Arama sonuçlarınız

1. ChromeOyunda

+3500 Oyuncu! | play.craftrise.tc | EggW. & BedW. & SurvivalG. & SkyW. & Fact. & SkyB. & Uhc & Meetup & The Bridge & Katil Kim

İyi Günler Ben Sezon Kasarken Sabah Saatlerinde Oda olmadıgından dolayı 2-3 oyun takipçim ile Aynı odaya denk geldiğim görülür Ne takım attığım nede Gel girelim vb konuşmaların olmadıgını görürsünüz loglarımızı incelediğiniz de böyle bir şey olmadıgı görürsünüz ve kanıtlarını atıyorum Ve Destek...
  2. ChromeOyunda

+3500 Oyuncu! | play.craftrise.tc | EggW. & BedW. & SurvivalG. & SkyW. & Fact. & SkyB. & Uhc & Meetup & The Bridge & Katil Kim

Sunucularında Emeklerim İle 1. olduğum halde 2. olan arkadaşları ve tanıdıkları olduğu içiin ban yedim kanıt istediğim de ise Otomatik Mesaj Atmaktadırlar Emek Hırsızları
  3. ChromeOyunda

LiteRise Ekip Arkadaşları Arıyor ( ORTAK )

Günceldir arkadaşlar
  4. ChromeOyunda

Play.LiteRise.net | Yeni Gelenlere Verimlilik 10 >Orman Bügün 18:00 Açılış> levelmarket > klan Savaşları > Coin Sistemi > +80 Online

Evet Farkındayım Ama mali durumlar nedeni ile şu an bir şey yapamıyorum o konuda en yakın zamanda inşallah Teşekkür ederiz mimariler çoğunlukla bize ait
  5. ChromeOyunda

Play.LiteRise.net | Yeni Gelenlere Verimlilik 10 >Orman Bügün 18:00 Açılış> levelmarket > klan Savaşları > Coin Sistemi > +80 Online

Değerli Yorumu kıymetli yorumun için teşekkür ediyorum dahada gelişmek birşeyler yapmak için uğraşıyoruz emin olabilirsiniz
  6. ChromeOyunda

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Böyle bir sorun ile karşılaştığınız üzere özür diliyorum yeni rehber alımlarımız aktif gereken mesaj gereken yetkililere iletilecektir Ha sunucumuza gelip bana istediğin herşeyi sorabilirsin discord olarak
  7. ChromeOyunda

İstek Başarım ( Seviye sistemi ) İstek Çok Lazım :(

Levels System ve epic levels pluginlerine bi bakarmısın sanki epic levelsi ayarlayabilirsin istediğin gibi yada bu özelliği nerde gördüğünü söyle gidip bakıyım direk bulurum
  8. ChromeOyunda

Sunucuma Ortak Arıyorum

İyi Günler Ben LiteRise Kurucusu Barış Şu sıralar biraz ekonomik sıkıntılar olmasından çok yüklendiğimden dolayı sunucuma ortak arıyorum Sunucum +30 online kesin alıp hafta sonları vb +50 +55 oldugu oluyor İlgilenen arkadaşlar mesaj yoluyla ulaşabilir
  9. ChromeOyunda

İstek Skyblock Plugin Veya Skript [ASKYBLOCK İÇERİR]

İyi Günler Benim sorum şu bu askyblockda tabela ile ışınlamayı kapatmak mümkün değilmi değil ise Bir Plugin veya skript varmı Mesela Şöyle bi komut yazsınlar /is setwarp Orası warpı ayarlansın diğer oyuncular /is warp ismini yazarak oyuncunun warpına gitsin
  10. ChromeOyunda

İstek Web Site Tasarım

tabii ki de
  11. ChromeOyunda

Yess benim

Yess benim
  12. ChromeOyunda

İstek Web Site Tasarım

Merhabalar Web Siteme Tasarımcı Arıyorum Logo + header falan yapabilecek arkadaşlar bana ulaşsın
  13. ChromeOyunda

Büyü Sistemi Aktif Fakat Kullanıma Açılmadı Bazı eksikleri var ve Herşeyi Bir anda eklemek istemedik açıkçası Bügün Veya yarın gelen güncelleme ile aktif olacaktır teşekkür ederiz iyi oyunlar
  14. ChromeOyunda

Yardım PvP sorunu

tabii ki de şu an mobilim Musait olduğum zaman atacağım
  15. ChromeOyunda

Yardım PvP sorunu

Sanki Oyunculara Vuruluyorya Pingden Fln Sekmiyor Diyelim öylede aynı sorun oluyor
  16. ChromeOyunda

Yardım PvP sorunu

Hayır leak değiller