dökülmesidir beyler saçımı yanlışlıkla bakım kremiyle yıkadım lan. ökküz gibi diplere vurdum vurdum vurdum vurdum. krem(yani şampuan) sürmeye başlayınca...
  4. Zurinqun

murat serezli'nin üyesi olduğum gruba üye olması

sizi de beklerim beyler xd
  5. Zurinqun

azarbaycandan salamlar

azarbaycandan salamlar getirmişem size qardaşlarım
  6. Zurinqun

küçükken sarışın olmak

sa beyler tünaydın. hep aklımdadır bu soru. ben küçükken sarışındım. gözlerim acık kahverengiydi, beyaz tenliydim baya. şimdiki halime bakıyorum rezil haldeyim. niye böyle lan? bunun geri dönüşü falan yok mu? çocukluk halime dönmem için illa güneş ışığı mı lazım q. bunun nedeni ne olm? bu...
  7. Zurinqun

sa beyler

selam genjliq nasılsınız?
  8. Zurinqun

bangır bangır

kopuyoruz.
  9. Zurinqun

BİLİNÇALTI MESAJLARI HAKKINDA

Merhabalar. İnsan psikolojisi hakkında araştırma yaparken YouTube'da Korzay Koçak'ın bi' videosuna rastladım. İlgimi çekmişti, açtım izledim. Çok hoşuma gitti. İnsanları çok iyi bir şekilde bilgilendiriyor. Fakat şöyle bir şey var. Böyle hipnotizm, mentalizm konulu videoların altında şöyle...
  10. Zurinqun

******* Rekoru

Eminim ki benim gibi sizler de reklamlardan hoşlanmıyorsunuzdur. Bunun için başvuracağımız tek şey AdBlockPlus. AdBlockerPlus bildiğiniz üzere sitelerdeki reklamları kaldırıyor. Hatta bunun için Google'ın AdBlockPlus'a para ödediği söylentileri bile çıktı. Mutlaka buradakilerin 100'ünden 80'i...
  11. Zurinqun

GECE PARTİSİ?*

Birkaç m8 ile kafa bulduktan sonra bu konuyu açıyorum eğlenin müzik paylaşın sohbet edin. Tavsiye: Yuri ****** paylaşın. @B35T14
  12. Zurinqun

Openingini Geçemediğiniz Animeler

Selam mina-sama! Mutlaka içinizde herhangi bir animenin opening şarkısını seven vardır. Çok sevdiğinizden dolayı da animeyi izlemeye başladığınızda o openingi geçmezsiniz. Şimdi, o openingleri animesiyle beraber yollayın. ^^ Tokyo Ghoul - "Unravel" No Game No Life - "This Game" Death...
  13. Zurinqun

Anime Yorumlama - Yasuga no Sora

Merhaba mina-sama. Bugünkü inceleyeceğim anime ne kadar "Yok psikolojimi bozamaz bu" desem de acısı çok sonradan çıkan Yasuga no Sora. Size hemen hikayenin çok kısa bir özetini çıkarayım. Hikayemiz Okukozome adlı dağda kurulmuş bir köyde geçiyor. Sora ve Haru kardeşler, yaz tatillerinde...
  14. Zurinqun

Sanıyordum ki...

Saat şu an 19:26 vee bu konuyu açmaktayım. Hepimizin zamanında yanlış bildiği şeyler vardır. Size "Sanıyordum ki...." diyorum ve cümleyi zamanında doğru olarak bildiğiniz ama daha sonra yalan olduğunu öğrendiğiniz şeyi yazmanızı istiyorum. Ben başlıyorum. Sanıyordum ki 2009'da dünyaya...
  15. Zurinqun

Başka Bir Nightcore - Shatter Me

Ohayou ve hai minna. Yine başka bi' nightcore. Bilgisayarımda yaptığım bir sürü nightcore var ama yüklemiyorum(yükleyemiyor) YouTube'a. Neyse, bu nightcoreyi istek gelmese de forumdan Lindey Stirling hayranı bi' üye için yaptım. @Shwpen idi sanırsam ya da buna benzer bi' isim bilen etiketlesin...
  16. Zurinqun

İkinci Nightcore Müziğim - Unravel (Tokyo Ghoul Açılışı)

Hai minna! Daha önceki nightcoremi dinlemediyseniz şuradan dinleyebilirsiniz: DUBSTEP NIGHTCORE - SCREAM IT LOUD Şimdi de favori animelerimden olan Tokyo Ghoul'un openingini nightcoreye çevirdim. Kendisini 8 saat aralıksız dinlemişliğim vardır. Çok severim. Her neyse, işte Unravel...
  17. Zurinqun

İlk Dubstep Nightcore Müziğim - Scream It Loud

Hai minna! Dün geceden beri uğraştığım (uğraşmasının sebebi düzgün program bulamaması) bi' şeyle karşınızdayım. Sürekli dinlediğim bir dubstepi nightcoreye çevirdim. İyi dinlemeler o3o (Drop: 1:00) (Nightcore yapmamı istediğiniz parçalaraı yorumlara bırakın. Yapacağım) @Schaffer79...
  18. Zurinqun

Dubstep/Drumstep/Glitch Hop/Deathstep/Nightcore Nedir

Hai minna. Bugün size şu üstteki şeyleri açıklayacağım kısaca. Belki aranızda dinleyen yoktur. (bunları dinleyen çok az insan var tanıdıklarımın arasında) Siz hala vevo ve netd -,- Ama yine de açıyorum. DUBSTEP 2000'li yılların başlangıcı ile birlikte tekno müziğin eşliğinde jungle, dub...
  19. Zurinqun

"Entity 303" Denen Saçmalık Hakkında

Oyun çıkıtığından beri ağızlardan düşmeyen "Herobrine" saçmalığı hakkında birçok şey yapılmıştı. Haritalar, modlar, filmler vs. vs... Tabi buna inanan yarımakıllılar da tüm forumlarda "BEYLER HEROBRİNEYİ GÖRDÜM" "HEROBRİNE GERÇEK KONUYA GEL" gibisinden gereksiz konular başlattılar. Şimdi de bu...
  20. Zurinqun

Karneler Alındı

Evet hepimiz için büyük bir an. Halı deseni inceleme sanatını uygulama vakti geldi. (KONU ABPDEYTID) Karne durumları nasıl? Biliyorsunuz ki yarın karnelerimizi alıyoruz. Kimininki kötü kimininki muhteşem. Kimininkü muhteşem kötü. Belki aramızda sahte belge çıkartacaklar vardır vay çækallar xD...
  21. Zurinqun

Animenin Ne Olduğunu Bilmeyen Cahillere "Anime" Anlattığınızda Aldığınız Tepkiler

Evet başlık direk özet geçmiş süper. Aranızda olacaktır elbet sınıfta animenin anlamını bilmeyen arkadaşlarınıza animeyi anlattığınızda aldığınız tepkiler neler? Ben şöyle yazayım: Zürün: Şimdi bakın m8ler, anime çizgi dizilerden çok farklıdır. Karakter çizimi, çevre, hikaye, her şeyle...
  22. Zurinqun

osu! Oynuyorum 1 - Susume Tomorrow

Evet bi' ara vermiştim osu! videoları paylaşmaya. (aslında vermedi video render programı yoktu sonunda buldu çok mutlu) Bi' video çektim paylaşayım dedim. (can sıkıntısı sadece herhangi bir kanal açma fikrim yok) Bu da video. (video telif yemiş 1sn) @Glyphl ?* @UcanKofte @MUHDE (lel xd)...
  23. Zurinqun

Yoda'yı Buldum Beyler

YODA?!!!11*?!?!!?!
  24. Zurinqun

Ultra Mega Mini Anime Tanıtımları 1 - HIGHSCHOOL DxD

Anime türü: Ecchi, doğaüstü güçler, komedi, okul, romantizm, aksiyon Animenin çıkış tarihi: 2013 Sezon saysı: 2 (3. sezon Nisan ayında) Sezon başı bölüm sayısı: 12 + specialler Genel karakterler: Issei Hyoudou Rias Gremory Akeno Himejima Koneko Toujou Irina Shidou Xenovia...
  25. Zurinqun

Sizi Psikolojik Olarak Derinden Etkileyen Şarkılar

Yabancı şarkıların sözlerini anlamasak bile, müziğin ritmine, söyleyiş şekline, söyleyenin sesine göre beynimiz şarkının anlamını oluşturur. Bu da psikolojinize işler. Kısacası, PSİKOLOJİK olarak anlamadığımız şarkı yoktur. Bugün sizden sizi psikolojik olarak derinden etkileyen, size bi'...