Arama sonuçlarınız

1. EmreCt

WWE'nin En Zengin 5 Güreşçisi

Arkadaşlar serimizin devamı için şimdilik kanalıma abone olabilirsiniz. İzlediğiniz için teşekkür ederim, eleştirilere açığım buyrun :)
  2. EmreCt

WWE Hakkında Bilinmeyen 10 İlginç Bilgi

Arkadaşlar sınavlar yaklaştığı için derslere yoğunlaştım. Oyun olarak Hazirandan sonra tam takır devam edeceğiz ama şimdilik bu tarz içerikler gelecek bir süreliğine. Video bir kısa oldu mahsur görün iyi seyirler :)
  3. EmreCt

Minecraft Yılbaşı Paketi | Minecraft Yıl Başı Haritaları ve Modları - EmreBey

Arkadaşlar sizler için yılbaşına özel bir paket hazırladım, içeriği hakkında videodan bilgi alabilirsiniz. Destekleriniz için çok teşekkür ederim.
  4. EmreCt

Türkiyede En Çok Aboneye Sahip 10 Youtube Oyun Kanalı

Arkadaşlar ilk defa bu tarz bir çalışma yaptım, yorumlarınızı bekliyorum. İyi seyirler :)
  5. EmreCt

Minecraft SkyWars × 9 × SAATLER SÜREN O DEV MAÇ!

Hepinize iyi seyirler arkadaşlar, yorumlarınızı bekliyorum.
  6. EmreCt

Nether'da Yaşıyoruz! × 5 × GHAST İLE AMANSIZ BİR MÜCADELE!

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, hepinize iyi seyirler :)
  7. EmreCt

Minecraft SkyWars × 8 × BU SEFER FARKLI DENEYİM!

Skywars serimizin 8. bölümüyle karşınızdayım arkadaşlar, iyi seyirler :)
  8. EmreCt

Emre Bey × Minecraft SkyWars × 6 × KISA VE ÖZ!

Biraz kısa oldu ama arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum, facecam'i yuvarlak yaptım en azından arka planı az da olsa kamufle etmiş oldum :D
  9. EmreCt

Nether'da Yaşıyoruz! × 3 × BİR TON MANTAR BULDUK!

Hepinize iyi seyirler arkadaşlar, yorumlarınızı bekliyorum :)
  10. EmreCt

EmreBey × Minecraft SkyWars × 6 × ADAMA KAFA ATTIM!

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, iyi seyirler :)
  11. EmreCt

Nether'da Yaşıyoruz! × 3 × DAHA MODERN BİR EV!

Bu bölümde evin temellerini attık arkadaşlar, yorumlarınızı bekliyorum iyi seyirler :)
  12. EmreCt

Nether'da Yaşıyoruz! × 2 × OLUYOR GİBİ!

Yorumlarınız benim için çok değerli arkadaşlar lütfen eksik etmeyin, iyi seyirler :)
  13. EmreCt

EmreBey × Nether'da Yaşıyoruz! × 1 × BAŞLIYORUZ!

Serinin devamı için lütfen like atmayı unutmayın, yorumlarınızı bekliyorum iyi seyirler :)
  14. EmreCt

EmreBey × 1.9 Hayatta Kalma × 3 × TAVUKLA AMANSIZ MÜCADELE!

Yorumlarınız benim için çok değerli arkadaşlar, hepinize iyi seyirler :)
  15. EmreCt

Emre Bey × SkyWars × 5 × SNİPER DÜZEYİNDEKİ YUMURTALARIM!

Kanalıma abone olup videoları yakından takip edebilirsiniz arkadaşlar, yorumlarınızı bekliyorum. İyi seyirler :)
  16. EmreCt

Emre Bey × SkyWars × 4 × ATEŞLİ OOOOOOK!

Yorumlarınız benim için çok değerli arkadaşlar, iyi seyirler :)
  17. EmreCt

Minecraft 1.9 Hayatta Kalma × 2 × Ölümsüz Zombi Yapmışlar!

18. EmreCt

Minecraft 1.9 Versiyon Kurulumu

Arkadaşlar burada hepinizin bilmediğini iddia edemem ama bilmeyen arkadaşlar için hazırladığım bir video. Eleştirilerinize açığım, iyi seyirler :)
  19. EmreCt

Emre Bey × SkyWars × 3 × 15 Kişiye Saldırdım!

20. EmreCt

Emre Bey | Minecraft 1.9 Hayatta Kalma | 1 | BAŞLIYORUZ!

Yorumlarınız benim için çok değerli arkadaşlar, iyi seyirler :)
  21. EmreCt

EmreBey × SkyWars × 2 × Kazanmak Bizim İşimiz!

Eleştirilerinizi bekliyorum arkadaşlar, kanalıma abone olup yeni çıkan videolardan haberdar olabilirsiniz. İyi seyirler :)
  22. EmreCt

Facecam Programı Önerileriniz

Arkadaşlar önümdeki videolarda facecam eklemeyi düşünüyorum fakat youcam baya sıkıntı çıkarıyor. Kamera görüntüsü belli bir süre sonra yavaşlıyor yani slow moda alıyor kendini ses kalınlaşıyor falan anlamadım sorunun neyden kaynaklandığını. Bunun dışında önerebileceğiniz bir program var mı?
  23. EmreCt

SkyWars × 1 × Dikkat Yumurta Show İçerir!

Arkadaşlar ben 25 saniye kanalından Emre, artık yeni videolara sıfır bir kanaldan devam etmeyi düşünüyorum. Önceki kanalımda aktif olmayan birçok takipçim mevcut. Bu yüzden yeni kanala taşındım, video ve kanalım hakkında görüşlerinizi merak ediyorum. İyi seyirler :) Arkadaşlar bu arada ses...
  24. EmreCt

Minecraft SkyBlock | Geçen Yine Kazanıyoruz | 25 Saniye

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, iyi seyirler :) Arkadaşlar Skywars olacaktı, block demişim kusura bakmayın. :) Başlığı yöneticiler düzeltirse sevinirim.
  25. EmreCt

Minecraft Animasyon Türkçe Seslendirme

Arkadaşlar, amatörce ufak bir seslendirme yaptım. Umarım beğenirsiniz eleştirilerinizi bekliyorum :)