Arama sonuçlarınız

1. Ahmet Gelir

Bir dünyada sohbeti sadece VIP oyuncular için aktif etmek

Başlıkta da belirttiğim gibi bir dünyada sadece VIP oyuncuların konuşabilmesini istiyorum. Dünya değişkenini yapamadım. Benim kodlamaya çalıştığım; on chat: if world of arg-player is "lobi" cancel event send "&f[&bIkonia VIP&f] &aLobide yanlızca VIP'ler konuşabilir...
  2. Ahmet Gelir

[Yardım] TAB'ı Pasif Hale Getirmek, TAB'da İsim Gözükmemesi | Vanish MOD

TAB'da isim gözükmesini engelleyecek, Görünmezlik İksiri değilde oyuncuyu direk Vanish gibi bir MOD'a alacak script gerekli. Bilen arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim.
  3. Ahmet Gelir

MC.KONYACRAFT.COM < 1.8.8 (1.7-1.15.2) > SkyBlock EasyFaction PvP Survival EggWars HG/SG SkyWars Creative | 2015'ten Beri

Mc.KonyaCraft.Com Ekstra Play.KonyaCraft.Com PvP.KonyaCraft.Com Hard.KonyaCraft.Com Hg.KonyaCraft.Com Desteklenen Minecraft Sürümleri; 1.7.x 1.8.x 1.9.x 1.10.x 1.11.x 1.12.x 1.13.x 1.14.x 1.15.x Tavsiye ettiğimiz sürüm: 1.8.8 KonyaCraft'a giriş yapabileceğiniz tüm minecraft sürümleri; Bana...
  4. Ahmet Gelir

Hard.KonyaCraft.Com|HardSurvival|Lapissiz|Hammaddesiz|Enchsiz|Marketsiz|TamamenEmek|ÇeşitliOrmanlar|

Misyonumuz Sunucuyu kolaylıktan ve abartıya kaçan zorluktan da uzak bir şekilde tasarladık! Kolaylıktan sıkılmayacak, Zorluktan yılmayacaksınız... Internet Protokol Adresimiz (IP'miz) Hard.KonyaCraft.Com Genel Özellikler Baltayla ağaçların bir parçasını kırdığınızda tamamı hızlıca kırılır ve...
  5. Ahmet Gelir

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Tüm Islam Aleminin Kurban Bayramı Mübarek olsun, Hayırlı Bayramlar...
  6. Ahmet Gelir

Hg.KonyaCraft.Com | Kitsiz Hunger Games - Survival Games | HG-SG | Ozel Istatistik | Coin Sistemi |

IkoniaSG DİKKAT; Sunucuya giriş yapabilmek için www.konyacraft.com/kayit adresinden kayıt olmanız gereklidir! KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA! Internet Protokol Adresimiz; (IP'miz) Hg.KonyaCraft.Com Misyonumuz Kalabalik olmayan 16 Kişilik arenalarda kitsiz, olabilidiğince eğlenceli ve Stabil bir...
  7. Ahmet Gelir

BungeeCord Hakkında Sağlam Bilgisi Olan Kişilerden Destek Rica Ediyorum

BungeeCord hakkında bazı sorunlarım var. Sunucunun TPS'si 19.97 olmasına rağmen Ping'den dolayı Lag'lar yaşanıyor. Kendi BungeeCord'umla LocalHost olarak sunucuya bağlandığımda Lag olmuyor. Sırf işi garantiye almak için 400GBit DDOS korumalı 4GB Türkiye Lokasyon Centos makinaya BungeeCord'u...
  8. Ahmet Gelir

| Ikonia Network Yetkili Başvuru Formu & CV | Mc.KonyaCraft.Com |

Uyarı: Yalnızca Sponsor alımı mevcuttur. Ikonia Network Yetkili Alımları Yetkili alımları için başvurularınızı verdiğimiz CV ile buradan yapmalısınız. Başında Logosu olan satırların doldurulması şarttır! Yetkili adaylarının TeamSpeak 3 sunucumuza gelebilecek durumda olması şarttır! Lütfen...
  9. Ahmet Gelir

Hard.KonyaCraft.Com | TnT'li Raid Klan savaşları | Enchli Elma Çok Pahalı | Eğlenceli Raid Savaşları

Misyonumuz Eski vs'lerin zevki kalmadı; Herkesin elinde birsürü Enchli Elma var, TnT engelli Klan savaşımı olur ?! Diyorsanız işte bu sunucuyu tamda istediğiniz hale çevirmektir! İnternet Protol IP'miz (IP); Hard.KonyaCraft.Com Özellikler Sohbet'te mükemmel gözüken Klan Tag'ları, Sanal...
  10. Ahmet Gelir

IP Mc.KonyaCraft.Com | Hard Raid Factions | HungerGames | SkyWars | PvP | Emek Survival | Creative

DİKKAT; Sunucuya giriş yapabilmek için www.konyacraft.com/kayit adresinden kayıt olmanız gereklidir! KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA! İnternet Protokol Adresi (IP); Mc.KonyaCraft.Com Ekstra Play.KonyaCraft.Com Hard.KonyaCraft.Com Mc.KonyaCraft.Com PvP.KonyaCraft.Com Hard.KonyaCraft.Com...
  11. Ahmet Gelir

Hard.KonyaCraft.Com|HardSurvival|Lapissiz|Hammaddesiz|Enchsiz|Marketsiz|TamamenEmek|ÇeşitliOrmanlar|

Misyonumuz Sunucuyu kolaylıktan ve abartıya kaçan zorluktanda uzak bir şekilde tasarladık! Kolaylıktan sıkılmayacak, Zorluktan yılmayacaksınız... Internet Protokol Adresimiz (IP'miz) Hard.KonyaCraft.Com Genel Özellikler Baltayla ağaçların bir parçasını kırdığınızda tamamı hızlıca kırılır ve...
  12. Ahmet Gelir

İstek [Istek] Ufak PET Skripti

PvP sunucumda kullanmak üzre PET Skript'i gerekiyor. Yapan arkadaşa isterse sunucuda 5 kredi hediye edeceğim. Istediğim özellikler; Mümkünse 2-3 tür pet olsun, (BKZ: Tavuk, Köpek, Leopar) Max aynı anda 1 adet çağırılsın, Komutlar Çağırma Komutu, Gönderme Komutu. Çağırmak İçin Yetki. Pet'in adı...
  13. Ahmet Gelir

PvP.KonyaCraft.Com | 1vs1 | HileKoruması | Köylü Ticaret | Level Sistemi | Pet | İddialı Sunucu!! |

DİKKAT; Sunucuya giriş yapabilmek için www.konyacraft.com/kayit adresinden kayıt olmanız gereklidir! KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA! Sunucu Teknik Özellikleri RAM: 3 GB İşlemci: Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2630 v2 @ 2.60 GHz 2.60 GHz (2 processors) 1 GBit 100MB Garantili Hat Sistem Türü: 64-bit...
  14. Ahmet Gelir

Plotme Plugini Özelleştirme (Ödüllü)

Başlıktada belirttiğim gibi Plotme plugininde benim için istediğim bazı ayalamalar yapılmasını rica ediyorum. bunu ücret gibi algılamayın sadece teşekkür olarak yapan arkadaşa 10TL (PayPal, Mobil, Nitrado/Batihost Kredi vs.) göndereceğim. Sunucu sürümü Spigot 1.7.9 (1.7.X - 1.8.X) Kesinlikle...