Arama sonuçlarınız

1. ensiha

As

As
  2. ensiha

Banka Soygunu Skripti - Türkiyede İlk Ve Tek!

Konuyu uzatma mesaj kasmaktan ceza verecekler şimdi nasıl düşürsen düşün bir şey değişmeyecek sana bir şey ispatlamak zorunda değiliz.
  3. ensiha

Arkadaşı yakından uzaktan tanımıyorum yorumunu görünce cevap veresim geldi Yeni kayıt olmuşsun foruma seni tanıyan yok yaptığın yoruma bak.
  4. ensiha

Çok tanınmış ünlü biri gibi hissetti arkadaş kendini senin beğenip beğenmemen hiçbir şeyi değiştirmez. Kodları incelemedim ama fikir güzel.
  5. ensiha

Süreli mobkill all!

every 5 minutes: execute console command "killall all" Mob silme komutu hatalı olabilir onu düzenlersin
  6. ensiha

Profil Skripti [İstek]

Benim eskiden yaptığım bi profil skripti vardı işini görürse kullan Ensiha yazan yerleri degiştirmessen sevinirim Buraya Tıkla
  7. ensiha

Eşyaların Stacklenmesini Önleme [istek]

Tam emin değilim ama farklı isimdeki itemler yerde stacklanmıyorsa bu şekilde çözülebilir, Örnek olarak anlatayım her spawnlanan demire 1 ile 99999 arası bi sayı vericez yada artan kendini silip tekrarlayan bi veriable bu şekilde itemler yerde birleşmeyecek ama oyuncunun envanterine geldi an...
  8. ensiha

Özel Skriptimde hata var lütfen acil bakarmısınız.

if entity name is "Faction": Olarak denermisin.
  9. ensiha

SkripTR Tamamen Türkçe Skript Eklentisi

Gayet güzel ama 1.9 yerine 1.8 den başlasa daha iyi olurdu, Yeni öğrenenler eventleri türkçe olarak öğrenebilirler.
  10. ensiha

Özel Skriptimde hata var lütfen acil bakarmısınız.

İttirilme sorunu için benim eski metin2 skriptme bakabilirsin ordaki köylüler ittirilmiyor ve öldürülemiyor.
  11. ensiha

Konunun silinmesini talep ediyorum

Sistem gayet güzel çalışıyor uzun zamandır elimizde bu ara isteyenler çok olduğundan paylaşalım diye düşündük, Lütfen skripti indirip başka forumlarda ben yaptım gibisinden paylaşmayınız.
  12. ensiha

QuaMC Yetkili Alımları

Her şeyi eksiksiz yapsın demiyoruz dikkat etsin diyoruz bizimde hatalarımız olabilir gayet normal bir şey bu
  13. ensiha

[SK Fiqirleşme] Town Of Salem - Minecraft

Mantık olarak söliyeyim şu an meşgülüm yapamassan ulaş örnek atarım sana ben 3 farklı rol ve 3 farklı oyuncu var örnegin while {herkezaldımı} is greater than 2: if {aldımımafia} isn't set: if chance of 33%: add 1 to {aldımımafia} add 1 to {herkezaldımı}...
  14. ensiha

Chest Menu

Tuskenin bozuk olup çalışmadığının farkındamısınız ? yada ben ve arkadaşlarım çalıştırmada sıkıntı yaşıyor 1.8 değilmi bu yaptığım ve paylaşmak istediğim güzel bi proje vardı skquery buğlu diye bitiremedim tuskeyide kullanamıyorum
  15. ensiha

%Location%

@ServetPro Verdiğin kodda kurbana o kodu yazdırıyor kurbanın o kodu yazabilmesi için op olması lazım yani o kod sıkıntı olur normal oyuncularda yaramaz. Attığım kodu denemedim deneyip bilgilendirirsen iyi olur on damage: set {_x} to x coord of victim set {_y} to y coord of victim set...
  16. ensiha

Konunun silinmesini talep ediyorum

Bu yorum tarafımda kaldırılmıştır
  17. ensiha

OTO Maden sıfırlama skripti

every 360 seconds: execute console command "/mrl reset lapis" wait 60 seconds execute console command "/mrl reset sunger" execute console command "/mrl reset obsi" wait 60 seconds execute console command "/mrl reset vip" execute console command "/mrl reset vip+"...
  18. ensiha

Skriptte takıldığım bi yer var yardımcı olurmusunuz

Başka bir çözüm yoksa öyle yapıcam zaten ne zaman bir şey yapsam böyle şeyler beni buluyor :) Yardımcı Olmaya Çalışan Herkese Teşekkür Ederim
  19. ensiha

Siz isteyin biz yapalım [skript]

command /test: trigger: open chest with 6 rows named "&cPazarım" to player set {_xyz} to 0 loop 3 times: format slot {_xyz} of player with stone to close then run [execute player command "/test%{_xyz}%"] add 1 to {_xyz} Test yazıp loopladıgımız...
  20. ensiha

Bi an buldun sandım :) hala aynı hata neyse en azından denedin teşekkürler K.b Php içinde renkli olduğundan hoşuma gidiyor [Düzelttim] Artık Php Degil Kod Hata Hala Devam
  21. ensiha

Deneyip tekrar dönücem Hata Veriyor Ama 1.7 Kullanıyorum Mc Tuske İndirdim Verdiği Hata Neyse galiba tam çözümü yok heves ederek tekrar skript yapmaya başlıyım dedim hatadan hataya sürüklüyor keşke başta javayı tercih etseydim
  22. ensiha

Skript Öğrenmeye Nereden Başlamalıyım

@TaylorGang 'a katılmıyorum 1-2 haftada öğrenebileceğin bir şey ama eventleri olayları ezberleyemessin aklına takılan bir şey oldukca merak ettikce araştırarak ögrenmen gerekir 1-2 haftada tab atmayı ve işleyiş mantığı çözsen yeterli burdan bakabilirsin çogu evente ...
  23. ensiha

Bi araştırma / bulma şansınız varmı baya bi baktım ama yok bulamadım @Blueyescat Yardım edebilecek insan yokmu ?
  24. ensiha

Maalesef hala hangisine tıklarsam tıklayım en sonuncuyu baz alıyor kaç kere looplarsak o kadar oluyor Bu arada beni hatırladınmı ?