Arama sonuçlarınız

1. ensiha

Skriptte takıldığım bi yer var yardımcı olurmusunuz

Öncelikle sa beyler beni tanıyanlar elvette vardır aranızda ben genellikle sorunlarımı araştırarak çözüyorum ama bunun çözümünü bulamadım kısaca anlatayım command /test: trigger: open chest with 6 rows named "&cPazarım" to player set {_xyz} to 0 loop 3 times...
  2. ensiha

Myqsl sorunu anlayan baksın

Öncelikld sa beyler Hosting satın aldım fakat authme yi myqsl bağlamayı başaramadım yardımcı olabilicek varsa şimdiden allah razı olsun kaç gündür uğraşıyorum olmadı
  3. ensiha

Çılgın Advert Sistemi | Buğsuz | Sorunsuz | Kullanışlı | Satış İlanı | Ensiha Farkıyla

Skript SkQuery Advert.sk - 1 KB # 28.05.2017 'de Güncellendi VirüsTotal @Emrsmsk @StableDeveloper @Dantero @Bartuzen @imFoRTe @Weak @bikkik @jackopmackop @TheLucifer @Blueyescat @Darkkandadr @afesraca @MahquM @Shiptar @Minecraftplayerr @BurakCG @wlen12 @Cresties @ILieWorldI Not: Bir...
  4. ensiha

[Sk] Bekle Kazan Skripti | Gui | V.b | [([ Tazecik Fikir Yepyeni ])]

Skript SkQuery iConomy (essentials v.b) Vault Beklekazan.rar - 2 KB https://www.virustotal.com/tr/file/b0c9118f3dfb1a13c74d7bac16532d337b717d6d95e84ad316f13d78973f515f/analysis/1471702404/ @Emrsmsk @StableDeveloper @Dantero @Bartuzen @imFoRTe @Weak @bikkik @jackopmackop @TheLucifer...
  5. ensiha

[Sk] Metin2 Tarzı Skript V3 Güncellendi -Durmadan Devam-

Skript SkQuery iConomy (essentials v.b) Vault Mt2 V3.rar - 3 KB VirusTotal V3 Hali ||| Notları Lütfen Okuyun @Emrsmsk @StableDeveloper @Dantero @Bartuzen @imFoRTe @Weak @bikkik @jackopmackop @TheLucifer @Blueyescat @Darkkandadr @afesraca @MahquM @KoseKoyun @Bahattin98 @QuekTheLE...
  6. ensiha

[Sk] Skyblock Spawner Çalınımı Engelleme [Skyblock] Küçük Sk

/spawnerkoru || Oyuncular bu komutu yazarak baktıgı spawneri kırılmaz yapar /spawnerkorumaiptal || Gerekli Yetki koruma.admin || Yetkililer Bu Komutu Yazarak Kırılmaz Spawneri Kırılır Spawnere Dönüştürür Hastebin : http://hastebin.com/ubiyayoniq.rb Pastebin : http://pastebin.com/3S0NaTUq...
  7. ensiha

[Sk] Profil Skripti V.3 + Gui Destekliyor [Paylaşım]

Güncellemede Eklenenler: |Başkaların Profillerinede Bakabiliyorsunuz| [Artık Herkesin] |Yapabildigim Kadar Disk Tasarrufu| |On Join İle Gelen Gereksiz Veriableler Kaldırıldı| |Giderilen 1 Hata|: Mob Öldürmelerin Veriableleri Silinmiş V.3 De Onları Geri Ekledim Skript SkQuery Profil V.3.sk - 15...
  8. ensiha

[Sk] Bot Koruması [İncele]

Öncelikle Herkese Merhaba Bazı Arkadaşların Serverlerde Görüpte İstedigi Bot Koruması İlk Girişte Atıcak Sonra Birdaha Girmeye Çalışırsa Servere Alıcak Onu Paylaşıyorum Çalıntı Degildir Botlarda Gerçekten Engellermi Bilmiyorum Ama Siteden Kayıt Çakma Lobi Kesin Çözümdür K.g options...
  9. ensiha

[Sk] Satın Almalı Pet Skripti

/pet Liste [ Tüm Petlerin İsimlerini Gösterir ] /pet Menu [ Petlerin Menulenmiş Hali ] /pet reload [ Pet Sk Sine Reload Atar ] /petsatınal PETNİCK [ PETNİCK = Listedeki İsimler Başka bir şey Yazarsanız Çalışmaz Şuanki fikayı 1M (1000000) Dır Degiştirebilirsiniz /pet PETNİCK [ Petinizi Çagırır...
  10. ensiha

[İstek] yok eden yay

Öncelikle Herkese Merhaba Bir İsteğim Olucak asd Adlı Yayla Herhangi Bir Blogu Vurunca Yok Olucak Birde ek olarak adamlar asd adlı yayla birbirine hasar veremicek yapabilen varsa şimdiden teşekkür ederim
  11. ensiha

[Hata] Lütfen 2 Saniyenizi Ayırıp Baka Bilirmisiniz

Öncelikle Herkese Merhaba Şu Kodu Yazınca Hiçbir Hata Vermiyor Fakat Oyunda Deneyince Çalışmıyor Kod : on entering of region "asd": send "asdasdasdsa" Hata Vermiyor Fakat Çalışmıyor'da Yardım Edebilecek Birisi Varsa Sevinirim @Blueyescat @Zaurdemirov @Leforfs @BraveHero @StableDeveloper
  12. ensiha

[İstek] Yapabilicek varsa cok iyi olur

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Bir Tabela Olucak Mesela Şöyle [Minigames] Join 1/24 Biri Tıkladıgında 2/24 Olucak Ve Onu Belirledigim Lobiye Atıcak Orda Oyundan Cıkarsa Veya Belirli İteme Sag Tıklayıp Cıkarsa Orası 1/24 Olucak Böyle bir şey Yapabilicek Varmı Skriptle Yada Pl Si Varsa...
  13. ensiha

[Yardım] Tnt Patlaması Lütfen Yardım

Sa Beyler Tnt Patlayınca Yakınındaki Demir Parmaklıkları Patlatmasını İstiyorum Ama Sadece Demir Parmaklıkları Yapabilicek Varmı Veya Yapılırmı
  14. ensiha

Bot Koruması Bi Bakarmısın Lütfen

Öncelikle Herkese Merhaba Ben Bi Serverde Gördüm Her İlk Girdiginde Botmusun Yoksa Tekrar Gir Görelim Diyip Atıyor Birdaha Girmeye Çalıştıgımızda Giriyor Bu Her Girişte Oluyor Baya İyi Bir Bot Koruması Bence Böyle bir şey Yapabilicek Varsa Lütfen Yardım Etsin parayla yapıcaksada sıkıntı degil
  15. ensiha

Minecraft blok sorunu

Merhaba serverimde blok kırınca veya koyunca oyun donuyormus sebebi nedir veya çözüm leri varmıdır Server skyblock
  16. ensiha

Scriptler Arkadaş [ Skypeli ]

Merhaba Arkadaşlar aranızda script e başlamak isteyenler yada yeni başlayanlar varsa beraber yapmaya çalışabiliriz bende yeniyim o kişiyle beraber ogrenebiliriz skype si ve mic i olmasi lazim +13
  17. ensiha

[Yardım] Skriptle Yetki Verme [Çözüldü]

Sa Beyler adama /skylord yazınca adama manuadd yetkisi vermesini istiyorum manuadd oyuncu skylord gibi bunu nasıl yapabilirim yardım lütfen
  18. ensiha

[Yardım] Beyler Yadım Edicek Bilgili Kişiler İçeriye...

Benim Skyblock Sunucusunda Adamların Adası 5000 lw oldugunda /skylord yazdıgında skylord olmasını istiyorum adasının lw ini kontrol edicek adasına restart atarsa veya cıkarsa bu skylord silinicek ada arkadaşlarıda bu komutu kullanabilicek 10000 lw oldugunuda /skygod yazıcak ve aynısı olucak...
  19. ensiha

Acil Yardım Beyler Servere Yoğun Saldırı Var

Server Spigot 1.7.X Adamlar Serveri Çökertebiliyo Duyuruları Degiştiriyor Warpları Kapatıyolar Serverle Oynuyolar Koruma Şart Koruma Plugini V.b Şeyler Varsa Paylaşırsanız Benimle Sevinirim
  20. ensiha

[İstek] Kırıktaşı Kırdıkca Exp Gelmesi [Çözüldü]

Skyblock Serverde Adamlar Kırıktaş Kazdıkca Cok Az Bir Exp Gelmesini İstiyorum Adamlara 3-5 exp gibi azar azar Böyle Bir skript kodlayabilecek varmı veya kodlanırmı bu işlerde yeniyim lütfen yardım
  21. ensiha

[Gereksiz]

Ben Skyblockda Adanın Belirbi Bir Seviye Ulaştıgında Bir Komutla Skylord - Skygod Olmalarını İstiyorum 5000 Lw De Skylord 10000 Lw De Skygod Olmalarını İstiyorum Ayarlayabilecek Varsa Cok Memnun Olurum Kodları İse /skylordol /skygodol olabilir.