Arama sonuçlarınız

1. DonsuzTurkk

Süreli Ses-Mute Komutu

Merhabalar. Discord sunucumda sürekli sesli kanalda küfürler oluyordu. Bunun üzerine bende sesli kanalda susturuyordum. Ardından sürekli saatler geçince mesaj atıp açmamı istiyorlardı. Bu da benim canımı çok sıkıyordu ve aklıma süreli-mute geldi. Daha önce paylaşıldığını görmüştüm fakat...
  2. DonsuzTurkk

Discord Süreli VIP :)

Merhabalar. Minecraft sunucunuzda VIP satıyorsunuz fakat süresi bitince sadece oyundan alınıyor otomatik. Bazen adam hiç girmiyor ve VIP kalıyor. Bazen bu sorunlar yaratabiliyor. Bunun için daha önce yapılmış fakat istediğim gibi olmayan bir komut düzenledim. VIP vereceğiniz kişiyi etiketleyip...
  3. DonsuzTurkk

Discord Botunuz İçin Uygun Package.json

Hepinize merhabalar. Size kendi botum için kullandığım package.json'u paylaşmak istiyorum. Ben çoğu modülü ekledim. Kullanması size kalmış. Ayrıca package.json'a aşırı modül eklememenizi öneririm. Botunuz VDS üzerinde değilse eğer botunuzu yavaşlatabilir. VDS'de de bu disk alanının gereksiz yere...
  4. DonsuzTurkk

Express Modülü ile Api Yapımı

Hepinize merhabalar. Bugün sizlere express modülü ile api yapmayı anlatacağım. İlk önce projemizi açıyoruz ve main dosyanız bot/server.js artık hangisiyse oraya geliyoruz. Benim projem glitchde bu yüzden glitche giriyorum. Main dosyamızda bulunan tüm kodları silip yerine bunu ekliyoruz; const...
  5. DonsuzTurkk

Sese Gir Kayıt Ol!

Merhabalar. Sunucum için şöyle bir şey yaptım. Discord sunucumda botlara bir şekilde komut girdirerek kayıt oluyorlardı. Bende bunun için ses kanalı yaptım. Ses kanalına giren herkes otomatik kayıtlı rolünü almaktadır. Sizlerde botlarınıza ekleyebilirsiniz isterseniz. Maine ekleyiniz. 15 ve 18...
  6. DonsuzTurkk

Nostalji - 1.5.2

Hepinize öncelikle merhabalar. Açıkçası ben nostalji bir minecraft sunucusu yapıp, 10-15 kişi oynamak istiyorum. :) Benimle 1.5.2 nostaljisi yapacak arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim. Çok eğleneceğimizi düşünüyorum. Düşünsene geçmişe dönüyoruz, daha ne olabilir ki? :P
  7. DonsuzTurkk

GTA V Modları Nasıl Yüklenir?

Herkese merhabalar. GTA 5, 1 ay önce ücretsiz olarak Epic Games tarafından paylaşılmıştı. Gta V modlarının nasıl kurulduğu hakkında birçok kişinin bilgi aradığını gördüm. Bende bunun üzerine, modların nasıl kurulduğu hakkında bir konu açmak istedim. Öncelikle GTA modlarının nereden...
  8. DonsuzTurkk

TYT Nasıldı?

Merhaba ÖSYM mağdurları. :) Sınav hakkında ki görüşlerinizi bekliyorum. Mood;
  9. DonsuzTurkk

Kaos Anarşi | Türkiye'nin En Büyük Ve En Kaliteli Anarşi Sunucusu | Kendi Kurallarını Kendin Belirle! [ saniye.**************** / 1.12.2 ] [+450]

YETKİLİLER Yusuf - ByCorona ( 19 ) [ Discord: Yusuf#0006 ] Mehmet - TRMehmeTR ( 19 ) [ Discord: Mehmet#9999 ] GÖRSELLER
  10. DonsuzTurkk

[ saniye.**************** / 1.8 - 1.15 ] - Kaos'a Hazır Mısın? - Krallığını Kur Ve Sunucuyu Fethet!

YETKİLİLER Yusuf - ByCorona ( 19 ) [ Discord: Yusuf#0006 ] Mehmet - TRMehmeTR ( 19 ) [ Discord: Mehmet#9999 ] Emir - EmirAgey ( 19 ) [ Discord: Emir Efe#6316 ] Ender - RuhunGenciVEVO ( 17 ) [ Discord: RuhunGenci#8947 ] Yusuf - ImpCrayzLocker ( 18 ) [ Discord: ImpCrayzLocker#9999 ] GÖRSELLER
  11. DonsuzTurkk

HandMC Survival Plugin Paketi + Spawn Haritası - 1.8-1.15 - Ne bekliyorsun? İçeri gir!

Hepinize Merhaba Forum Gamer Ailesi! Bugün sizlerle çok emek verdiğimiz survival paketimizi paylaşmak istiyorum. Paketimiz %100 açıksız ve sorunsuz bir pakettir. Uzun süre sunucumuzda kullandığımız bir pakettir. İçinden istediğiniz ne varsa alabilir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Paket...
  12. DonsuzTurkk

oyna.lordsurrealmc.com | 1.8/1.15 | Hayatta Kalma Sunucusu | Küllerimizden Tekrar Doğarız! | Hile Koruması Eklendi! | AKTİF!

AÇILIŞ TARİHİ: 28.03.2020 CUMARTESİ SAAT: 16.00 DİSCORD: EKLENECEK! HARİTALARIN UFAK BİR BÖLGESİ KALDI. GÜN İÇİNDE KONUYA EKLEYECEĞİM. LÜTFEN YORUM YAPARKEN TARAFLI DEĞİL TARAFSIZ OLALIM.
  13. DonsuzTurkk

Crash Yeni çıkan açık! HERKES KONUYA

Merhaba Sevgili Forum Gamer Ailesi Son günlerde tüm sunucularda meydana gelen bir açıktan bahsetmek istiyorum. Tüm sunucu sahipleri neredeyse çıldırmış durumda. Sorun şu; Sunucuda skinsrestorer yüklü ve /skin set null yazınca tüm skinler yenilenmeye başladığı için otomatik sunucu dayanamıyor ve...
  14. DonsuzTurkk

[LORDSURREAL] -> Zirve Daima Hak Edenlerindir! | ÇOK YAKINDA TEKRARDAN SİZLERLE! | Çekemeyenlere İnat!

KOPYALANABİLİR IP: play.lordsurreal.xyz Discord: https://**********/Nux8R7r @2019 ONLİNE REKOR;
  15. DonsuzTurkk

Play.RedGamer.XYZ | 1.8+ | OPSkyBlock -> /adakit - /adafly - /otosat - /cubuk - /chopper <- YENİ AÇILDI! +50

21 MAYIS SALI 22.30'DA AÇILDI! RedGamer Kopyalanabilir Adresler Server IP: Play.RedGamer.XYZ Website: www.redgamer.online @2019 ONLİNE REKOR
  16. DonsuzTurkk

| PLUGİNPAKETİM & OLYMPOSBT | Tüm Yetkililerinden Özür diliyorum.

KONU HAKKINDA Dün eski çalıştığım bir sunucunun bana ve ekibimdeki arkadaşlarıma küfür etmesi üzerine, üstelik dinimize de küfürler etmesi üzerine, kullanmış oldukları plugin paketi ve mapı burada paylaştım. Fakat o arkadaşlardan çok bu paketi ve mapı paylaşmam, pluginpaketim ve olymposbt...
  17. DonsuzTurkk

Survival Plugin Paketi & Map - 1.8.8 |

Survival Plugin Paketi Merhaba, sizlere "efsaneler ölmez şekil değiştirir" sözünün mimarlarının kullandığı paketi ve mapı paylaşmak istedim. Plugin paketinin ve mapın hiçbir şekilde telif hakkı yoktur. Mutlaka yoruma atlayacaklardır. Söylediklerine aldırış etmeyin ve rahatlıkla kullanın...
  18. DonsuzTurkk

Bhop Engelli - Onground Engelli - Minezli NCP

İyi günler, başlıkta belirttiğim gibi onground ve bhop engelli, minezli ncp istiyorum. Configi yapabilecek varsa bekliyorum. Bir türlü ayarlayamadım, şimdiden teşekkürler.
  19. DonsuzTurkk

HANDSKY | 1.8+ | Kolay SkyBlock & Günlük Bonus & 5 Envanter | HandMC.Net | 25GB RAM | 2. GÜN

Ip: HandMC.Net Sürüm: 1.8+ Ram: 25Gb Merhaba arkadaşlar, sunucumuz yeni açılmıştır. Gelişmeye devam edecektir. Tek isteğimiz bir defada olsa sunucumuza girip bakmanız, beğeneceğinizi umut ediyoruz. Günlük Bonus Hergün /günlükbonus yazarak Artarak Elmas Block Alabilirsiniz 1 gün 12 -...
  20. DonsuzTurkk

Dodurga Network Mimarlarını Arıyor...

Bu proje doğrultusunda bizden hiçbir yardımı/desteği esirgemeyen sayın sponsorumuz "AeroCS" beyefendiye çok teşekkür ederiz.
  21. DonsuzTurkk

Dev Projem İçin Sponnsor Aramaktayım..

Selamlar; Benim gayet güzel, gayet Türkiye'de gerçekten üst düzey çığır açabilecek bir projem var. Biraz projemden bahsedeyim isterseniz sizlere. Şimdi benim projemin ismi ilk önce "Dodurga Network" bu projem hub olacak fakat, gerçekten ama gerçekten Metin 2 tarzında bir oyun deneyimi olacak...
  22. DonsuzTurkk

Minecraft Sunucuma Beleş Ortak Alıyorum İlk Gelene Premium

Minecraft Sunucuma Beleş Ortak Alıyorum İlk Gelene Premium Skype:fatihbugrauyanik