Arama sonuçlarınız

1. adenzu54

Moneyköpekler...

Eğer bir odanın duvarlarını boşluk bırakmaksızın aynalarla kaplarsak ve de bir miktar ışık hüzmesi bırakırsak. Bu oda aydınlık mıdır, karanlık mı? Doğrusu hep merak etmişimdir ve işin garibi daha önce kimsenin bunu sorduğunu görmedim.
  2. adenzu54

PC performance test

İnternette güç kaynağı W hesaplama siteleri olur ya hani, ona benzer şekilde belirli parçaları girip oyunlardaki performansını gösterebilecek bir site var mıdır? @TheRedstoneEngineer
  3. adenzu54

Mental Disorders

Bugün bazı psikolojik rahatsızlıklar hakkında bir kaç yazı okurken aklıma böyle bir konu açma fikri geldi (ne kadar hemen ölecek olsa da). Diyorum ki, bildiğiniz ve başkalarının da bilmesini istediğiniz psikolojik rahatsızlıkları buraya yazalım, hem sohbet de ederiz (de mi?). Mesela mani...
  4. adenzu54

N'apsak, ne etsek.

Zaman bolluğundan boğuluyorum, zamanımı değerlendirebileceğim bir şeyler önerebilir misiniz?
  5. adenzu54

Atucioutip

Normal bir insanın insanlıktan çıkışı. Diye başladığım bir karakter alt metni yazdım ve sizin düşüncelerinizi merak ettim. Dediğim gibi bu bir alt metin, yani sadece kişinin değişimlerini ve sonunun öyle olmasının nedeni anlatan bir yazı bu. Umarım beğenirsiniz. (Evet eğer mantıklı bir tane...
  6. adenzu54

Cucursors, yaptığım cursor paketi.

Bugün baktım internete güzel bir paket var mı diye ama bulamadım (bulduysam da indireceğim yeri bulamadım :|). Ben de aradım "Acaba ben yapabilir miyim?" diye. Baktım ve bir tane bedava program buldum. Çok güzel diyemem ama elimden bunlar geldi: Hepsini gösteremedim maalesef, dikkatsizlik :|...
  7. adenzu54

Konu başlığı...

Hep düşlediğiniz, düşündükçe isteğinizin arttığı ve asla kavuşamayacığınızı bilerek deliye dönecek olduğunuz bir "süper gücünüz" var mı? Bahsedin biraz da okuyalım, sıkıldım yav.
  8. adenzu54

Merak

Her şey nasıl gidiyor? Haller nasıl? Sizlerin yazdıklarınız hakkında konuşmak güzel olabilir. Tartışmak için güzel bir zaman gibi.
  9. adenzu54

Yeni Düzeneğim, Simya

Çok uzun bir aradan sonra aklıma fikirimsi bir şey geldi ve yapmaya çalıştım. Yaptığım şey, ya da yapmaya çalıştığım şey, minecraft'a simya getirmekti. Uzatmadan videoyu göstereyim: Hatalı yerlerde videoyu kestim, farkederseniz bilin. Umarım beğenmişsinizdir. Ha bir de unutmadan, videoyu...
  10. adenzu54

Tarihi seri katil.

Dipte olmayan dipnot: Alıntıdır. Son cümleler hariç. Hikayemizin baş kahramanı olan seri katil "Heilbronn Hayaleti", bir diğer adıyla "Yüzü Olmayan Kadın" olarak biliniyor. Oldukça havalı lakaplara sahip olduğu aşikar. Bu katili diğer tüm seri katillerden birkaç adım daha öne taşıyan çok...
  11. adenzu54

Forum'a eklenen konu sıralama şeysi

Forum'a konuları açılan konuyu üstünden geçtiği süreye göre sıralayan bir sıra gelmiş. İyi mi olmuş, kötü mü tartışılır ama haberler kısmında yok sanırsam.
  12. adenzu54

Forum Gazetesi [Tasarım]

Arkadaşlar, bu forum gazetesi konuları bu aralar sık sık açıldı. Ben bu gazete konularını sevdim doğrusu ve ciddi anlamda forumda belli bir aralıkla bunun oluşturulup paylaşılması gerektiğini düşündüm. Hem bir farkımız olur hem de gayet hoş olur doğrusu. Her neyse, konuyu sevmeme rağmen...
  13. adenzu54

Çöp kutusu

Öncelikle bu bir foru oyunu. Oynaması çok basit, herkes bir üstündeki kişinin nick'inin harf sayısını bulup çöp kutusundan o sayıya kadar soldan sağa doğru sayacak. Sayıya geldiğinizde hangi dosya bulunuyorsa onun ss'ini veya kendisini atın. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Benim üstümde biri yok ama ben de atam. (4)
  14. adenzu54

Edebiyat

Edebiyatı iyi olup "Benden iyisi m.ö'de" diyecek varsa yardım edebilir mi? Mahalle Kahvesi adlı manzum hikayeyi günümüz diline ve normal hikayeye çevirmeye çalışıyorum. Bu Orijinal hali: MAHALLE KAHVESİ Çamurlu bir kapı, üstünde bir değirmi delik; Önünde tahta mı, toprak mı? sorma, pis bir...
  15. adenzu54

Wombo Combo

Güzel diye düşündüğüm bir olay oldu dotkada ben de çekip atam dedim. FPS ve görüntü kalitesi için özür dilerim. NOT: Yenildik :(
  16. adenzu54

Jahrein'in ve sizin düşünceniz

"Ben izleyemem çok sıkıcı ayol." diyenler için özet: Dota'da beyin, LoL'de eller çalışıyor - Jahrein Sizin bu cümleler hakkında yorumlarınız bekliyorum. Merak ettim katılan çıkar mı vs diye. NOT: Gözleriniz kanarsa video sahibi sorumlu değildir.
  17. adenzu54

cahıllık diz boyu

Serverde AFK koruması buglu sanırsam oyunda bir şeyler yaparken serverin girişine atıp atıp duruyor. Hadi arada sırada yapsa neyse de 5 saniyede 2 kez nedir?! Help.
  18. adenzu54

LoL

LoL inmiyor maalesef. Ne kadar uğraşsam da çözüm bulamadım. Size danışam dedim.
  19. adenzu54

Server

Arkadaşlar server planlarınız varsa söyleyin. Yardımcı olabilirim, övünmek gibi olmasında: -Boş gezmekte, -Yapım sürecini uzatarak hype arttırmada, -Yapıların nasıl grieflendiğini örnek göstererek bilinçlendirmede, Çok iyiyimdir. Gezdiğim sunucular: Ulaşmak isteyenler: Skype...
  20. adenzu54

Foşotok

İşsizlikten yaptığım bir fotoşok: NOT: Evet yaa sol altı unutmuşum biraz :|
  21. adenzu54

Lifehack

Bugün size konu oluşturulurken veya profilde yazı paylaşılırken nasıl lifehack yapılır onu göstereceğim. 1. Adım: Konu/post hazırlanır, yazılır vs vs. 2. Adım: a) b) BOL BOL KULLANMANIZ DİLEĞİYLE!
  22. adenzu54

DotA 2 vs LoL

Evet önceki açtığım konu gibi ama bu sefer direkt olarak "X oyunu daha iyi xdééé" demek için açılmış bir konu. Fakat kurallar: - Bilgi belirtirilken karşıdakine saygılı olunacaktır. Aksi taktirde sadece izlemenizi istiyorum. - Mantıksız ve uydurma şeyler olmasın lütfen :| - Hayır Smite yok :|...
  23. adenzu54

Sanırım En İyi Maçım

Not: Görüntü kalitesi ve FPS'nin kötülüğünden dolayı özür dilerim. Ve izlerken şarkı dinlerseniz iyi olur çekmeden önce ses kaydını açmamışım :( Ünlü olan jojux: @TheMissingLink Bildiğim kadarılya dotqa oynamışlığı olanlar: @BYYARALIQRALL @Uchiha_Madara @Rayandu
  24. adenzu54

Bir şey istiyom.

Herhangi biri, 360 177 164 koordinatlarında "föşix tece askeri" derse "sus xeval" yazsın sonra da arkasında creeper patlasın.
  25. adenzu54

Ne kadar cahilim ben :(

Arkadaşlar şu soruyu sorarak cahilliğin dibine vuruyorum: Slayt nasıl yapılıyor :|