Arama sonuçlarınız

1. LG-Anılcan

Skin İsteği - Ücret istenirse veririm.

Ben yapabilirim. Örnek bir karakter (skin) örneği göster hallederiz :)
  2. LG-Anılcan

DERİCRAFT|1.7.2|SURVİVAL SERVER

Türk Minecraft Serverlarında özellikle survival oyun modu amacıyla açılan serverlarda gereksiz birçok özelliğin,adminlerin ve kurucuların yaptıgı çocuklukları,amacı para kazanmak olan ve bunun için oyundan zevk almamızı engelleyen bir yapının olduğunu(Çoğu Türk Minecraft Serverinda)herkes artık...
  3. LG-Anılcan

CRACKLI! AmetaPVP - 1.7.X / 1.8.X - 0 LAG - 0 HILE

GENEL BİLGİ Sunucu IP Adresi : AmetaPVP.Nitrado.Net Sunucu Sayısal IP Adresi : 5.62.127.19:10200 (BUNU TERCIH EDERIZ) Sunucu Durumu: 7-24 Açık Sunucu Giriş: Herkes Katılabilir KURALLAR xSunucumuzda sohbet içerisinde spam yapmak yasaktır. xSohbet içerisinde, argo , küfür , ırkçılık , siyaset...
  4. LG-Anılcan

Kristal Kalp (%60 tamamlandı)

Olmuş :D
  5. LG-Anılcan

Telefon ekranınızı paylaşın

Aynan :D
  6. LG-Anılcan

Telefon ekranınızı paylaşın

Iphone 5s
  7. LG-Anılcan

Secret_wither mi? SincapTR mi? {{ Ev Yapma Yarışması }}

Secret_Wither - Küçük - Aynı Blok Sincap - Mükemmel olmuş (kıskandım)
  8. LG-Anılcan

silindi

O bendim :D (Yalan söylüyor)
  9. LG-Anılcan

Yürürken böyle bir hata oluyor

Sunucuda oynuyorsun . İnternetin de sorunlu olabilir .
  10. LG-Anılcan

Yürürken böyle bir hata oluyor

Oyun laglıdır .
  11. LG-Anılcan

[=Ornitorenk Alfabesi/Dili=]

LUPLIP PLUP
  12. LG-Anılcan

Stilpvp Sunucu Çalışmaları #1

Sunucuda sizlere başarılar ! (Beğenmedi)
  13. LG-Anılcan

Minecraft Hesapları Çalındı !

Alman medyasından gelen bilgilere göre birçok Minecraft oyuncusunun hesap bilgileri çalındı. 1800’den fazla oyuncunun hesabı tehdit altında. Minecraft muhteşem bir oyun. Yıllardır oyun tutkunları için küplerden oluşan eğlenceli bir dünya sunan Minecraft, bugün can sıkıcı bir haberle karşımızda...
  14. LG-Anılcan

Büğün

Büğün
  15. LG-Anılcan

Ulen :) Yok hacı Leaf Gaming anlamında

Ulen :) Yok hacı Leaf Gaming anlamında
  16. LG-Anılcan

Minecraft Nasıl Zorluk Sabitlenir ? [1.8+]

Tamam . Zaten eski forumda ki konularımı paylaşıyorum .
  17. LG-Anılcan

400 TL Bütcem Var Steam Oyun

http://store.steampowered.com/app/239140/ http://store.steampowered.com/app/107410/ http://store.steampowered.com/app/241560/
  18. LG-Anılcan

Eski konularım :( Oda doğru ama ...
  19. LG-Anılcan

Blok Üzerine Eşya Koymak !

Merhaba ! Bugün blok yani çalışma masası , büyü masası , ocak , fırlatıcı ve bırakıcı ... gibi sağ tıklayınca açılan bloklara nasıl eşya konulabilir . Tabii ki hepsinde aynı şey olur . Çalışma masasına deneyelim ; Merdiven (İstediğiniz bir eşya olabilir) Çalışma Masası İhtiyacımız olanlar...
  20. LG-Anılcan

SG : Heroes Nasıl Oynanır ?

Merhabalar ! Bugün ki rehberimiz de SG : Heroes nasıl oynanır anlattım . SG Survival Games'in kısaltılmış halidir . Heroes ise Türkçe de kahramanlar anlamına gelmektedir . Oyun da ki amaç normal bildiğimiz açlık oyunları gibi ama bu oyunda ortaya koşup sandıkları alıp kaçmak değil . Oyuna...
  21. LG-Anılcan

Naturel Yaratıklar (Saldırmadıkça Saldırmayan)

Canı: 1.9 Pre-Release 3'ten önce 10 kalp, 3'ten sonra 20 kalp. Saldırma Gücü: Kolayda 2can, normalde 3.5 can, zorda 5 can götürür. Nerde Doğar?: Işık gücü 7'ten düşük olan The End bölgelerinde görülür. İlk Çıkışı: Beta 1.8 Pre-Release 1 Sunucu ID'si: 58 Oyunu Kaydetme İsmi: Enderman Ne Düşürür...
  22. LG-Anılcan

Pasif Yaratık Rehberi (Dost)

Canı: 2 Kalp Nerde Doğar?: En az 2x1x1'lik çimenli alanlarda doğma ihtimali vardır, veya bir yumurtadan doğma ihtimali 1/8'dir. İlk Çıktığı Zaman: Alpha 1.0.14 Sunucu ID'si: 93 Oyunu kaydetme ismi: Chicken Ne Düşürür?: Öldüğünde hiç yada 1-2 arası tüy, 1 tane pişmemiş tavuk eti, yanarak ölürse 1...
  23. LG-Anılcan

Merhabalar ! Bugün 1.8 sürümünün ve snapshotlarda bulunan sabit zorluk belirleme nasıl yapılır onu anlatacağım . Ama 1.7 - 1.7.10 arası sürümler çalışmaz . İlk olarak 1.8 veya 1.8.1 ile oyuna giriş yapıyoruz . Dünya oluşturuyoruz veya var olan bir dünyaya giriyoruz . ESC tuşuna basıp oyunu...
  24. LG-Anılcan

Resimden Esinlerek Yapdıgım C4D Çalışmam(Bence Kötü Oldu Ama)

Al işte . Bari ben Trabzon'dayken yapmayın .