Arama sonuçlarınız

1. Jigsaw1396

7/24 Online Server arıyorum!

MC tecrübem var. Bazen Haxball oynuyorum canım sıkılıyor. Minecraftta sarıyor. Sürüm farketmez. yalnız Geceleri girerim genellikle. 7/24 Serveriniz var ise iyi olur.
  2. Jigsaw1396

Avea 23TL lik paket

Bu 23 TL lik; 500dk, 5000 sms, 2 GB internet paketi kampanyası hala devam ediyormu beyler?
  3. Jigsaw1396

Komut Bloğu ile RedStone aktif ettirme?

Komut Bloğu ile RedStoneyi nasıl aktif edebilirim? kodu nedir?
  4. Jigsaw1396

Bu öğeye Erişmek için gerekli izinleriniz olmayabilir

beyler bu hata genellikle çıkar çözümü basit: http://www.tamindir.com/registry-workshop-251/ bu linkteki programı indirip kurun ve Try It deyin eğer kodunuz varsa kulanabilirsiniz. İyi Forumlar..
  5. Jigsaw1396

OPTİFİNE sorunu

İnternet cafeye gidip Forge ML yükledim. Eve gidince de Onu, Bi önceki MC ile değiştirdim. Ve son olarak OPTİFİNE kurdum. Oyuna girdim, Video ayarlardan ayar yaptım, Oyunda yeni map açtım ama Dünya yükleniyor da kaldı beyler hiç açılmadı. Optifinesiz açılıyor ama kasıyor.
  6. Jigsaw1396

Allahını seven birisi bana FML yüklü bi 1.4.7 mc dosyası atsın.

Beyler Evde net olmayınca yüklenmiyor ya iyi bi çözüm bulun ya da 1.4.7 FML bi MC dosyası atın.
  7. Jigsaw1396

bu videodaki gibi tuzak yapmak istiyom

dunyanın en iyi filmi testere bilirsiniz zaten beyler bu sahnedeki gibi tuzak yapmak istiyom
  8. Jigsaw1396

Duvara redstone hakkında

beyler bu pistona kadar nasıl kızıltas(redstone) koyabilirim yani asagıdan salter ile basınca yukarıdaki piston aktif olcak? Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Jigsaw1396

Vertical Redstone kurulumu

bende Forge mod loader yok. Bugün onu indirdim. Özelliği; heryere Kızıltaş koyabiliyormuşuz. Şimdi Winrardan çıkarıp(klasörü) oyunun kurulu olduğu yerdeki mods(kendim oluşturdum) klasörüne attım çalışmadı. Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Jigsaw1396

Single Playerda eglencelik bir sey soyleyin

Eglencelik birsey soyleyin kendim oynarkene sıkılıyorum. Siz ne yapıyosunuz kendiniz? Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Jigsaw1396

1.4.7 Single Player Mob Spawner nasıl yapılıyo

TWD mapım icin cok gerekli beyler nasıl yapılıyo bu Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Jigsaw1396

1.5.2 indirdim ama hata

Beyler ozgurgorgulu den 1.5.2 indirdim. evimde net baglantısı da yok. kullanıcı adımı girdim sonra playa bastım "amazons" gibi bi hatalar verdi. sorun nedir.
  13. Jigsaw1396

Minecraft Özçekim(Selfie) Nasıl Yapılır?[Bilmeyenler İçin]

Minecraft'ta eğlence amaçlı yapılan birşeydir. Geçen JusticeWhips diye bi arkadaş ile çekinmiş o her kimse. Şimdi size yapımını anlatacağım: İlk öncelikle "F1 Tuşu"na basarak alttaki göstergeleri kapatınız yoksa zevki kalmaz. "F5 Tuşu" ile Kamera açısını değiştiriniz; Ön tarafınıza. Şimdi...
  14. Jigsaw1396

Map yapımı için Harita özelliği

Map yapmak için haritanın özelliğini ne yapsam; Varsayılan, Dümdüz, Büyük biyomlar? hangisi? Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Jigsaw1396

The Walking Dead mi? Saw(Testere) mi?

Başlıktaki gibi beyler hangi mapı yapsam? TWD mi? SAW mı? Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  16. Jigsaw1396

Kendi kendime kameraman?

Ciddili konuşuyorum [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] beyler kendi kendime video çekcem de kameramanı nasıl yapıcam zaten single player oynuyorum. bi film yapmayı düşünüyorum kendi kendime, kamerayı nasıl halledicem? Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. Jigsaw1396

Facebook grubu kurdum..

Beyler sık sık facebookda takılanlara söylüyorum; oyun forumu kurmuştum isteyen gelebilir. Bu siteyi bırakın demiyorum hatta üye çalmak gibi bi niyetim de yok, zaten görüyorsunuz bende takılıyorum burda. Neyse gelmek isteyene pm atsın veya ben atabilirim. -İyi forumlar. Vodafone 785 cihazımdan...
  18. Jigsaw1396

FM( Football Manager) oynayanlar? taktik lazım.

beyler indirme link felan atmayın pcmde bi FM 2008 yüklü. real madrid olduğum halde yenemiyorum. bu sitede kesin vardır fm oyuncusu. annesini seven bi insan verebilir mi taktik, Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. Jigsaw1396

1.4.7 yi kaldıran pc'm 1.7.2 'yi kaldırır mı?

beyler ezme bi pc'm var 10 senelik 1 gb ram 2.4 ghz 128mb ekran kartı 1.4.7 yi oynuyorum hiç kasma yok yalnız optifine kullanıyorum :D . bu pc peki 1.7.2 yi kaldırır mı? dipnot: pc'mde İnternet Bağlantısı YOK. -İyi forumlar Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. Jigsaw1396

Yeni Mapım(Saw/Testere) için bubi tuzağı önerilerinizi alayım?

Biliyorsnuzdur ki map yapıyorum kendime özel. Fakat fazla tuzak yapmasını bilmiyorum. Bildiğiniz dehşetli bi tuzak var ise söyleyin, bu sayede emeğimde katkınız olur. Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  21. Jigsaw1396

Sitede/Forumda En Çalışkan Üye Kim?

Evet beyler, bu konuda herkesin dikkatini çeken, en beğendiği bi üye olur. Benim beğendiğim üye - @TheRedstoneEngineer Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  22. Jigsaw1396

Cidden "Güldür Güldür Show"a Gülüyomusunuz

Bu programa gülüyor musunuz? benim tek cevabım; Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın yerine geçemez diyorum... Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  23. Jigsaw1396

Tapatalk PM basınca "Maalesef Tapatalk durduruldu." hatası

Tapatalktan giriyorum, Sizdede, Pm ye tıklayınca böyle hata veriyor mu? -İyi forumlar..
  24. Jigsaw1396

Ben CoD61

Merhaba McT üyeleri, bazılarınız tanır beni belki. 1 seneyi geçkin burdayım, ilk nickim CoD61. aslında genelde bu hesabı kullanırdım şifresini unuttum. yeni hesabım Jigsaw13'dür, bu hesabı da facebook ile açmak zorunda kaldım. Artık bu Jigsaw1396 da devam edeceğim ha tanımıyosanız, önceden...