Arama sonuçlarınız

1. ExtendedFox

Bu konuya 20 mesaj 20 beğeni gelirse

Odamı ifşalıcam bildirimleri alın. Risk budur!
  2. ExtendedFox

içeri girin acil çok önemli!!!

abim asansörde kaldı napıcam şimdi
  3. ExtendedFox

Gururuna yenik düştü şimdi pişman.

Merhaba ben Ekrem adında 34 yaşında bir market müdürüyüm. Geçen gün işim yok marketteki insanları izliyorum oturdum. İki tane liseli vardı fakir. Birinin 20 lirası var birinin 2-3 lira parası var. Bu ona dedi 2 dondurma al ben vericem parayı sıkıntı yapma. Tamam dedi gitti dondurma dolabına...
  4. ExtendedFox

Arkadaşım bana tröl yaptı şimdi pişman.

Arkadaşımla bir X marketine girdik. Bende 2-3 lira bişi var fakirim tabii arkadaşımda 20 lira var. Bana dedi 2 dondurma al o vericekmiş parayı sıkıntı yapma. Tamam dedim gittim dondurma dolabına gözüme magnum takıldı magnum aldım. Sonra "git bi lipton al" gibisinden bişeyler söyledi tam...
  5. ExtendedFox

herkes ciddi ciddi yaşını yazsın

evet ben başlıyorum 3
  6. ExtendedFox

Ya bari silmeyin

de arşive atın en azından ordan konunun son halini göreyim be
  7. ExtendedFox

Beni böyle mi görüyorsunuz

Peki. 20 karakterden fazla içerik giriyorum (yey)
  8. ExtendedFox

@ExtendedFox Hakkında Bilinmeyen 3 Gerçek!

@ExtendedFox Adlı Üyenin Odasına Yerleştirdiğimiz Gizli Kameralar Sayesinde Öğrendiğimiz 3 Gerçeği Sizlere Sunuyoruz... 1.Forumdaki herkesten daha komiktir ama insanların kafası bunu almaz 2.Kendini zeki ve cool sanan serseriler tarafından haksızlığa uğratılmıştır 3.Dışlanmıştır Tag Lıst...
  9. ExtendedFox

bbbbbb

bbbbbbbbbbbb
  10. ExtendedFox

Bilgisayarımın soğutucusu düzgün çalışmıyor

Allah Allah niye böyle oldu ki şimdi
  11. ExtendedFox

Bilgisayarım 64 bit ama 32 bit kullanıyor

Merhaba direk konuya giriyim bilgisayarım 64 bit ama bütün uygulamalar ve oyunlar 32 bit çalışıyor nasıl ayarlıcam yardımcı olur musunuz?
  12. ExtendedFox

Durumlar*

Durumlar* uyarı yemek istiyorum lel
  13. ExtendedFox

Hata :|

Javaya RAM verdikten sonra Minecraft'ı açamadım Verdiği hata; Unable to start Minecraft Runtime Environment. This is most likely caused by a corruption. Please try to reinstall Minecraft. Minecraft'ı silip tekrar yükledim ama hala açılmıyor ne yapmam lazım?
  14. ExtendedFox

Laptopumun klavyesinde bazı tuşlar çalışmıyor

Selam küçük insancıklar yine ben, acer laptopumun hardiski kırılmıştı servisten döndü. Klavyesinde biraz problem var, shift tuşu çalışmıyor. Ne yapmam lazım
  15. ExtendedFox

Üstteki üyeye en çok uyan kelimeyi bulun

Evet işte üstteki üyeyi en iyi anlatan kelimeyi bulun
  16. ExtendedFox

za

za kaçmadım
  17. ExtendedFox

Tilkinin Kaşıklı Sohbeti

Hadi burada malca sohbet edip caps falan paylaşın çok canım sıkıldı
  18. ExtendedFox

Noluyo burda

birçok kişinin (ben de dahil) sebepsiz yere youtube hesapları askıya alınmış. Bu youtube nörüyor?
  19. ExtendedFox

Stranded Deep

Herkese merhaba zeki insanlar, bu ilk oyun incelemem falan. Stranded Deep Nedir? Stranded Deep adada geçen bir hayatta kalma oyunudur. Oyunda bir sürü ada bulunmaktadır ve crafting ön plana çıkmıştır. Oyun henüz erken erişimdedir. Hikaye Oyunun hikayesi pek belli değildir ama benim bildiğim...
  20. ExtendedFox

Tam şu anda ne yaptığını yaz

Tam şu anda elinde ne olduğunu ve ne yaptığını yaz. Benim elimde; Bisküvü var
  21. ExtendedFox

Sistemim iyi ama minecraft kasıyor neden?

Merhaba, sistemin iyi ama Minecraft kasıyor. Diğer oyunlar kasmıyor sadece Minecraft kasıyor. Sistem; Windows 8.1 64-bit Intel(R) Core(TM) i7-4702MQ CPU @ 2.20GHz (8 CPUs), -2.2GHz 16384MB RAM NVIDIA GeForce GTX 850M Yardımı olan herkese teşekkür ederim, İyi forumlar
  22. ExtendedFox

Paypal kartı neden açamadım

Bütün bilgileri doğru girmeme rağmen Paypal kartı açamadım, neden böyle oldu yardımcı olur musunuz?
  23. ExtendedFox

Forum Tapatalk'ta neden öldü

Selam insanlar direk konuya gireyim, şimdi foruma tapatalkla girmeye çalışınca hata veriyor ve sayfalar açılmıyor. Forumdan çıktım tekrar gireyim dedim bu sefer hiç giremedim. Nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz?
  24. ExtendedFox

Bu neden oluyör

Bu neden oluyor bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi?kimse yok mi
  25. ExtendedFox

Masaüstümün son hali

İnternet gittiğinde photoshop falan yapayım dedim ve ortaya çok intresting bir çalışma çıktı :( Çok enteresan olmamış mı sizce de :(