Arama sonuçlarınız

1. Quesky

hort

hort
  2. Quesky

Hort

Hort
  3. Quesky

Item düşürme kodu

zaten bunu manuel yapmak istemiyorum bir komut sayesinde düşürüp bir komut sayesinde giydirmeye çalışıyorum giydirme oluyor açıkçası " /replace " komutu ile.Script olayları felan var belki komut bloğuyla bağlantı kurdurulabilir.
  4. Quesky

Item düşürme kodu

Aslında NPC'nin komut bloğu yardııyla zırhını düşürmeye çalışıyorum bu komut sadece yenisini spawnlıyor :)
  5. Quesky

Ben geldim ._.

13 aslında ama...
  6. Quesky

Item düşürme kodu

Armorları komut bloğu yardımıyla düşürmeye çalışıyorum almak için " /replace " komutu var ama yere atmak için yok birisi yardımcı olursa sevinirim (:
  7. Quesky

1080P , 60 FPS , 35K bitrate video

Arkadaşlar video gayet net oluyor kendi bilgisayarımda mp4 uzantısını kullanıyorum.Ancak youtube'a yüklediğimde kalite gerçekten düşüyor.Hani orjinal dosyaya bakıyorum alakası yok :/ Ne yapmalıyım ?
  8. Quesky

Video kalitesi hakkında

Bitrate 20k ama evet problem buradaki gibi gözüküyor.Bitrate'i arttırmalı mıyım ?
  9. Quesky

Video kalitesi hakkında

videolarım 1080p 60fps olmasına rağmen sanki görüntü hareketlendikçe pixeller kötü gözükmeye başlıyor.Nedeni ne olabilir?
  10. Quesky

Kendini eleştirmen sanan youtuber

Silindi
  11. Quesky

Minecraft'ı Baştan Tasarlamak

İşin çok zor...Unity dene istersen?
  12. Quesky

Peanut Network > Gökyüzünün Lordu Ol! > 1.12.2 >

Tek yetkili benim online olamadım.Bir sunucuya göre skyblockta yapabileceğin çoğu şey mevcut.
  13. Quesky

Güncelleme : -Lav bugu düzeltildi. -Skor tablosundaki hatalar düzeltildi -Skin ayarlama "/setskin uuid" eklendi
  14. Quesky

Teşekkürler yakında resim ekleyeceğim. :)
  15. Quesky

Herkese Merhaba , Peanut Network olarak sunucumuzu açıyoruz. Sunucumuz Hard Skyblock'tur. Q:Neden Biz? A:Sunucuyu uzun süre açık bırakma konusunda iddialıyız. , RAM = 2 GB Lokasyon = Türkiye Sürüm = 1.12.x Sunucu Adresi = 178.20.229.237 Slot = 20 -5 Ada Türü -Skin Ayarlama Sistemi...
  16. Quesky

Minecraft Kumarhane Server

Minecraft platformunda yok daha doğrusu GTA tarzında yapmak oyuncu çeker ama deathmatch olayına çözüm bulunamaz.En iyisi bu platforma gerçek roleplay'i taşımak. Herkes aynı fikirde değil yanlış mıyım ? :)
  17. Quesky

Roleplay yapan kitleye ihtiyacım var çok oyuncudan fazla.Ev sistemi ekleyefceğim fakat açık dünya olmayacak.Bir adet açık alan olacak işte öyle.Böylece insanlar az oyuncu dahi olsa sosyalleşme imkanı bulacaklar.
  18. Quesky

Daha çok roleplay tarzı ki zaten komutları ekleyeceğim. Sistemler hakkında bilgim yok amatör bir çalışma çıkaracağım zaten.Umarım kullanışlı olur.
  19. Quesky

Sizce nasıl olur? Neler eklemeliyim ? Sadece kumardan ibaret bir yaşam mı olmalı ? Önerilerinizi bekliyorum. ( Çaktırmadan nabız yokluyorum ona göre :) )
  20. Quesky

Bilim Kurgu Filmi Minecraft

Kurgu güzel , oyunculuksa biraz gelişmesi gerekiyor.
  21. Quesky

Selam gençler

Ben "old" oluyor muyum ?
  22. Quesky

= Bana Soru Sorun -) Cevap Vereyim =

Yalnız efsane soru kırk yıl düşünsem aklımdan geçmezdi. Ben cevaplamak istiyorum nedense ( umarım sorun olarak görmezsin :) ) Evrenin yaratıldığına dair bulgular yok ancak bu şekilde bile şöyle açıklayabilirim. İzafiyet teorisine göre zaman geçtikçe evren büyüyor. Yani bir nevi zamanı evrenin...
  23. Quesky

[ÇÖZÜLDÜ] | Cinsiyette Diğer Seçeneği Eklensin!

Bence diğer yerine kendini hangisinde hissediyorsa onu seçsin? Ortada yanlış anlaşılma kalmaz böylece.
  24. Quesky

PUBG MOBILE

Oynamak isteyen varsa özelden yazabilir.