Arama sonuçlarınız

1. Minedragon

Csgo için!

Arkadaşlar csgo için adam arıyorum atölye maplerini filan oynamak için müsait olan varsa steam nick:YouKnowWho
  2. Minedragon

SURVİVAL OYNAYACAK KİŞİ

konu açık oynamak isteyen Discord:MübarekEsnaf
  3. Minedragon

CSGO Oynayacaklar İçeri

Konu açık CSGO oynayacaklar bana özel olarak nickini atsın.Genel olarak rekabetçi gireriz.
  4. Minedragon

AK-47 Skinlerinin Çıktığı Kasalar

OYUN İÇİNDEKİ KASALARDIR. AK-47 Seçkin Yapım - Chroma 2 Kasasından Çıkabilir. AK-47 Avcılık Sporu - Spektrum Kasasından Çıkabilir. AK-47 Neon Devrimi - Gamma 2 Kasasından Çıkabilir. AK-47 Jaguar - eSports 2014 Yaz Kasasından Çıkabilir. AK-47 Kartel - Chroma Kasasından Çıkabilir. AK-47...
  5. Minedragon

AWP Skinlerinin Çıktığı Kasalar

OYUN İÇİNDEKİ KASALARDIR. AWP Ateş Hayali - Spektrum Kasası AWP Phobos - Gamma Kasası AWP Yıldırım Çarpması - CSGO Silah Kasası AWP Man-o'-war - Chroma Kasası AWP Hiper Canavar - Pala Kasası AWP Kırmızı Çizgi - Kış Saldırısı Silah Kasası AWP Seçkin Yapım - Yaban Ateşi Operasyonu Kasası AWP Oni...
  6. Minedragon

Minecraft RAM Sorunu

Arkadaşlar sorunum şu:Minecrafta RAm Verdiğim zaman Minecraft Ramin Yaklaşık %20'sini kullanıyor sadece.Javaya filan ram verdim işe yaramadı.Çözüm verebilecek?
  7. Minedragon

Cd Sürücüm Çalışıyor Ama Okunmuyor!

Yaklaşık 7-8 Aydır Böyle Bir Sorunum var Cd'yi takmıyorum cd sürücüsü çalışıyor ama Bilgisayar görmüyor bunu.Çözümleriniz varsa Yazabnilirmisiniz.
  8. Minedragon

FACTİON PVP SERVER

FACTİON PVP SERVERİ AÇILMIŞTIR.46.20.1.66:1107 server ipidir.Alımlar vardır.Hadi tek eksik sensin gelde eğlenmene bak.
  9. Minedragon

Modlarla arası iyi olan biri arıyorum .

Konu başlığında yazıyor.(4 kişi alcam.) Skype:mustafa.kaya458
  10. Minedragon

Sky Survival oynuyacak kişi aranır

Ad: Soyad: Skype: Yaş: Bazı kişilere istek göndericem herkese deil.Hamachili serverdir.En fazla 4 kişinin isteklerini kabul edecem.
  11. Minedragon

Sky Survival Oynuyacak olan hamchili

Hamachili Sky Survival oynuyacak kişi aranır 12-13 yaşlarında biri olsun . Version=1.7.2 Skype=Şart Mikrofon=Şart
  12. Minedragon

1.8.3 survival oynıyacak kişi aranır

Serveri ben kurdum hamachilidir.sürüm:1.8.3.gelen skype:mustafa.kaya458
  13. Minedragon

1.7.10 forge crash report hatası yardm edin.

Arkadaşlar minecraft ı forge olarak açınca dünyaya girmeye çalışıom ve oyun crash veriyor hep böle.sadecce 1.7.10 forgede oluyor bunun çözümü nedir.
  14. Minedragon

Hexxit takılacak biri aranır.

hexxit serveri kurdum.en fazla 4 kişi gelebilir.skype:mustafa.kaya458 ekleyin server ipi verim.